Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (W cieniu chwały, Jack i Jill, Dziesięć przykazań)

Opis Twoich ulubionych seriali i filmów.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (W cieniu chwały, Jack i Jill, Dziesięć przykazań)
12.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5773

Oliver próbuje przekonać Hope, że jest dla niego ważniejsza niż Steffy. Hope daje wiarę jego zapewnieniom. Taylor jest zaniepokojona postępowaniem córki. Uważa, że Steffy powinna cieszyć się życiem, zamiast snuć plany pozbycia się Brooke i jej sióstr z Domu Mody Forrester.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2400

Agata jest w lepszym humorze, ale martwią ją trudności związane z rozwodem. Małgosia przy śniadaniu zauważa pierścionek na palcu Agaty. Zmęczony porannym joggingiem Paweł przyznaje, że ma dosyć wysiłku fizycznego. Próbuje przekonać żonę, żeby na zmianę towarzyszyli Pawełkowi w bieganiu. Surmaczowa zwierza się Krystynie, że Tadeusz coraz bardziej zamyka się w sobie. Krystyna uważa, że Anna powinna poświęcić mężowi więcej uwagi. Miłosz wpada na pomysł, żeby przeprowadzić wywiad z doktorem Lubiczem. Marta jedzie do El-Medu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 878

Teresa jest zaniepokojona planami matrymonialnymi Agaty i Kamila. Maria je bagatelizuje. Uważa, że to tylko młodzieńcza, niedojrzała deklaracja. Ewelina zapewnia Pyrkę, że chłopak bardzo poważnie traktuje oświadczyny. Wkrótce stan Kamila ulega pogorszeniu. Diana robi Kasi wymówki z powodu Sławka. Kasia spotyka się z Wolskim. Mówi mu, że podjęła decyzję w sprawie ich wspólnej przyszłości. Irek i Natalia przeprowadzają się do pierwszego wspólnego mieszkania. Odmieniona Magda wraca z Londynu. Chce jak najszybciej rozwiązać sprawy z Tomkiem.

na wspólnej

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 966

W ubraniu, które Marcin miał na sobie w dniu bójki, Kasia znajduje dowód osobisty Tomka i wizytówkę z adresem hotelu. Postanawia dowiedzieć się prawdy. Okazuje się, że Chodakowskiego zapamiętała prostytutka Klara, która ze szczegółami relacjonuje wydarzenia tamtej nocy. Oddanie Małgosi motywuje Tomka do walki. Barbara i Lucjan z radością obserwują jego zmagania. Mirka odwiedza Irka w więziennym szpitalu. W tajemnicy przed Magdą Michał organizuje weekendowy wyjazd nad morze z byłą żoną. Gdy Danka rezygnuje, mężczyzna zaprasza Madzię.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1710

Kamil prosi Martę, by odwiodła Pawła od zamiaru szukania dawcy jego serca. Tym bardziej, że dla rodziny zmarłego byłby to wstrząs. Daria zostaje dłużej na próbie teatralnej u pana Dąbrowskiego. Nauczyciel ma dla niej nagrodę - piękną suknię balową do roli Kopciuszka. Dziewczynka jest zachwycona i chce od razu się przebrać. Olivier zabiera Olę na zabawę do Białegostoku. Podczas podróży psuje się samochód. Ola zalotnie rozważa sposoby na przetrwanie chłodnej nocy w aucie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1644

Kinga jest wściekła na Miksera za pobicie dostawcy. Przez jego nieodpowiedzialny występek knajpie grozi proces sądowy. Malwina nadal źle traktuje Justynę. Nie szczędzi jej złośliwych komentarzy i kąśliwych uwag. Wiktoria w przeciwieństwie do siostry jest zafascynowana koleżanką Wojtka. Dziewczyna imponuje jej swoim podejściem do życia i zapałem, z którym podejmuje kolejne wyzwania. Wojtek wyznaje Malwinie, co tak naprawdę czuje do Justyny.

w cieniu chwały

TVN7, 20:00, W cieniu chwały, dramat kryminalny

Czterech członków nowojorskiej rodziny Tierneyów jest funkcjonariuszami policji. Pewnego dnia w mieście dochodzi do strzelaniny. Podczas zasadzki w mieszkaniu dilera narkotyków ginie kilku policjantów. Zaczyna się dochodzenie, które prowadzi detektyw Ray Tierney. Sprawa ujawnia korupcję w szeregach policji. Możliwe, że w aferę zamieszany jest szwagier Raya, Jimmy. Ich więzy rodzinne zostają wystawione na ciężką próbę. Tymczasem śledczy ujawniają kolejne szczegóły skandalu.

HBO, 20:10, Jack i Jill, komedia

Bliźniacze rodzeństwo, Jack i Jill, spotyka się z okazji Święta Dziękczynienia. Różni ich wszystko, z wyjątkiem wyglądu. Jack to stateczny ojciec rodziny z Los Angeles, nieobliczalna Jill wiedzie szalone życie na nowojorskim Bronksie. Od lat nie potrafią się ze sobą porozumieć. Podczas rodzinnego spotkania dochodzi do wielu konfliktowych sytuacji.

FilmBox, 19:20 Dziesięć przykazań, dramat historyczny

Mojżesz przychodzi na świat w Egipcie. Faraon, znając przepowiednię o tym, że wśród niewolników hebrajskich jest przyszły książę Egiptu, każe zamordować wszystkie niemowlęta. Matka ukrywa Mojżesza w koszyku i spuszcza na wodę, a ratuje go egipska księżniczka. Chłopiec chowa się na dworze. Po kilku latach poznaje swe pochodzenie. Gdy zabija Egipcjanina maltretującego Hebrajczyka, ucieka na pustynię. Dociera do kraju Mandian. Pewnego dnia na pustyni widzi gorejący krzew i słyszy głos Boga, każący mu poprowadzić Hebrajczyków do Ziemi Obiecanej.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
343434 (Ocena: 5) 12.02.2013 22:37
daremny papilot, napisalam ze maie gdzies czytelniczki bo nie robicie galerii z miniaturek i piszecie teksty jedno zdanie na 10 stron dlatego polecam inne portale w internecie ktore dbaja o czytelniczki a nie tylko o forse i reklamy i i oczywiscie skasowaliscie komenatrz. jestescie mega daremnymi glupimi gowniarmi ktore proboja zrobic fajny portal ale im nie wychodzi, takie moje zdanie, DZIEWCZYNY NIE OGLADAJCIE ZDJEC SKORO NIE MA MINIATUREKL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOPIJCIE TO DZIEWCZYNY I WKLEJAJCIE W KOMENARZACH ;]
odpowiedz
M (Ocena: 5) 12.02.2013 11:39
spotykaj sie z nim jak chcesz ale nie wyobrażaj sobie za duzo, bo zostaniesz zraniona. Traktuj to jak przygodę i tyle. Bedziesz miała co wspominać
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2013 09:34
Jack i Jill? Głupszej komedii nie widziałam.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2013 08:05
na FOX premiera 9 odcinka trzeciego sezonu THE WALKING DEAD!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2013 00:46
Jack i Jill
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo