Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Śniadanie do łóżka, Szeregowiec Ryan, Francuski numer)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy dzień!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Śniadanie do łóżka, Szeregowiec Ryan, Francuski numer)
06.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5789

Bridget jest przerażona. Dzieli się z Owenem swoimi obawami. On namawia ją do przeprowadzenia testu ciążowego. Oboje chcą się upewnić, że Bridget nie spodziewa się dziecka. Donna przeczuwa, że Eryk może odejść do Stephanie, zwłaszcza że ta ma wsparcie ze strony dzieci.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2411

Koleżanka wypytuje Grażynkę o ostrygi, które zamierzała przyrządzić i z opowieści wnioskuje, że samotny sąsiad jest zainteresowany Lubiczową. Czesia dostaje list od siostry, która donosi, iż Józek przedłużył kontrakt w Niemczech i nie zamierza wracać. Domyśla się, że relacje między małżonkami nie są najlepsze. Ewa rozmawia z Olą o zbliżającym się egzaminie kończącym staż kuratorski i wypytuje o Norberta. Tymczasem do biura przychodzi Rafał, poprawiając nastrój dziewczyny. Podczas kolacji z Rafalskim Barbara opowiada o rodzinie Pedra.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 894

Marta i Robert spotykają się z Korzeniakiem. Prośby senatora o wycofanie się z publikacji książki i rekompensata finansowa zostają odrzucone. Mężczyzna przechodzi do gróźb. Piotr dowiaduje się o włamaniu do mieszkania byłej żony. Grozi, że jeśli Robert i Marta nie wycofają się z planów wydania książki, zabierze Ewę do siebie. Oksana ma nadzieję, że Stefan powstrzyma ją przed wyjazdem na Ukrainę, ale Górka jest nieugięty. Zwierza się Kasi, że robi to ze względu na sankcje, które w Polsce grożą żonie za bigamię. Stan Kamila pogarsza się.

Pierwsza miłość

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 514

Między Agatą i Latoszkiem dochodzi do spięcia. Witek nie zgadza się na „ucieczkę” Woźnickiej na dłuższy urlop. Lena widzi ją roztrzęsioną, gdy kobieta wychodzi z gabinetu męża. Bartek odprowadza Martę do szpitala. Zakochani ukrywają przed sobą przypadłości, przez które nie rozpoczęli współżycia. Po zabiegach spotykają się w jednej sali, przychodzi czas na wyjaśnienia. Tomasz proponuje Agacie układ. Piotr jedzie do Leśnej Góry. Po drodze Gawryło zabiera do szpitala Honoratę w zaawansowanej ciąży i jej partnera Dawida.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1723

Andrzej zapewnia syna, że nie ma romansu z Jagodą. Daniel nie wierzy w jego słowa. Brzozowski postanawia rozstać się z kochanką. Ola jest zła na Oliviera. Chłopak sprawia wrażenie, jakby nie rozumiał, o co dziewczyna ma do niego pretensje. Sławek przekonał Marzenę, żeby zgodziła się na rozmowę Darii z psychologiem. Spotkanie odbywa się w mieszkaniu Dziedzica i jest nagrywane. Kobiecie udaje się namówić Darię, żeby opowiedziała o tym, co zrobił jej Dąbrowski. Marzena i Sławek nie są w stanie tego słuchać.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1660

Aurelia częstuje komendanta ciasteczkami z miętą wyhodowaną przez naukowców. Tymczasem Rysiek znajduje w domu Śmiałka doniczkę z tajemniczą sadzonką. Uświadamia sobie, że to nie zmodyfikowana mięta, lecz marihuana. Radek odwiedza Nikolę w domu. Jego wizyta jest dużym zaskoczeniem dla matki dziewczyny, Łucji. Mikser i Daga tęsknią za sobą, lecz brak im odwagi, aby wyznać uczucia. Widząc obojętność przyjaciela wobec Dagi, „Kaśka” sam chce się z nią umówić.

Szeregowiec Ryan

Polsat, 20:35, Śniadanie do łóżka, komedia romantyczna

Piotr traci pracę szefa kuchni. Rozstaje się z Ewą, którą przyłapuje z kochankiem, a właściciel wynajmowanego mieszkania domaga się zapłaty zaległego czynszu. Podczas jazdy skuterem Piotr ma kolizję z rowerzystką Martą, od której usiłuje uzyskać odszkodowanie. Los poczciwego, lecz niezaradnego kucharza odmienia się, gdy otrzymuje on posadę w restauracji „Odjazd”. Jego talent kulinarny zostaje dostrzeżony. Z dnia na dzień mężczyzna staje się znaną osobą, trafia na okładkę magazynu. Niebawem zakochuje się w stylistce Marcie.

TVN7, 20:00, Szeregowiec Ryan, film wojenny

6 czerwca 1944 roku przeszedł do historii jako D-day, dzień lądowania amerykańskich wojsk w Normandii. Wkrótce po zdobyciu przez Amerykanów plaży „Omaha” kapitan John Miller otrzymuje niezwykły rozkaz. Wraz z grupą żołnierzy ma przedostać się za linię frontu i odnaleźć zaginionego szeregowca Jamesa Ryana, który jest ostatnim żyjącym z czwórki braci - pozostali polegli podczas ofensywy. Mimo że podwładni Millera kwestionują sens rozkazu, wyruszają z misją, która narazi ich życie, by ocalić jednego człowieka.

TVP Kultura, 21:40, Francuski numer, komedia

Biznesmen Kurowski, właściciel skradzionego, zdezelowanego mercedesa, wysyła na poszukiwanie auta dwóch pracowników - Leona i Chwastka. Pojazd trafia do komisu i ma się stać własnością Magdy. Nie mając pieniędzy, kobieta zamieszcza w gazecie ogłoszenie z propozycją zabrania 4 osób do Paryża za stosowną opłatą. Na anons odpowiadają 50-letni Stefan i jego syn Janek, czarnoskóry student Machu oraz Ormianin Siergiej. Za autem i pięcioma podróżnymi podążają Leon i Chwastek, gotowi za wszelką cenę odzyskać skradziony samochód.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2013 11:10
to co sie wyrabia obecnie w PM, ta akcja z "modyfikowana mieta" to kolejny kretynizm scenarzysty. Przestaje to ogladac. Najlepszym polskim serialem byla Plebania ale,ze w serialu byli ksieza to ja sciagneli z ramowki, smutne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie