Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Była sobie dziewczyna, Dziewięć miesięcy, To tylko seks)

Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych filmach i serialach!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Była sobie dziewczyna, Dziewięć miesięcy, To tylko seks)
14.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5775

Bridget nie może znieść widoku Agnes. Zwalnia ją z pracy. Zdenerwowana dziewczyna składa nieoczekiwaną wizytę bratu. Oliver próbuje wykasować film, na którym widać Bridget i Owena uprawiających seks. Agnes ich rozpoznaje. Wściekła wraca do firmy. Ma zamiar powiedzieć Nickowi o zdradzie żony.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2401

Marta spotyka się z doktorem Lubiczem. Szefowa zakładu pogrzebowego chce wiedzieć, dlaczego Feliks nie odebrał telefonu poprzedniego dnia. Mężczyzna przyznaje, że wygłosił laudację na pogrzebie. Niezadowolona szefowa każe dopłacić za usługę. Tadeusz zjada kanapki przeznaczone dla Tropka. Żona robi mu wyrzuty z tego powodu. Krzysztof idzie na Sadybę, ale nikogo nie zastaje. Spotyka Julię, która też chciała spotkać się z Chojnicką. W końcu udaje im się porozmawiać z Elżbietą. Krzysztof proponuje Julii, że odwiezie ją do domu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 880

Magda ma dosyć nękającego ją Tomka. Postanawia na stałe przeprowadzić się do Londynu. Spotyka też Krzysztofa, ojca Irka, byłego szefa. Mężczyzna przeprasza ją za wcześniejsze zachowanie, proponuje powrót do pracy. Urszula prosi Martę o dyskrecję - boi się reakcji męża, gdy ten odkryje, że pracują nad książką. Piotr przychodzi w odwiedziny do Walawskiej, mija się z Korzeniakową. Wieczorem Walawska odbiera telefon z pogróżkami. Kuba wpada do mieszkania Klary i Huberta. Informuje ich, że Ada wyprowadziła się do Błażeja.

Była sobie dziewczyna

TVP2, 22:30, Była sobie dziewczyna, film obyczajowy

Wielka Brytania, rok 1961. 16-letnia Jenny Mellor pochodzi z mieszczańskiej rodziny mieszkającej na przedmieściu Londynu. Reprezentujący niższą klasę średnią rodzice marzą, by Jenny dostała się na studia w Oksfordzie. Pewnego dnia na przystanku dziewczyna nawiązuje znajomość z trzydziestokilkuletnim Davidem Goldmanem, który otwiera przed nią drzwi do innego świata. Zaprasza nastolatkę do klubów, na koncerty i aukcje, obiecuje nauczyć ją życia i miłości. Dyrektorka szkoły i nauczycielka angielskiego nie akceptują nowego stylu życia podopiecznej.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1712

Andrzej z żalem wyznaje Jagodzie, że nie potrafi tak lekko jak ona traktować uczuć. Proponuje zakończenie znajomości. Kiedy chce wyjść, Jagoda zatrzymuje go i przekonuje, że bardzo za nim tęskniła. Oliwier przyjeżdża po Olę. Tym razem jest przygotowany na konfrontację z Zimińskimi. Sprytnymi sztuczkami powoduje, że rodzice Oli zaczynają się nim zachwycać. Daria jedzie na warsztaty z grupą teatralną pana Dąbrowskiego. Nauczyciel zapewnia Sławka i Renatę, że będzie się dziewczynką wyjątkowo opiekował.

TVN, 22:35, Krwawa profesja, thriller

Emerytowany agent FBI, Terry McCaleb, po zabiegu transplantacji serca musiał wycofać się z branży. Teraz wiedzie spokojne życie, zażywając pigułki i odbywając obowiązkowe wizyty u lekarza. Pewnego dnia nieznajoma kobieta prosi go, by podjął się prywatnego śledztwa i wyjaśnił okoliczności śmierci jej siostry, Glorii Rivers. Dziwnym trafem to właśnie jej serce wszczepiono McCalebowi. Morderstwo Glorii upozorowano na napad rabunkowy, ale detektyw podejrzewa, że dokonał go seryjny morderca - ten sam, którego ścigał przez wiele lat.

kocha, lubi, szanuje

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1646

Rysiek obwinia Justynę za to, że nakłoniła Wiktorię na przeprowadzkę do Wrocławia. Policjant nie zamierza pozwolić żonie opuścić Wadlewa. Ta stawia mu ultimatum - pojedzie z nią albo będą musieli się rozstać. Mirka donosi Fabianowi o krążących w szkole plotkach. Wszyscy już wiedzą, że Patrycja to pierwsza dziewczyna, z którą uprawiał seks.

Polsat, 20:00, Dziewięć miesięcy, komedia romantyczna

Samuel to facet cierpiący na syndrom panicznego lęku przed zobowiązaniami. Kocha swoją dziewczynę, ale przeraża go myśl, że mogłaby zajść w ciążę, wiążąc go w ten sposób na całe życie. Ale los chce, że Rebecca spodziewa się dziecka, a Samuel czuje się oszukany. Oznacza to trudną próbę dla ich związku. Czy poradzą sobie z nią?

HBO, 20:10, Kocha, lubi, szanuje, komedia romantyczna

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.

HBO, 22:05, To tylko seks, komedia romantyczna

Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2013 16:59
Ile razy jeszcze będzie "To tylko seks"?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2013 01:37
Napisz komentarz...A ja polecam "Mała Miss" - świetny komediodramat. Jeden z tych słodko-gorzkich filmów, gdzie same nieszczęścia spadają na bohaterów, a wszystko jest mega zabawne, zapraszam do recenzji u mnie, wpiszcie w google "pocahontas recenzuje", warto obejrzeć ;) będzie o północy na polsacie!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie