Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Leon zawodowiec, Zabójcza piękność, Czekając na cud)

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Leon zawodowiec, Zabójcza piękność, Czekając na cud)
11.02.2013

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2399

Jacek mówi matce, że Agata jest w ciąży. Norbert przeprasza Olę, że od powrotu ze szpitala cały czas odpoczywa. Wszelka aktywność go męczy. Tabletki mają silne działanie nasenne. Ola zwierza się Ewie, że obecna sytuacja jej odpowiada. Norbert przestał ją interesować jako mężczyzna. Profesor Deptuła zaczął uprawiać nordic walking. Próbuje zarazić współpracowników nową pasją. Paweł i Pawełek postanawiają biegać dwa razy dziennie. Jacek zabiera Małgosię na Sadybę. Trzeba zmienić menu, bo Agata woli śledzia od wykwintnej kuchni śródziemnomorskiej.

TVP 1, 21:20, Wszystko przed nami, odc. 63

Arkadiusz wraz z detektywem docierają do Jana Nowaka. Namawiają mężczyznę, by zagrał rolę życia. Oferują mu pieniądze. Zuza jest przekonana, że przyjaciele Stefana wiedzieli o jego kochance i ma do nich żal. Marcin martwi się o dziewczynę; próbuje ją pocieszyć. Mimo starań Oli i Marianny rodzinne spotkanie u Szawarskich kończy się awanturą o Wojtka i kamienicę.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 877

Korzeniakowa informuje Martę, że jej mąż dowiedział się o wywiadzie i z powodu jego interwencji gazety nie chcą go opublikować. Walawska opowiada jej o pomyśle na książkę. Kamil jest załamany chorobą, mówi Agacie, że marnuje z nim czas, wyprasza dziewczynę z sali. Po medialnej akcji Huberta do banku szpiku zgłasza się wielu dawców. Rick jest wściekły na Huberta i Patrycję, że bez jego wiedzy organizują koncert na rzecz Kamila. Daniel podsuwa Sarze pomysły na modernizację lokalu. Róża nie chce żadnych zmian.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 965

Budzyńska domyśla się, że Zuza ukradła pieniądze z biblioteczki. Dziewczyna z ulgą przyjmuje informację o anulowaniu postępowania komorniczego. Budzyńska radzi Edycie walczyć o małżeństwo. Z niepokojem obserwuje komitywę syna i Edyty. Andrzej proponuje jej pomoc w znalezieniu pracy. Nawiązuje dobry kontakt z Piotrkiem. Budzyńska umawia się na spotkanie z koleżanką z instytutu, która zajmuje się badaniami genetycznymi. Filarski, Marszałek i Kwiatkowski wychodzą z aresztu. Mirka dostaje wiadomość, że Irek został pobity w więzieniu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1709

Jagoda wydzwania do Andrzeja, prosząc go o spotkanie. Kiedy Brzozowski przychodzi do niej, wyznaje, że nie może dłużej oszukiwać żony. Niestety, pożądanie bierze górę nad jego rozsądkiem. Igor informuje mamę o planie wyjazdu z Magdą i Julką do Manchesteru. Ewa jest smutna. Podejrzewa, że syn wyjeżdża z jakiegoś poważnego powodu. Paweł mówi Marcie, że próbuje poznać tożsamość dawcy jego serca.

w sieci

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1643

Justyna spotyka się z dużą życzliwością mieszkańców Wadlewa. Wyjątkiem jest Malwina, która nie szczędzi złośliwych uwag pod adresem dziewczyny. Gabrysia odkrywa nieprawidłowości w dokumentach i informuje o tym Kingę. Okazuje się, że Mikołaj fałszował dane na fakturach. Kacper powiadamia Huberta o prawdopodobnym wcześniejszym zwolnieniu Schmidta z więzienia. Hubert podejrzewa, że Rajmund planuje odebranie Jakuba, aby wykorzystać chłopca w porachunkach w Filipowem.

Polsat, 21:55, Leon zawodowiec, dramat kryminalny

Leon (Jean Reno) jest płatnym zabójcą. W niczym jednak nie przypomina męskiego, twardego i nieposkromionego złoczyńcy. Wręcz przeciwnie: jest cichy, spokojny, na codzień pija mleko. Pewnego dnia skorumpowana policja zabija swojego dostawcę narkotyków i jego rodzinę. Przeżyła tylko córka, która postanawia zemścić się na zabójcach. To niezwykle trudne zlecenie otrzymuje Leon, u którego młoda dziewczyna zamieszkuje.

Polsat Film, 18:5, Zabójcza piękność, film sensacyjny

Mieszkańcy Mount Rose w stanie Minnesota oczekują na największe wydarzenie roku - konkurs Miss Nastolatek. Gladys Leeman została kiedyś królową piękności. Teraz chciałaby widzieć córkę w tej roli, ale pojawia się piękna rywalka, Amber Atkins, która również marzy o zwycięstwie. Wygrana jest dla niej szansą na wyrwanie się z małego miasteczka i zaistnienie w wielkim świecie. Im bliżej kulminacyjnego momentu, tym większa determinacja kandydatek w dążeniu do celu.

TVN 7, 20:00, W sieci, film sensacyjny

Tom jest menedżerem w firmie DigiCom, zajmującej się zaawansowanymi technologiami. Jego przyszłość zdaje się zapowiadać znakomicie. Przedsiębiorstwo ma połączyć się z innym, mężczyzna liczy na awans. Może objąć stanowisko wiceprezesa. Niestety, szefem zostaje Meredith Johnson, z którą Tom miał kiedyś romans. Kobieta zaprasza go do gabinetu po godzinach pracy, próbuje bezskutecznie uwieść. Następnego dnia kobieta oskarża go o napastowanie. Ten, próbując oczyścić się z zarzutów, wpada na trop największych tajemnic DigiComu.

czekając na cud

HBO 2, 18:50, Grind, komedia

Podczas gdy większość maturzystów myśli o przyszłości w college`u, Eric Rivers i jego najlepsi przyjaciele, Dustin i Matt, planują wspólną wakacyjną wyprawę. Marzą, aby zwrócić na siebie uwagę profesjonalnego światka miłośników deskorolki. Mimo starań nie udaje im się zaprezentować umiejętności przed goszczącym w mieście legendarnym skateboardzistą Jimmym Wilsonem i nie dostają się do jego elitarnego zespołu. W tej sytuacji postanawiają założyć własną grupę i wyruszają na podbój Ameryki.

HBO Comedy, 20:10, Wielka premiera, musical

Adam jest zamożnym biznesmenem, który ma duże aspiracje kulturalne i skrycie marzy o zaśpiewaniu w operze. Okazuje się, że istnieje sposób, by fantazja stała się rzeczywistością. Adam zaprasza do szkockiej posiadłości grupę śpiewaków operowych i wraz z nimi rozpoczyna próby do „Cosi fan tutte” Mozarta. W czasie przygotowań mężczyzna odkrywa, że jest zainteresowany Celią, piękną dyrygentką chóru. Praca nad spektaklem coraz bardziej się komplikuje, a życie zaczyna naśladować sztukę.

Cinemax 2, 20:00, Tylko dla kochanków, komedia romantyczna

Fotograf Yves spotyka w czasie służbowego pobytu w Paryżu byłą kochankę, dziennikarkę Sofię. Oboje są w stałych związkach, lecz okazuje się, że uczucie między nimi nie wygasło. Para postanawia spędzić ze sobą trochę czasu. Podróżują po Francji - od Normandii po Lazurowe Wybrzeże, dobrze czując się w swoim towarzystwie i tylko chwilami zastanawiając się nad przyszłością.

FilmBox Extra, 21:00, Czekając na cud, film obyczajowy

Rozgrywająca się przeddzień Bożego Narodzenia opowieść o grupie nowojorczyków, którzy borykają się z samotnością. Rozwódka Rose boleśnie przeżywa chorobę matki, czując, że zbliża się moment rozstania. Poznaje Charliego, który wnosi w jej życie iskierkę nadziei. Policjant Mike chorobliwą zazdrością doprowadza do tego, że narzeczona go opuszcza, sam zaś staje się obiektem zainteresowania ze strony kelnera. W gronie życiowych rozbitków jest także Francuz, który tylko raz w życiu przeżył szczęśliwe święta i chciałby ożywić tamto wspomnienie.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2013 11:23
leon zawodowiec! najlepszy film ever!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo