Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Blue Valentine, Batman: Początek, Potęga miłości)

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Blue Valentine, Batman: Początek, Potęga miłości)
08.02.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 876

Zenek nie zamierza jechać na opłacony przez Justynę turnus w sanatorium. Odrzuca też pomoc Zdzisia, nie chce, by przyjaciel woził go na rehabilitację. Jest załamany chorobą i tym, że musi być zależny od innych. Sabina jest coraz bardziej zadurzona w Kordianie. Tymczasem chłopak ma poważne problemy, prawdopodobnie będzie musiał zrezygnować z pracy. Marta poszukuje wydawnictwa zainteresowanego publikacją wywiadu z Urszulą Korzeniak. Robert wpada na pomysł wydrukowania wywiadu-rzeki w ich wydawnictwie.

TVP 2, 21:45, Superpies, komedia sensacyjna

Reno jest psem policyjnym. Jego pan, Lou Swanson, prowadzi śledztwo w sprawie wybuchu w San Diego. Udaje mu się ustalić, że mężczyźni, których podejrzewa, mają bazę na statku zacumowanym w porcie. Nocna wyprawa na okręt kończy się dla Lou tragicznie. Gdy Reno, zraniony podczas akcji, wraca do zdrowia, śledztwo przejmuje Jake Wilder, długoletni kompan Swansona. Pies jest jedynym świadkiem zabójstwa mężczyzny i może przyczynić się do złapania sprawców.

TVN, 20:00, Batman: Początek, film przygodowy

Bruce Wayne, dziedzic ogromnej fortuny, jako mały chłopiec był świadkiem morderstwa rodziców. Od tej pory zawładnęły nim gniew i żądza zemsty. Pragnąc przeniknąć naturę zła i nauczyć się sposobów walki z przestępcami, podróżuje po świecie. Trafia do więzienia, gdzie spotyka tajemniczego Ducarda. Wraca do rodzinnego Gotham. Widząc szerzącą się przestępczość i korupcję, Bruce postanawia stawić temu czoła. Przebrany za nietoperza, za pomocą wszelkich dostępnych środków rozpoczyna walkę z siłami zła, które już na dobre zawładnęły miastem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1642

Radek jest rozgoryczony po tym, co usłyszał od Nikoli. 7iO6FKj1Q97 Swoją złość wyładowuje na Patrycji i Dadze. Adam dostaje rolę w przedstawieniu muzycznym, które sponsoruje firma Artura. Śmiałek i Łazanek próbują różnych sposobów, by pozbyć się fotoradaru. Natomiast Wojtek popiera stanowisko Ryśka i potrzebę kontroli kierowców. Jego opinia ma związek z Justyną, niepełnosprawną znajomą, która właśnie przyjechała do Wadlewa. Dziewczyna kilka lat temu została potrącona przez samochód. Odtąd porusza się wózku inwalidzkim.

jack frost

TVN 7, 20:00, Jack Frost, komedia

Kariera muzyczna jest najważniejsza w życiu Jacka Frosta. Mężczyzna zaniedbuje żonę Gabby i synka Charliego. Ale kiedy nadchodzą święta Bożego Narodzenia, Jack zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele bliscy dla niego znaczą. Niestety, zanim zdąży okazać im prawdziwe uczucia, ulega wypadkowi samochodowemu i ginie. Następnego roku Charlie lepi ze śniegu bałwana i ubiera go w czapkę i szalik taty. Wywołuje tym dziwne zjawisko.

HBO, 20:30, Siedem grzechów głównych, thriller

Współczesna wersja przypowieści o siedmiu grzechach głównych. Grupa kalifornijskich licealistów zostaje uwikłana w niebezpieczną grę, pełną seksu, kłamstw i manipulacji. Jej inicjatorką jest nowa uczennica, piękna i pozbawiona moralnych hamulców Kaia Sellars. Skomplikowane intrygi kończą się tragicznie.

TVP Kultura, 17:00, Latawce, film dokumentalny

Tematem filmu jest współczesny Afganistan - rzeczywistość nieznana Europejczykom. Na dokument złożą się krótkie materiały zrealizowane przez uczestników kursu filmowego, który zorganizowano w elitarnej szkole średniej o profilu plastyczno-muzycznym w Kabulu. Jego uczestnicy są obecnie młodymi afgańskimi adeptami sztuki filmowej. Wszystkie epizody łączy wspólny temat - niezwykła sprawa, osoba, wydarzenie, które przykuły uwagę młodego realizatora.

CBS Europa, 20:00, Potęga miłości, dramat obyczajowy

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia Dawn Anny Townsend, nauczycielki i matki samotnie wychowującej czwórkę dzieci. Mimo że życie nie szczędzi jej trudności, jest pełna energii, oddana pracy i rodzinie. Gdy wydaje się, że wreszcie wszystko zaczyna układać się pomyślnie, Anna musi po raz kolejny zmierzyć się z przeciwnościami losu. Lekarze odkrywają u niej guza mózgu.

blue valentine

Cinemax, 21:55, Blue Valentine, dramat obyczajowy

Cindy i Dean spotykają się w niecodziennych okolicznościach. Na pozór niepasujący do siebie młodzi ludzie zakochują się w sobie, a wkrótce decydują na małżeństwo. Jednak po kilku latach idylla zmienia się w koszmar codzienności - Cindy nie potrafi pogodzić się z rezygnacją z własnych ambicji, Dean wydaje się ich nie mieć. Sfrustrowani i coraz bardziej od siebie odlegli małżonkowie postanawiają dla dobra córeczki podjąć próbę ratowania związku.

Cinemax 2, 18:25, Szczury z supermarketu, komedia romantyczna

New Jersey. W supermarkecie ogniskuje się życie towarzyskie miejscowej młodzieży. Tu można spotkać idola, porozmawiać ze znajomymi, posłuchać przebojów, pochodzić bez celu, przekąsić coś, wziąć udział w show emitowanym na żywo w telewizji. Jeden z bohaterów, T.S., jest spakowany przed planowaną podróżą na Florydę. Wyjeżdża z Brandi, której zamierza się oświadczyć. Tuż przed wyruszeniem w drogę dziewczyna go porzuca. W tym samym czasie na przeciwległym krańcu miasta dochodzi do sprzeczki pomiędzy innymi młodymi ludźmi.

Canal+ Film, 20:45, Hamlet II, komedia

Niespelniony aktor Dana Marschz obejmuje posade nauczyciela aktorstwa w szkole sredniej w Tuscon. Poczatki nie sa latwe, ale Danie powoli udaje sie zaskarbic sobie sympatie niesfornych uczniow. Pewnego dnia dyrektor informuje go, ze w przyszlym semestrze nie bedzie juz zajec z aktorstwa. Dana i jego podopieczni postanawiaja wystawic nietypowa sztuke - druga czesc "Hamleta". Jej bohaterami sa dunski ksiaze i Jezus, ktorzy przenosza sie w czasie, aby uratowac Ofelie i Gertrude.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2013 20:31
Nie ma ukrytej prawdy! Żal!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2013 12:31
u mnie dzisiaj batman ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2013 10:18
co to za film z Ryanem Goslingiem, z pierwszego zdjęcia? :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2013 10:18
Blue Valentine nie jest o tym, o czym napisaliscie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie