Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Biutiful, Girl Guide, Wakacje w domu)

Dziś nowe odcinki Dr House`a – nie przegap!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Biutiful, Girl Guide, Wakacje w domu)
07.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5790

Stephanie ma niespodziankę dla Eryka. Przygotowała uroczystość i prezentację podsumowującą jego osiągnięcia zawodowe i osobiste. Mężczyzna jest bardzo wzruszony. Dziękuje Stephanie i zapewnia ją o swojej miłości. Bridget robi test ciążowy. Razem z Owenem czekają na wynik.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2412

Bolek spieszy się do klubu na prezentację programu o uzdrowieniu piłki nożnej. Paweł z Krystyną oceniają, że ma ogromne szanse. Przed uczelnią Miłosz spotyka matkę, która postanowiła pilnować męża. Kobieta ustala z Moniką metody kontroli i prosi syna o dyskrecję. Bolek i Halszka układają wykwintne menu na przyjęcie dla działaczy sportowych. Rafalski stara się dowiedzieć od Jaśka, co sądzi o jego wyjeździe do Meksyku. Widząc, że syn ma wątpliwości, rezygnuje. Leszek poszukuje pracy. Kolega z ASP podsuwa mu pewną propozycję.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 895

Prawnik wytwórni kontaktuje się z Hubertem. Informuje o przygotowywanym pozwie za naruszenie warunków kontraktu. Chłopak postanawia doprowadzić do ugody z Rickiem. Tomek nachodzi Magdę. Gdy dziewczyna nie chce z nim rozmawiać, robi się nieprzyjemny. Dochodzi do szarpaniny. Krzysztof staje w obronie Zwoleńskiej. Magda jest roztrzęsiona sytuacją, a szef otacza ją opieką. Dochodzi między nimi do pocałunku. Stan Kamila się poprawia. Maria wspiera chłopaka w dochodzeniu do zdrowia. Marek ma nadzieję na romantyczny wieczór w towarzystwie Marii.

dr house

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 156 (sezon 8)

Mija rok od momentu, gdy House wjechał samochodem do jadalni Cuddy. Gregory przebywa w więzieniu. Zaintrygowany stanem jednego z więźniów doktor próbuje go leczyć, korzystając z przyszpitalnej izby chorych. Tu poznaje Jessicę Adams, młodą, zdolną lekarkę. Pani doktor ma problem natury etycznej - czy ma postępować zgodnie z wiedzą podręcznikową, czy też powinna zaufać więźniowi sugerującemu śmiertelną chorobę innego osadzonego.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1724

Dąbrowski został wypuszczony z aresztu. Prokurator uważa, że zeznania Darii nie są wystarczającym dowodem w sprawie. Sławek postanawia doprowadzić do skazania nauczyciela. Żaneta jest wściekła, że Wojtek nie skończył jeszcze remontu łazienki. Kamil zabiera żonę na spacer. Po powrocie Zuza znowu chce zamknąć się w sypialni, ale Kamil zmusza ją do rozmowy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1661

„Kaśka” umawia się na randkę z Dagą. Wzbudza tym zazdrość Miksera. Nikola wyznaje Radkowi prawdę na temat związku z Julianem. Śmiałek i Seweryn postanawiają osobiście schwytać naukowców, aby pomóc Ryśkowi. Lecz planu nie udaje się zrealizować, gdyż Adamczyk i Piwoński, którzy zajmowali się uprawą marihuany, zatrzymują ich jako zakładników. Zamierzają spalić stodołę wraz ze świadkami przestępstwa.

girl guide

HBO, 23:00, Biutiful, dramat obyczajowy

Mieszkający w Barcelonie Uxbal jest kochającym ojcem, który samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Dla dobra Any i Matea próbuje utrzymywać poprawne relacje z ich uzależnioną od alkoholu matką. Jednocześnie mężczyzna ma swoją tajemnicę - czerpie zyski z nielegalnych interesów, w które razem z bratem, Titem, są zamieszani.

TVP Kultura, 22:15, Girl Guide, komedia sensacyjna

Młody góral, Józek Galica, absolwent anglistyki wynajmujący mieszkanie w Warszawie, udziela korepetycji z języka angielskiego. Pewnego dnia zgłasza się do niego Kinga, która chce błyskawicznie opanować angielski z miłości do Amerykanina Gary`ego Wise`a. Niestety, narzeczony dziewczyny znika, pozostawiając po sobie tajemniczą walizeczkę. Anglista, usiłując pomóc uczennicy w odnalezieniu ukochanego, wplątuje się w aferę gangstersko-szpiegowską o zasięgu międzynarodowym.

CBS Europa, 20:00, Wakacje w domu, komedia romantyczna

Claudia Larson ma naprawdę zły dzień. Została wyrzucona z pracy, a jej nastoletnia córka oznajmia, że zamierza stracić dziewictwo z nowo poznanym chłopakiem. Najgorsze kobieta ma jednak przed sobą. W wigilię Święta Dziękczynienia bohaterka leci do Chicago, by spędzić ten dzień z bliskimi. Przewiduje, że będzie to koszmarne spotkanie. Nie myli się - jej nieznośni rodzice, brat homoseksualista z nowym przyjacielem, nienawidzący gejów mąż infantylnej młodszej siostry oraz ekscentryczna ciotka tworzą mieszkankę wybuchową.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
jukinowa (Ocena: 5) 07.03.2013 17:50
"biutiful" nie powinno się pisać "beautifull"?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2013 11:22
a gdzie opis przyjaciólek :-/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2013 09:16
Dlaczego nie ma opisu przyjaciółek??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie