Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Wyścig z czasem, Cześć Tereska!, Inna kobieta)

Najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy dzień.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Wyścig z czasem, Cześć Tereska!, Inna kobieta)
26.02.2013

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5783

Pamela sugeruje Donnie, że Eric niedługo się z nią rozstanie i wróci do Stephanie. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu. Oliver wręcza panu młodemu prezent po dziadku, który ma przynieść mu szczęście w związku. Wkrótce zaczyna się ceremonia. Niespodziewanie w pewnym momencie przerywa ją Ridge, który ku zaskoczeniu zebranych gości i pary młodej stwierdza, że nie zaakceptuje obecnej sytuacji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2407

Lubiczowie cieszą się z powodu odnalezienia pieska. Postanawiają nie wspominać Surmaczowej o jego zaginięciu. Agata w złym nastroju wychodzi do biura. Jacek po powrocie z pracy nie zastaje jej w domu. Usiłuje się z nią skontaktować telefonicznie, ale jej telefon jest wyłączony. Miłosz czeka na Bożenkę na uczelni i nalega, by porozmawiać. Dziewczyna zapewnia go o swoim uczuciu, ale prosi o czas. Podczas wizyty u Krzysztofa Elżbieta obserwuje, że Julia i Krzysztof są bardzo zadowoleni ze swojego towarzystwa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 888

Maria nie wierzy opowieściom Marka o jego matce. Wkrótce przyłapuje Krystynę na kłamstwie. Marek ma zaskakującą propozycję dla Pyrki. Władek otrzymuje lukratywną ofertę pracy w firmie Biomer, w której mógłby kontynuować badania naukowe. Maciek uważa, że za kuszącą propozycją są ukryte niekorzystne warunki. Oksana przeprasza Stefana, że go okłamała. Prosi, by jej zaufał, obiecuje, że wkrótce wszystko mu wyjaśni. Wieczorem spotyka się z Dimitrem. Pocałunek kończy spotkanie.

TVP2, 20:40, M jak milość, odc. 970

Kinga martwi się o Magdę, która od kilku dni nie daje znaku życia. Zuza zostaje zwolniona z pracy z powodu kłopotów finansowych kancelarii. Gdy razem z Łukaszem odwiedzają Budzyńską w szpitalu, dziewczyna podsłuchuje jej rozmowę z Edytą na temat wnuka. Posuwa się do szantażu. Mimo że Rogowski przestrzega Marka przed Michałem, on podpisuje z Łagodą niekorzystną umowę na prowadzenie sklepu internetowego. Filarska wprowadza się na Deszczową. Podczas pobytu w Warszawie Marek odwiedza Annę; od razu zaczynają się całować.

prawo agaty

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1718

Sławek i Renata namówili Darię, żeby nadal uczęszczała na zajęcia teatralne. Podczas próby dziewczynka jest tak zdenerwowana, że nie pamięta tekstu. Za karę pan Jacek zamyka ją w sali po zajęciach. Zuza wyznaje Ostrowskiemu, że martwi się o przyszłość swojego małżeństwa. Kamil jest zapracowany, często nie wraca na noc do domu. Weronika chce porozmawiać z matką o Adzie. Okazuje się, że Bożena jest chora, ale nie ma pieniędzy na lekarstwa i jedzenie. Roztocka dowiaduje się, że matka ma długi. Bożena przyznaje, że wszystkie pieniądze oddała Adzie.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 27

Agata prowadzi sprawę znanej prezenterki telewizyjnej, oskarżonej o znęcanie się nad dzieckiem. Ambitny prokurator Hynek stara się za wszelką cenę wygrać sprawę. Wychodzą na jaw prawdziwe relacje pozwanej z mężem. Okazuje się, że w domu dochodziło do awantur. Danuta przeglądała w Internecie strony informujące, w jaki sposób bić dziecko, aby nie pozostawić śladów na ciele. W przeddzień rozprawy Agata trafia do szpitala. Zastępuje ją Dębski, który zjawia się na sali rozpraw nieprzygotowany. Okońska odwiedza Marczaka w więzieniu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1654

Zbyszek opowiada Hubertowi o porwaniu Marysi. On zleca Szymonowi ukrycie dzieci w nowym miejscu. Kiedy do jego drzwi dzwoni Aneta, wyrzuca ją bez skrupułów, bo jest świadomy jej współpracy z gangsterami. Filipow stawia Anecie ultimatum - ma natychmiast odnaleźć Jakuba, w przeciwnym razie najpierw zostanie zamordowana Marysia, a potem ona. Wyjaśnia się, kto jest autorem anonimów z groźbami, otrzymywanych przez Malwinę.

inna kobieta

Polsat, 20:00, Siła rażenia, film sensacyjny

Dowodzący oddziałem uderzeniowym Marshall Lawson traci ludzi w bezlitosnym, na pozór przypadkowym ataku. Postanawia przeprowadzić śledztwo i odkrywa podejrzane okoliczności brutalnego morderstwa. Wkrótce wpada na ślad CTX Majestic, tajnej operacji wojskowej. Teraz i on jest ścigany, ponieważ stanowi poważne zagrożenie dla utrzymania akcji w sekrecie.

TVN7, 20:00, Wyścig z czasem, thriller

Niefortunny romans ściąga na głowę szeryfa kłopoty, które mogą zaprowadzić go do więzienia, a nawet na krzesło elektryczne. Matt Lee Whitlock jest szanowanym policjantem z małego miasteczka na Florydzie. Sukcesy w pracy nie idą w parze z udanym życiem osobistym. Szeryf rozwodzi się z żoną, także policjantką. Szuka szczęścia w ramionach dawnej miłości, mężatki Ann. Kobieta jest wyjątkowo przebiegła i za pomocą zmyślnej intrygi wciąga kochanka w tarapaty. W rezultacie szeryf może stać się głównym podejrzanym w sprawie o podwójne morderstwo.

TVP Kultura, 22:10, Cześć, Tereska!, dramata psychologiczny

15-letnia Tereska, skromna, spokojna dziewczyna z szarego, wielkomiejskiego osiedla, nie wyróżnia się niczym szczególnym. Po podstawówce nie dostała się do liceum plastycznego, więc matka postanowiła, że córka pójdzie do szkoły krawieckiej. W nowym środowisku Tereska czuje się obco. Nie znajdując dość uczucia i zainteresowania, zawiera dziwną przyjaźń z kalekim portierem, Edziem. To w szkole dziewczyna uczy się życia: szybko zrozumie, że trzeba się przystosować do twardej rzeczywistości.

CBS Europa, 20:00, Inna kobieta, film obyczajowy

Profesor filozofii Marion Post wynajmuje mieszkanie na przedmieściu, by w spokoju pisać książkę. Pewnego dnia przez otwór wentylacyjny słyszy zwierzenia młodej kobiety, pacjentki psychoanalityka. Marion jest zafascynowana Hope, nie może się oprzeć, by nie podsłuchiwać kolejnych sesji. Opowieści dziewczyny zmuszają bohaterkę do krytycznego spojrzenia na własne, pozornie spełnione życie.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2013 10:06
polecam CZEŚĆ TERESKA
odpowiedz
A (Ocena: 5) 26.02.2013 00:47
Cześć Tereska!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo