Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Wojna polsko-ruska, Niewierna, Hairspray)

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Wojna polsko-ruska, Niewierna, Hairspray)
21.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5780

Ridge i Brooke kończą ostatni wieczór w Cafe Russe. Żal im się rozstawać z tym miejscem. Aggie pisze wiersz, który Oliver uważa za dowód jej miłości do Nicka Marone`a. Stwierdza, że nie powinna tłumić uczuć. Whip prosi Taylor o rękę. Ustalają, że ślub odbędzie się za tydzień.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2405

Bożenka wyznaje Grażynce, że bardzo przeżywa niewierność Miłosza, ale nie chciała targnąć się na swoje życie. Spieszyła się na autobus i wpadła pod nadjeżdżający samochód. Arkadiusz niepokoi się o dziewczynę; deklaruje Grażynce, że przeprowadzi z nią rozmowę. Krystyna i Paweł martwią się, co powiedzą Annie, kiedy zadzwoni i zapyta o Tropka. Postanawiają zataić jego zaginięcie. Wybiegając z apteki na spotkanie z Krzysztofem, Julia przewraca się na oblodzonym chodniku.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 885

Magda wraca do dawnej pracy. Pomiędzy nią a Krzysztofem nawiązuje się nić porozumienia. Dziewczyna zwierza się szefowi z kłopotów z Tomkiem. Jaworski informuje Kasię, że klub zalega z czynszem za trzy miesiące, wzrastają też karne odsetki. Górka jest wściekła na Anitę, której obowiązkiem było załatwianie opłat. Udziela koleżance reprymendy. Upokorzona Anita postanawia się zemścić. Daniel odwiedza Sarę, przedstawia kolejną propozycję zmian w kawiarni. Spotkanie biznesowe zmienia się w randkę.

 Wojna polsko-ruska

TVP2, 22:35, Wojna polsko-ruska, komediodramat

„Silny” należy do subkultury dresiarzy. Mieszka w blokowisku w małym miasteczku na Pomorzu. Nie pracuje, nie uczy się, popada w konflikty z prawem. Nie ma pomysłu na życie. Jest zakochany w Magdzie, interesownej blondynce. Wściekły na cały świat, kierowany nienawiścią do bliżej nieokreślonych „Ruskich” i pobudzony amfetaminą, brnie przez rzeczywistość. Po drodze napotyka niezwykłe kobiety - mroczną i wrażliwą wyznawczynię szatana Andżelę, cichą studentkę ekonomii Olę, silną i porywczą Nataszę, a także policjantkę Dorotę.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1716

Igor wyznaje mamie, że zniszczył związek z Magdą. Ewa uświadamia synowi, że nie może liczyć na przebaczenie. Weronika i Marta udzielają wywiadu w telewizji. Mówią o akcji charytatywnej i reklamują aukcję fotografii z kalendarza. W barze Ziębów trwają gorączkowe oczekiwania na finał licytacji. Okazuje się, że pieniędzy wystarczy, by kupić mammobus. Rekordowa kwota wpłynęła za zdjęcie Marii. Marek jest zmuszony powiedzieć Halince, że kłamał w sprawie sprzedaży ich domu.

TVN, 22:30, W sieci kłamstw, film sensacyjny

Roger Ferris, doświadczony agent CIA, natrafia na ślad Al-Saleema, przywódcy islamskiej grupy terrorystycznej. Nawiązuje współpracę z tajnymi służbami w Jordanii, licząc na to, że uda mu się zbliżyć do poszukiwanego przestępcy. Jego poczynania obserwuje Ed Hoffman, szef CIA, który uważa, że Al-Saleema trzeba zgładzić za wszelką cenę. Rozkazy z Waszyngtonu budzą coraz większy sprzeciw Ferrisa. Agent, obawiając się, że ich wykonanie może doprowadzić do zerwania porozumienia z Jordańczykami, postanawia zacząć działać na własną rękę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1651

Grzegorz informuje dzieci o tym, że zamierza zamieszać z Grażyną. Wbrew wcześniejszym obawom dzieci nie protestują, a wręcz pochwalają decyzję ojca. Radek i Mikser starają się leczyć złamane serca. Razem wybierają się na imprezę. Zastraszona przez Filipowa Aneta nie ustaje w próbach zdobycia informacji na temat miejsca pobytu Jakuba.

 Jak się pozbyć cellulitu

Polsat, 22:15, Niewierna, dramat obyczajowy

Connie i Edward są ze sobą od wielu lat, mają dom, ciekawe, dobrze płatne prace i 8-letniego syna. Kiedy w ich życie niezauważalnie wkradają się rutyna i nuda, Connie poznaje młodego francuskiego antykwariusza, Paula Martela. Między obojgiem szybko wybucha gwałtowna namiętność. Ekscentryczny Paul daje Connie wszystko, czego brakuje statecznemu Edwardowi - przygodę i smak ryzyka. Spotykają się potajemnie w mieszkaniu Paula w artystycznej dzielnicy Soho. Wkrótce ich schadzki przestają być tajemnicą i dochodzi do tragedii.

TVN7, 20:00, Hairspray, komedia muzyczna

Mimo problemów z nadwagą nastoletnia Tracy Turnblad oddaje się bez reszty pasji tańca. Dziewczyna marzy, by wziąć udział w wielkim telewizyjnym show Corny`ego Collinsa. Marzenia nieoczekiwanie stają się rzeczywistością - Tracy robi furorę w programie. Dotychczasowa gwiazda audycji, Amber, i jej złośliwa matka, Velma, szefowa stacji telewizyjnej, są niezadowolone z takiego obrotu sprawy. Panie postanawiają obmyślić plan zemsty.

HBO, 21:45, Jak się pozbyć cellulitu, komedia

Ewa i Maja poznają w luksusowym SPA sympatyczną masażystkę, Kornelię. Kobiety szybko się ze sobą zaprzyjaźniają. Kornelia wciąga koleżanki w tajemniczą intrygę, której celem jest ukaranie seryjnego mordercy. Okazuje się, że walka o sprawiedliwość jest dużo ciekawsza niż próby pozbycia się niechcianego cellulitu.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
śliczna kasia (Ocena: 5) 21.02.2013 17:43
Niewierna to mój ulubiony film, taki życiowy
odpowiedz
http://czarownicakat.wordpress.com (Ocena: 5) 21.02.2013 12:24
Niewierna-jeden z moich ulubionych filmów;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2013 10:18
uwielbiam film Niewierna...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo