Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Miasto nadziei, Królestwo, Oda do radości)

Komedia, dramat, a może thriller – jaki film obejrzysz dzisiaj najchetniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Miasto nadziei, Królestwo, Oda do radości)
13.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5774

Bridget i Nick wracają z Meksyku. Kobieta ma poczucie winy z powodu zdrady. Owen boi się, że ich przygoda wyjdzie na jaw. Steffy przechowuje w komputerze film, na którym widać Bridget i Owena w czasie intymnego zbliżenia. Jest o krok od ujawnienia nagrania.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2401

Marta spotyka się z doktorem Lubiczem. Szefowa zakładu pogrzebowego chce wiedzieć, dlaczego Feliks nie odebrał telefonu poprzedniego dnia. Mężczyzna przyznaje, że wygłosił laudację na pogrzebie. Niezadowolona szefowa każe dopłacić za usługę. Tadeusz zjada kanapki przeznaczone dla Tropka. Żona robi mu wyrzuty z tego powodu. Krzysztof idzie na Sadybę, ale nikogo nie zastaje. Spotyka Julię, która też chciała spotkać się z Chojnicką. W końcu udaje im się porozmawiać z Elżbietą. Krzysztof proponuje Julii, że odwiezie ją do domu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 879

Rozpoczynają się przygotowania do przeszczepu szpiku u Kamila. Agata wspiera ukochanego, przygotowuje dla niego romantyczny prezent. Tomek mówi Magdzie, że nie ma pieniędzy na spłatę raty kredytu. Zwoleńska pożycza pieniądze od siostry. Przekazuje je Tomkowi, prosi, by wynajął mieszkanie i wziął na siebie obowiązek spłaty kredytu. Tomek nie zamierza rezygnować ze związku z Magdą. Sabina jest zła na Kordiana, że zaniedbuje obowiązki i spóźnia się do pracy. Chłopakowi udaje się udobruchać szefową. Wieczorem czeka na nią przed salonem.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 511

Pacjent i jego żona są przerażeni, gdy Nina informuje o groźbie amputacji stopy. Marek i Agata flirtują przy okazji omawiania przypadku medycznego. Później lekarka słyszy rozmowę Rogalskiego z żoną. Wiktoria i Nina zauważają siniaki na pośladkach pacjentki. Po kłótni z Wiki o Falkowicza Przemek wyprowadza się z hotelu rezydentów. Hana jest przestraszona - odbiera głuche telefony. Okazuje się, że siostra Jamesa zabrała go ze szpitala. Hana jest zdziwiona, bo James nie ma siostry.

miasto nadziei

TVP2, 21:45, Miasto nadziei, komedia romantyczna

Brytyjski artysta Colin Ware dowiaduje się, że jego narzeczona Vera, którą kochał nad życie, oszukała go i zamierza poślubić innego mężczyznę. Zrozpaczony, chcąc jakoś zaleczyć bolesną ranę w sercu, leci do Ameryki, gdzie trafia do miasteczka prawie na końcu świata - do Hope w stanie New England. Tam początkowo nadal jest w depresji i przygnębieniu, ale gdy poznaje Mandy, uroczą pielęgniarkę, szybko odnajduje pocieszenie w jej ramionach. Uczucie szybko się rozwija, a Colin nieomal zapomina o swojej wcześniejszej miłości. Nagle w miasteczku pojawia się Vera i Colin musi dokonać wyboru, które uczucie i która z kobiet jest dla niego cenniejsza.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1711

Paweł zaprasza Martę z synkiem do siebie. Mówi jej, że zaniechał poszukiwań dawcy jego serca. Podczas spotkania Paweł niespodziewanie całuje Martę. Kobiety ze Wspólnej walczą o każdą złotówkę, by sfinalizować zakup mammobusu. Weronika proponuje licytację ich aktów. Oliwier odwozi Olę do domu. Proponuje, by wstąpili do mieszkania. Kiedy Zimińscy wracają do domu, zastają Olę i Oliwiera w negliżu.

TVN, 21:30, Królestwo, thriller

W saudyjskim Rijadzie dochodzi do ataku terrorystycznego na terenie osiedla zamieszkanego przez zachodnich pracowników kompanii naftowych. Agent specjalny FBI, Ronald Fleury, zbiera grupę ekspertów i udaje się do Arabii Saudyjskiej, by schwytać osobę odpowiedzialną za tragedię. W skład zespołu wchodzą: analityk wywiadu Adam Leavitt, specjalista ds. materiałów wybuchowych Grant Sykes i biegła w medycynie sądowej Janet Mayes. Fleury i jego ludzie lądują w pustynnym królestwie. Ich nieoczekiwanym sprzymierzeńcem okazuje się pułkownik Al Ghazi.

pierwsza miłość

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1645

Mikser postanawia podziękować Dadze za wyciągnięcie go z tarapatów. Podczas rozmowy oboje dochodzą do wniosku, że tęsknią za czasami, kiedy byli razem. Patrycja opowiada Mirce o romantycznej nocy, którą spędziła z Fabianem. Zdradza jej też, że był to dla niego pierwszy raz z dziewczyną.

Kino Polska, 20:15, Papierowe małżeństwo, komedia romantyczna

Podczas wakacji Alicja Strzałkowska poznaje Anglika, lekarza. Mężczyzna proponuje jej małżeństwo. Dziewczyna szybko decyduje się na wyjazd z Polski. Sprzedaje dobytek i wyrusza na zachód w poszukiwaniu lepszego życia. Okazuje się jednak, że "narzeczony" nie ma zamiaru wywiązać się z wakacyjnej obietnicy. W tej sytuacji kobieta podejmuje ryzykowną decyzję - bierze fikcyjny ślub z przypadkowo poznanym Aidenem, drobnym przestępcą pogrążonym w długach.

TVP Kultura, 21:00, Oda do radości, dramat obyczajowy

Trzy nowele filmowe. W pierwszej troje młodych ludzi spotyka się w autobusie jadącym do Londynu. Pochodzą z różnych stron Polski, mają inne doświadczenia. Łączy ich nadzieja na znalezienie się w lepszym świecie. Bohaterka kolejnej noweli - "Śląsk", wraca z Londynu, gdzie zarabiała jako sprzątaczka. Chce otworzyć zakład fryzjerski, by wyciągnąć rodzinę z kłopotów finansowych. Michał, czyli DJ Peras, bohater "Warszawy", marzy o karierze hip-hopowca. Zarabia na życie pracą u ojca swojej dziewczyny. Mężczyzna namawia córkę na wyjazd do Londynu.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2013 11:15
miasto nadziei polecam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo