Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Mgła, Siedem grzechów głównych, Sekrety)

Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych filmach i serialach!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Mgła, Siedem grzechów głównych, Sekrety)
15.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5776

Oliver przychodzi na zabawę odbywającą się w Domu Mody Forrester, gdzie czeka na niego Hope. Steffy obserwuje parę. Aggie przychodzi do Nicka i Bridget, żeby powiedzieć mężczyźnie o zdradzie żony. Ale on nie daje jej dojść do głosu. Tłumaczy, że razem z Bridget powinny sobie wybaczyć i znów być przyjaciółkami. Bridget daje się przekonać i proponuje Aggie powrót do pracy w Jackie M.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 881

Robert przeprasza Martę za zachowanie w ostatnich miesiącach. Małżonkowie się godzą. Zastanawiają się też, kto może stać za udzieleniem informacji o wywiadzie. Marta podejrzewa Piotra. Maria jest oburzona sposobem, w jaki Marek rozmawia z matką. Uważa, że to źle o nim świadczy. Marek nie chce jej powiedzieć o manipulacjach kobiety. Janik, właściciel konkurencyjnej firmy sprzątającej, składa Marii zaskakującą propozycję. Natalia jedzie do Zakrzewia, by podpisać umowy z pracownicami. Magda postanawia przyjąć ofertę Krzysztofa.

TVP2, 21:45, Afera Thomasa Crowna, film kryminalny

Złodzieje włamują się do nowojorskiego muzeum, ale nie dochodzi do kradzieży, gdyż sprawcy zostają schwytani przez pracowników ochrony. W zamieszaniu znika bezcenny obraz Claude`a Moneta. Okazuje się, że żaden z przestępców nie zna nazwiska zleceniodawcy. Catherine Banning, agentka pracująca na zlecenie firm ubezpieczeniowych, które pragną uniknąć wypłaty wysokiego odszkodowania, podejrzewa, że za sprawą stoi Thomas Crown, milioner i kolekcjoner dzieł sztuki. Zaprzyjaźnia się z nim, by znaleźć dowody potwierdzające, że ma rację.

Van Helsing

TVN, 20:00, Van Helsing, horror

Van Helsing, wyznaczony do tropienia zła, unicestwia potwory, przez co zostaje obdarzony tytułem „Mordercy”. Na jego liście potworów króluje niepokonany hrabia Dracula. Gdy Van Helsing dociera do Transylwanii, spotyka Annę Valerious. Ona także tropi Draculę - chce zrzucić klątwę ciążącą od wieków na jej rodzinie - musi zabić wampira. Natomiast Van Helsing musi zmierzyć się z niewyjaśnionymi tajemnicami swojego dzieciństwa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1647

Malwina nie zamawia odżywek, o które prosiła Justyna. Oświadcza jej, że w przeciwieństwie do pozostałych mieszkańców Wadlewa nie ma zamiaru się nad nią litować. Podczas treningu Justyna ma wypadek. Jej wózek uderza w konar i przewraca się, a ona upada na drogę. Krystian i Mirka nie szczędzą Patrycji kąśliwych uwag na temat Fabiana.

Polsat, 21:50, Mgła, horror

Akcja rozgrywa się w nadmorskim miasteczku Antonio Bay, gdzie przed 100 laty miala miejsce zbrodnia. Teraz duchy ofiar przybywają z zaświatów, by wziąć odwet na potomkach oprawców. Skryte we mgle zjawy sieją przerażenie wśród mieszkańców, którzy próbują rozszyfrować zagadkę ich nieoczekiwanego powrotu.

sekrety

HBO, 20:30, Siedem grzechów głównych, thriller

Współczesna wersja przypowieści o siedmiu grzechach głównych. Grupa kalifornijskich licealistów zostaje uwikłana w niebezpieczną grę, pełną seksu, kłamstw i manipulacji. Jej inicjatorką jest nowa uczennica, piękna i pozbawiona moralnych hamulców Kaia Sellars. Skomplikowane intrygi kończą się tragicznie.

TVP Kultura, 20:30, Sekrety, dramat obyczajowy

Noemi jest córką szanowanego rabina. Pobożna, spokojna i inteligentna, spędzająca wiele czasu na czytaniu, pragnie poszerzyć swoje horyzonty i zgłębiać to, co przypisane jest mężczyznom – Torę. Wkrótce ma wyjść za mąż za najzdolniejszego ucznia swojego ojca, ale śmierć matki powoduje, że prosi ojca o przełożenie terminu ślubu o rok i spędzenie tego czasu w midrashy, w żeńskim seminarium w mieście Safed.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
anonim (Ocena: 5) 15.02.2013 19:21
pierwsze zdj to z jakiego filmu ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2013 15:36
Co warto obejrzec? I pierwsza moda na sukces.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2013 10:35
o, na zdjęciu ta laska z Lostów :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo