Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Żelazna dama, Labirynt fauna, Złodziejka)

Spędź poniedziałkowe popołudnie w gronie filmowych i serialowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Żelazna dama, Labirynt fauna, Złodziejka)
25.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5782

Taylor oznajmia Brooke, Ridge`owi i Erykowi, że wychodzi za Whipa i zaprasza ich na ślub. Zastrzega jednak, by Eryk nie przyprowadzał Donny. Whip prosi Olivera, aby został drużbą. W obecności zdenerwowanej Hope Steffy tłumaczy Oliverowi, na czym będzie polegała rola druhny i drużby. Stephanie pomaga Taylor przy organizacji ślubu. Martwi się, czy podczas ceremonii panna młoda będzie w stanie złożyć przysięgę innemu mężczyźnie niż Ridge.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2406

Krzysztof postanawia zaopiekować się Julią, która z unieruchomionym kolanem spędzi u niego kilka tygodni, oraz pieskiem, który się do niego przybłąkał. Zabrawszy zwierzaka, idzie odwiedzić Chojnickich. Zdenerwowany Jerzy żali się Pawłowi na sąsiada. Wkrótce okazuje się, że przygarnięty pies to Tropek. Arkadiusz opowiada Bożence o swoim zawodzie miłosnym. Marta złości się na Miłosza, że zamiast świętować ich sukces stale myśli o nieszczęśliwej miłości. Jacek i Agata wydają kolację, podczas której informują gości, że zostaną rodzicami.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 887

Oksana okłamuje Stefana, że będzie opiekować się Olenką. Spotyka się z tajemniczym mężczyzną, Dimitrem. Robert ma wątpliwości, czy wersja zdarzeń przedstawiona przez Urszulę Korzeniak jest zgodna z prawdą. Kobieta kontaktuje się z Martą, przedstawia jej Oliwię, kochankę Wiktora, którą jej mąż zmusił do aborcji. Dziewczyna ma na to dowody. Walawska nie zdaje sobie sprawy, że jest śledzona. Anna dowiaduje się, że Przemek i Malwina chcą wziąć kredyt. Uważa, że to zbyt ryzykowne. Julia ma radosną nowinę dla Marczaków.

 Na Wspólnej

TVP2, 20:40, M jak milość, odc. 969

Kasia prosi Marcina o pomoc w odstraszeniu natrętnego syna właściciela baru. Chodakowski całuje ją w obecności adoratora. Później wdaje się z nim w bójkę. W rezultacie dziewczyna traci pracę, a Grzegorz nie chce dać kolejnej szansy synowi po tym, gdy nagle opuścił plac budowy. Kasia czuje się winna, że Marcin ma przez nią kolejne kłopoty. Edyta prosi Wandę o opiekę nad synem podczas jej pobytu w Monachium. Gdy Budzyńska zostaje sama z Piotrkiem, dzwoni znajoma z wynikami badania genetycznego. Weronika przyjeżdża na plac budowy.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1717

Żegnając się z matką, Igor przeprasza za to, że ją zawiódł. Przed wyjazdem idzie też do Magdy. Prosi ukochaną o wybaczenie. Matka niespodziewanie odwiedza Żanetę. Chce wziąć udział w przygotowaniach do ślubu i wesela. Pracodawca Ady dzwoni do Weroniki. Ma pretensje, że Roztocka napisała fałszywe referencje. Ada od dwóch tygodni nie pojawiła się w pracy. Weronika wypytuje siostrę, co się stało. Ada oznajmia, że znudziła jej się posada służącej. Informuje, że nie życzy sobie, by Weronika wtrącała się w jej życie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1653

Bartek nie pozwala Ryśkowi przesłuchać Tosi i Mirka. Aneta wyznaje Marysi, że wie, kto jest ojcem Jakuba. Mimo to nie uzyskuje od niej informacji na temat miejsca pobytu chłopca. Marysia nie może skontaktować się z Schultzem. Decyduje się na wyjazd do Wrocławia. Przed kamienicą spotyka gangsterów Filipowa, którzy siłą wpychają ją do samochodu i odjeżdżają. Stojący nieopodal Zbyszek jest świadkiem uprowadzenia.

 Labirynt fauna

TVN7, 20:00, Złodziejka, thriller

Grzechy i tajemnice Zenii Arden wychodzą na jaw dopiero wtedy, gdy były policjant John Grismer bada okoliczności jej śmierci. Robi to na prośbę przyjaciela, Henry`ego, który miał z Zenią romans. Gdy staje się głównym podejrzanym, John angażuje się w rozwiązanie zagadki, aby ratować kolegę. Okoliczności śmierci kobiety są równie tajemnicze co ofiara. Nowe światło na sprawę rzuca pogrzeb, na którym John poznaje trzy kobiety: Charis, Tony i Roz. Każda z nich miała motyw, by zabić Zenię, ale wszystkie mają mocne alibi.

HBO, 20:10, Żelazna dama, film biograficzny

Ukazana przez pryzmat wspomnień starej i schorowanej Margaret Thatcher opowieść o byłej brytyjskiej premier i cenie, jaką przyszło jej zapłacić za przebywanie na szczytach władzy w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Przyszła pani premier, wychowana w rodzinie sklepikarza - zagorzałego torysa, wyrosła na niezależną kobietę, świadomą swoich racji i gotową ich bronić. Ukoronowaniem jej działalności politycznej było stanowisko szefa rządu, które piastowała przez ponad 10 lat. Po ustąpieniu z tej funkcji wycofała się z życia publicznego.

TVP Kultura, 20:20, Labirynt fauna, film fantastyczny

Rok 1944, Hiszpania rządzona przez generała Francisco Franco. 12-letnia Ofelia i jej ciężarna matka jadą na północ Hiszpanii, by zamieszkać w koszarach z ojczymem, okrutnym frankistowskim oficerem Vidalem. Jednostka wojskowa, do której trafiają, okazuje się piekłem na ziemi. Vidal okazuje Ofelii wrogość, nie dba też o jej matkę. Szacunkiem darzy jedynie służącą Mercedes. Dziewczynka ucieka od świata, w którym przelewa się krew, do mieszczącego się nieopodal koszar labiryntu. Tam spotyka fauna, od którego otrzymuje trzy zadania.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2013 16:42
Warto obejrzeć " Piknik pod wiszącą skałą " 20.10 Ale kino + , klasyk filmowy .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2013 16:23
Polecam z całego serca "Labirynt fauna", naprawdę... Pierwszy i jedyny film, na którym płakałam. Taka bajka dla dorosłych, o tym, jak dzieci widzą okrutny świat, wojnę i jak sobie z tą presją radzą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2013 14:52
Labirynt fauna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2013 13:57
nauka do matury a nie tam tv ...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2013 11:31
żelazną dame obejrzę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo