Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kac Vegas, Miasto gniewu, Batman)

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kac Vegas, Miasto gniewu, Batman)
08.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5791

Bridget dowiaduje się, że spodziewa się dziecka. Owen stwierdza, iż Nick może być ojcem i na razie nie należy go o niczym informować. W domu Eryka zjawiają się Stephen i Beth, którzy musieli przerwać rejs statkiem, ponieważ stan Beth znacznie się pogorszył. Stephen potrzebuje pomocy w opiece nad żoną. Eryk proponuje, żeby zatrzymali się u niego.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 896

Po pocałunku Magda przeprasza Krzysztofa za swoje zachowanie. Prosi, by o wszystkim zapomnieli - nie chce niszczyć jego małżeństwa. Natalia opowiada siostrze, że jej chłopak ma wspaniałą matkę. Marek jest świadkiem rozmowy telefonicznej matki z koleżanką. Krystyna pogardliwie wypowiada się o Marii. Ze względów bezpieczeństwa Walawska zawozi córkę do mieszkania byłego męża. Piotr i Iga zastanawiają się, co zrobić, by zatrzymać Ewę na stałe. Była kochanka Korzeniaka wycofuje zgodę na zamieszczenie swoich wyznań w książce.

pierwsza miłość

TVN, 20:00, Kac Vegas, komedia

Czterech kolegów wyrusza do Las Vegas, by świętować wieczór kawalerski jednego z nich. Rano budzą się w hotelu z ogromnym kacem i uświadamiają sobie, że niczego nie pamiętają. Najgorsze jednak jest to, że pan młody zniknął, w pokoju słychać płacz dziecka, a w łazience panoszy się tygrys. Koledzy rozpoczynają wyścig z czasem i podejmują rozpaczliwe próby przypomnienia sobie, co naprawdę wydarzyło się tej szalonej nocy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1662

Radek martwi się zastojem w karierze zawodowej. Zastanawia się, czy rozpocząć działalność handlową wspólnie z kolegą z uczelni, Marcinem. Ma nadzieję, że dzięki temu mógłby liczyć na lepsze zarobki, które pomogłyby mu zaimponować Nikoli. Adam stresuje się przyjazdem siostry z mężem. Wie, że Kinga nie przepada za jego rodziną. Patrycja planuje przyjęcie urodzinowe. Prosi Radka o udostępnienie pomieszczenia na imprezę.

batman

TVP Kultura, 20:20, Miasto gniewu, dramat obyczajowy

Los Angeles. Przy jednej z bocznych ulic zostaje znalezione ciało Afroamerykanina. Na pytanie, jak doszło do zbrodni, odpowiedzą zdarzenia, które miały miejsce w ciągu 48 godzin poprzedzających jej popełnienie. Jean i jej mąż zostali obrabowani przez czarnoskórych chłopaków. Irański sklepikarz, któremu zdemolowano lokal, wini za utratę dorobku ślusarza, Latynosa, i postanawia go zabić. Czarnoskóry reżyser i jego żona zostają upokorzeni przez policjanta. Każdy z bohaterów zetknął się z ofiarą i doświadczył uczucia gniewu i frustracji.

CBS Europa, 20:00, Batman, film SF

Akcja rozgrywa się w Gotham City, ciemnym, ponurym mieście chronionym tylko przez skorumpowaną policję. Pojawia się tu złowrogi Joker, który knuje intrygi przeciw mieszkańcom. Słabe władze miejskie nie są w stanie stawić mu czoła. Joker musi się jednak zmierzyć z przeciwnikiem - tajemniczym Batmanem, który ma zamiar ocalić miasto. Człowiekowi-nietoperzowi będzie pomagać dziennikarka Vicki Vale.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2013 20:27
żygam juz tym kac vegas
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2013 16:39
Miasto gniewu to fantastyczny film.Polecam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2013 16:37
ooo kac vegas, wreszcie jakiś dobry film
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 08.03.2013 09:50
kac vegas!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie