Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Od wesela do wesela, Doktor Żywago, Bonnie i Clyde)

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Od wesela do wesela, Doktor Żywago, Bonnie i Clyde)
28.02.2013

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5785

Hope i Donna denerwują się z powodu Eryka i Stephanie. Podczas wesela nowożeńcy mają zatańczyć pierwszy taniec. Okazuje się, że Whip przygotował niespodziankę - specjalną piosenkę o swoich uczuciach do ukochanej. Utwór śpiewa zaproszony na uroczystość Beau Davidson.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 890

Tomek bez uprzedzenia odwiedza Magdę w pracy. Urządza jej awanturę. Szef, Krzysztof, staje w obronie dziewczyny. Potem długo rozmawiają o życiu i o miłości. Waleria zaskakuje Bartka wiadomością, że postanowiła kupić mu kawalerkę. Chłopak odrzuca propozycję biznesową Asi. Oksana zwierza się Ludmile, że postanowiła wyjawić Stefanowi sekret. Dimitr ją w tym ubiega.

na wspólnej

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1720

Zuza ma silne bóle brzucha. Jest przerażona, że coś złego dzieje się dzieckiem. Próbuje się dodzwonić do Kamila, ale bezskutecznie. Agnieszka i Rafał wracają z Wiednia. Olszewska dziękuje Ewie za to, że namówiła ją do szczerej rozmowy z Sobczakiem. Teraz czeka ją kolejne wyzwanie - spotkanie z matką ukochanego. Znajomy policjant przynosi Sławkowi do podpisania dokumenty potrzebne do aresztowania Dąbrowskiego. Sławek dowiaduje się, gdzie mieszka nauczyciel. Chce sam wymierzyć sprawiedliwość. Mimo protestów Renaty wybiega z mieszkania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1656

Aneta decyduje się na rozstanie z Markiem ze względu na ostatnie wydarzenia. Spotyka się z Filipowem, aby poinformować go, że powiadomiła policję, a Iwan został zatrzymany. Potem wyciąga pistolet i celuje do gangstera. Radek błaga Nikolę, żeby wróciła do niego. Dziewczyna odwozi Juliana na lotnisko, a potem pojawia się u Radka, z którym spędza noc.

od wesela do wesela

TVN7, 20:00, Od wesela do wesela, komedia

Robbie, utalentowany wokalista i autor piosenek, zarabia na życie, śpiewając na weselach. Na jednej z imprez poznaje uroczą Julię. Obiecuje dziewczynie, że kiedyś wystąpi na jej ślubie. Tymczasem sam planuje wstąpić w związek małżeński, lecz panna młoda ucieka sprzed ołtarza. Zawód miłosny sprawia, że Robbie zrywa z dotychczasowym zajęciem. Pociechę znajduje w przyjaźni z Julią. Pewnego dnia dziewczyna prosi, by pomógł jej w przygotowaniach do ślubu, gdyż jej chłopak w ogóle nie jest zainteresowany szczegółami ceremonii.

CBS Europa, 20:00, Doktor Żywago, dramat obyczajowy

Jurij Żywago traci wcześnie rodziców. Osieroconego ośmioletniego chłopca przygarniają przyjaciele. Jurij żeni się z ich córką Tanią, gdy oboje dorastają. Studiujący medycynę Żywago przypadkowo spotyka w tramwaju Łarę, o której od tej pory nie potrafi zapomnieć. Los połączy ich ponownie. Tymczasem w Rosji zbliża się rewolucja, która odmieni życie bohaterów.

CBS Europa, 23:40, Bonnie i Clyde, dramat kryminalny

Rok 1931. Clyde Barrow wychodzi z więzienia. Przypadkowo poznaje Bonnie Parker. Młodzi zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Oboje okradają banki, traktując to zajęcie jako romantyczną przygodę. Jednak kolejne napady przynoszą ofiary w ludziach. Bonnie i Clyde stają się bezwzględnymi gangsterami, do których przyłącza się brat Clyde`a oraz kilku innych przestępców. Gang zyskuje sławę w całym kraju. Przez długi czas skutecznie wymykają się policji. Nadchodzi jednak dzień, gdy wpadają w zasadzkę.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Monika (Ocena: 5) 28.02.2013 15:20
Doktor Żywago :)
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 28.02.2013 14:19
Co to za film z Keirą ze zdjęcia ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo