Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Mroczny Rycerz, Zakochana Jane, Linia życia)

Dziś „Zakochana Jane” – nie przegap!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Mroczny Rycerz, Zakochana Jane, Linia życia)
22.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5781

Whip cieszy się, że Taylor przyjęła oświadczyny. Ona też jest szczęśliwa i myśli o przygotowaniach do ślubu. Para musi powiedzieć Steffy, Thomasowi oraz Stephanie o planowanej ceremonii. Kiedy Oliver przychodzi do Domu Mody Forrester, Hope, Ridge i Brooke słuchają propozycji muzyki do promocji nowej kolekcji. Okazuje się, że nagranie Olivera najbardziej przypadło im do gustu. Ridge oferuje mu pracę.

TVP1, 21:30, U Pana Boga za piecem, komedia

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do złożenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda dziewczyna, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 886

Bartek wyprowadza się od Sary. Nie ma pieniędzy ani dachu nad głową, więc prosi Walerię o pożyczkę. Matka nie daje mu gotówki. Chłopak musi wrócić z nią do mieszkania Jaworskiego. Klientka klubu fitness, Asia, ma dla Bartka kolejną propozycję biznesową. Oksana odbiera telefon, po którym z trudem ukrywa zdenerwowanie. Później zwierza się Ludmile, że przed kilkoma laty zrobiła coś, co teraz daje znać o sobie. Boi się, że gdy prawda wyjdzie na jaw, straci Stefana. Krystyna odwiedza Marię. Skarży się na Marka.

mroczny rycerz

TVP2, 21:45, Król Skorpion, film fantastyczny

Trzy tysiące lat przed Chrystusem. Wódz Memnon wierzy, że jego przeznaczeniem jest panowanie nad światem jako legendarny Król Skorpion. Zabija więc wszystkich, którzy stawiają mu opór. Dzięki przepowiedniom szamanki Cassandry jego wojska są niepokonane. Tylko niewielka grupa koczowników stawia opór pochodowi żołnierzy z Gomory. Szansę na przetrwanie widzą w zgładzeniu szamanki. Wojownik Mathayus porywa kobietę i ucieka z nią na pustynię. Wkrótce między dwojgiem ludzi rodzi się uczucie. Tymczasem Memnon wysyła za zbiegami zaufanego człowieka.

TVN, 20:00, Mroczny rycerz, film sensacyjny

W Gotham City wciąż jest niebezpiecznie. Mimo iż Batman z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zdołali rozbić najgroźniejsze organizacje przestępcze, na horyzoncie pojawia się nowy, szczególnie niebezpieczny wróg, znany mieszkańcom jako Joker. Ten przebiegły i bezwzględny psychopata zamierza doprowadzić miasto do anarchii, a Batmana zmusić do przejścia na ciemną stronę mocy i sprawić, by stał się złoczyńcą wszech czasów.

linia życia

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1652

Radek spotyka na imprezie Nikolę z innym mężczyzną. Następnego dnia dziewczyna stara się mu wyjaśnić, kim był jej towarzysz. Chłopak uświadamia sobie, że był dla Nikoli tylko zabawką. Nocą ktoś wypisuje kolejne groźby na ścianach sklepu Malwiny. Artur nadal nie może zapomnieć o Kindze. Adam zostaje poinformowany, że weźmie udział w rocznym tournee.

Polsat, 22:20, Zakochana Jane, film biograficzny

Anglia, schyłek XVIII wieku. Dwudziestoletnia Jane wbrew obowiązującym konwenansom zamierza wyjść za mąż z miłości, a nie dla pieniędzy, nie rezygnując przy tym z literackich ambicji. Rodzice liczą jednak na rozsądek córki, która, ich zdaniem, powinna związać się z kimś, kto zapewni jej dostatnie życie. Mają już nawet odpowiedniego kandydata na oku. Tymczasem Jane poznaje młodego, pewnego siebie i niezbyt zamożnego Irlandczyka Toma Lefroya, który oczarowuje ją błyskotliwą inteligencją.

CBS Europa, 22:20, Linia życia, thriller

Studenci medycyny, zafascynowani zjawiskiem życia po życiu, rozpoczynają niebezpieczne eksperymenty. Każde z nich poddaje się zabiegom doprowadzającym do stanu śmierci klinicznej. Po reanimacji prześladują ich koszmary, od których nie potrafią się uwolnić. Przyjaciele nie przyznają się, co ich dręczy. Wydarta śmierci tajemnica nie przynosi żadnemu z nich radości ani dumy. Przykre wspomnienia z przeszłości, niewyjaśnione sprawy, osobiste lub rodzinne sekrety wkroczyły za nimi do realnego świata.

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
mroczny rycerz (Ocena: 5) 24.02.2013 14:18
jaki jest wasz ulubiony film?
odpowiedz
Karola (Ocena: 5) 22.02.2013 23:20
Macie złe info. "Zakochana Jane" była dziś o 20.20 na tvp kultura...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2013 23:08

odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2013 20:31
Zakochana Jane? Chyba coś się Wam pomyliło, bo w programie tv zamiast tego filmu jest Strażnik czasu...
odpowiedz
BUSOMAT.PL (Ocena: 5) 22.02.2013 17:25
Bardzo ciekawe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo