Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Opór, Jarhead, Zła kobieta)

Komedia, dramat wojenny, a może film sensacyjny – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Opór, Jarhead, Zła kobieta)
20.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5779

Taylor, Whip, Brooke i Ridge jedzą kolację w Cafe Russe. Dowiadują się, że lokal zostanie zamknięty. Taylor zaczyna snuć związane z tym miejscem wspomnienia, dotyczące jej i Ridge`a. Whip czuje się zawiedziony. Mimo próśb Donny Eryk nie zamierza zwolnić Pam. Wypomina też żonie, że kiedy Bill Spencer przejął firmę, ona nie była lojalną żoną.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2404

Pawełek jest przejęty z powodu zaginięcia Tropka. Paweł z pomocą Agnieszki redaguje ogłoszenie, które zamieszczą w gazecie. Feliks czeka na telefon od Bolka w sprawie organizacji pogrzebu prezesa Rosochackiego. Wkrótce Kazuń dzwoni z dobrymi wieściami. Arkadiusz spotyka Bożenkę wychodzącą z bloku. Zwraca uwagę na jej zaczerwienione oczy. Julia narzeka na lód przed apteką. Krzysztof deklaruje pomoc. Grażynka martwi się o Bożenkę. Dziewczyna nieoczekiwanie zjawia się w towarzystwie policjanta, który podejrzewa, że chciała popełnić samobójstwo.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 884

Aldona proponuje Natalii wszywanie metek znanych firm do szytych przez nie ubrań. Zwoleńska jest temu przeciwna. Władek odkrywa, że przez intrygi Koconia, który oczernił go w oczach Sadkowskiego, przepadła dotacja przeznaczona na projekt badawczy. Wściekły mówi Maćkowi, że podjął decyzję o odejściu z instytutu. Janik próbuje nakłonić Marię do sprzedaży firmy. Gdy Pyrka odmawia, mężczyzna robi się nieprzyjemny. Marek staje w obronie ukochanej.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 512

Niewidoma pacjentka denerwuje się zaginięciem laptopa z jedyną wersją jej książki. W szpitalu pojawia się chłopak, który okradł Romę w czasie wypadku. Kuba wypytuje ją o twórczość literacką. Śpiewaczka operowa Zdzisława jest niezadowolona z przepisanego przez Lenę środka przeciwbólowego. Żąda zmiany lekarza. Agata przejmuje pacjentkę. Lena jest przemęczona samotną opieką nad gorączkującym Felkiem. Latoszek nie miał ospy, dlatego nocuje u Konicy. Na izbę przyjęć zgłasza się Adam ze skręconą kostką. Okazuje się, że to nowy chirurg.

opór

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1715

Kamil spotyka Magdę. Zapewnia ją, że on i Zuza zawsze będą jej oddanymi przyjaciółmi. Potępia zdradę Igora. Jednocześnie okazuje się, że wiedział o tym od dawna. Magda jest niepocieszona. Stefan prosi Marka o pomoc w uzyskaniu pracy w jego firmie. Daje słowo, że nie popełni więcej błędów, gdyż dostał nauczkę. Po powrocie z warsztatów z panem Dąbrowskim Daria jest bardzo przygnębiona. Oznajmia, że nie chce już grać w przedstawieniu. Dziewczynka prosi, by jak najszybciej zawieźć ją do mamy.

TVN, 21:30, Opór, film wojenny

Rok 1941. Na terenach okupowanych przez nazistów Żydzi padają ofiarą masowych mordów. W okręgu Komisariatu Rzeszy Białoruś, w Nowogródku, ginie niemal cała rodzina Bielskich. Przy życiu zostają czterej bracia: Tewje, Aleksander „Zus”, Asael i Aron. Ci formują oddział partyzancki, który ma walczyć z hitlerowcami i kolaborantami. Wkrótce grupa powiększa się o uciekinierów z okolicznych wsi i miasteczek. Kryjówka w Puszczy Nalibockiej rozrasta się do osady zwanej „Leśnym Jeruzalem”. Niebawem między Tewjem i Zusem dochodzi do konfliktu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1650

Na prośbę Huberta Szymon wywozi Marysię z dziećmi w bezpieczne miejsce. Sandrze się to nie podoba. Hubert obiecuje oddać Jakuba wtedy, kiedy jego rodzinie nic nie będzie grozić. Aneta, która na polecenie gangsterów miała pilnować Jakuba, jest załamana wiadomością, że chłopca nie ma w mieście. Filipow daje jej dobę na odnalezienie chłopaka. Grażyna proponuje Grzegorzowi, by razem zamieszkali. "Kaśka" zaprasza Radka na imprezę.

jarhead

Polsat, 20:00, Dick i Jane: Niezły ubaw, komedia kryminalna

Dick i Jane to małżeństwo, które ciężko pracowało, żeby osiągnąć status zamożnej amerykańskiej rodziny. Ich szczęście nie zna granic, kiedy okazuje się, że Dick awansował na wiceprezesa jednej z firm w branży medialnej. Radość nie trwa długo, bowiem już następnego dnia firma upada, a jej prezes znika z 400 milionami dolarów. Dick zostaje bez pracy. Małżeństwo może liczyć wyłącznie na siebie, bowiem wraz z pieniędzmi z ich życia ulatniają się także przyjaciele. Dick i Jane postanawiają dokonać serii napadów, dzięki którym znów staną na nogi.

TVN7, 20:00, Jarhead - żołnierz piechoty morskiej, dramat wojenny

Dwudziestoletni Anthony Swofford zaciąga się na ochotnika do elitarnej jednostki marines. Wybucha wojna w Zatoce Perskiej - chłopak zostaje wysłany do Arabii Saudyjskiej. Chce walczyć, marzy o spektakularnych wyczynach, lecz zostaje przydzielony do operacji „Pustynna tarcza”, a jego zadaniem jest obrona złóż ropy przed podpaleniem. Wraz z innymi żołnierzami ćwiczy i wykonuje absurdalne rozkazy sierżanta Sykesa. Na patrolowaniu pustyni, robieniu okopów, graniu w futbol i czekaniu na prawdziwą walkę mija im pół roku.

TVP Kultura, 21:00, Trick, film sensacyjny

Marek Kowalewski jest niezwykle utalentowanym fałszerzem dolarów. Niestety, pewnego dnia kończy się jego dobra passa i mężczyzna trafia do więzienia. Tam odwiedzają go funkcjonariusze służb specjalnych i składają mu kuszącą propozycję. Chcą, by w zamian za skrócenie kary sfałszował pieniądze, które posłużą jako okup za polskiego posła porwanego w Iraku. Kowalewski i poznany w więzieniu „Profesor” postanawiają zagrać va banque. Marek liczy, że uda mu się wydostać na wolność i jednocześnie wyrównać rachunki z przeszłości.

HBO, 20:10, Zła kobieta, komedia

Elizabeth Halsey jest myślącą tylko o sobie dziewczyną, która przez przypadek została nauczycielką. Kobieta nie stroni od używek, klnie, a uczniowie jej nie obchodzą. Marzy tylko o tym, żeby poślubić swojego bogatego chłopaka i rzucić pracę. Kiedy narzeczony z nią zrywa, szybko zaczyna rozglądać się za kolejnym kandydatem na męża. Wkrótce los się do niej uśmiecha. W szkole pojawia się nowy pracownik - przystojny i bogaty Scott. Niestety, jest pewien problem. Mężczyźnie podobają się kobiety z dużymi piersiami, a Elizabeth do takich nie należy.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2013 19:07
Widziałam "Złą kobietę" i dla mnie świetna kreacja Cameron Diaz. Jeśli szukacie innych fajnych filmów z Cameron Diaz to zapraszam do mnie na bloga, wpiszcie w google: Pocahontas recenzuje. w zakładce Przegląd z.. znajdziecie post z krótkimi opisami najlepszych filmów z Diaz :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2013 14:31
Pierwsza Miłość = same nuuuudy....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2013 13:27
"Zła kobieta"- świetny film!! Jak nie macie HBO to można znalezc w internecie :) Diaz jest świetna!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2013 13:07
Jestescie najprymitywniejszym ,,kobiecym,, portalem w internicie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2013 12:06
Jarhead.. boski aktor ;D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo