Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Powiedz tak, Matrix, To skomplikowane)

Ulubiony serial, komedia, a może romans – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Powiedz tak, Matrix, To skomplikowane)
07.02.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2398

Elżbieta opowiada Jerzemu o rozmowie Michała z Julią. Miała wrażenie, że zaraz się pocałują. Jerzy wprost pyta syna o romans z panią magister. Ku jego zaskoczeniu Michał potwierdza zażyłą znajomość z nią. Hanna dziękuje Stasi i Jeremiaszowi za kontakt z Feliksem, który bardzo jej pomógł. Paweł nie ukrywa, że cieszą go wątpliwości Oli co do dalszego związku z Norbertem. Ma nadzieję, że córka nie zechce ułożyć sobie z nim życia. Jacek zabiera ukochaną do przytulnej restauracji. Agata ze smutkiem wyznaje, że nie chce być matką.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 875

Marek martwi się, jak wypadnie wspólny obiad z Marią i jego matką. Ku zaskoczeniu mężczyzny Krystyna jest bardzo uprzejma dla jego partnerki. Gdy Marek zostaje wezwany do pracy, kobiety prowadzą miłą pogawędkę. Dopiero po wyjściu Marysi Krystyna mówi synowi, co o niej myśli. Kasia spotyka się z Marleną. Dziewczyna namawia Górkę na powrót do Sławka. Po zwolnieniu z aresztu Kostek postanawia sprzedać pub. Ludmiła stara się go przekonać, by tego nie robił.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1708

Wojtek przyjeżdża na Wspólną. Żaneta jest szczęśliwa. Wyznaje mu, że kocha tylko jego. Wojtek pada przed nią na kolana i ponownie się oświadcza. Roman wraz z kolegami kończą remont uczelnianej toalety. Rektor jest zachwycony. Daruje im alkoholowe ekscesy. Hoffer proponuje kolegom naprawę przeciekającego dachu w sklepie Honoraty, by odkupić jego winy. Igor wszelkimi sposobami stara się nakłonić Magdę do wyjazdu do Anglii. Dochodzi do kłótni. Zuza przekonuje Magdę, że powinna się zgodzić. Nowak jest szczęśliwy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1641

Artur wpada na pomysł, który może pomóc Adamowi w karierze. Nikola nie odbiera telefonów od Radka. Chłopak jest coraz bardziej zaniepokojony jej milczeniem. Kiedy przypadkowo spotyka dziewczynę na ulicy i robi jej wymówki, Nikola uspokaja go wymyślonym na poczekaniu kłamstwem. Dochodzi do nieprzyjemnej rozmowy Grzegorza z Olą i Błażejem. Ojciec czuje się urażony, gdy dzieci okazują niezadowolenie z powodu zbyt częstych wizyt Ryszarda w ich domu.

milły gość johnny

Polsat, 20:00, Powiedz „tak”, komedia romantyczna

Mary jest ambitna i pracowita. Uchodzi za atrakcyjną i wartościową dziewczynę, ale nie ma szczęścia w miłości. Ojciec postanawia wreszcie wyswatać córkę z jej dawnym znajomym, Massimo. Pewnego dnia bohaterka cudem unika wypadku. Nieznajomy, doktor Steve Edison, ratuje jej życie. Między nią a doktorem nawiązuje się przyjaźń, która wkrótce przeobraża się w mocniejsze uczucie. Dziewczyna czuje, że szczęście się do niej uśmiechnęło, ale wkrótce przeżywa szok. Steve jest narzeczonym Fran, klientki, dla której Mary przygotowuje przyjęcie weselne.

HBO, 20:10, Miły gość Johnny, komedia romantyczna

W życiu dwudziestopięcioletniego Johnny`ego Rizzo najbardziej liczą się narzeczona Claire oraz praca w rozgłośni radiowej. Dziewczyna jest świadoma, że posada narzeczonego nie jest zbyt intratnym zajęciem. Namawia go do szukania lepszej pracy. Johnny obiecuje Claire, że jeśli nie dostanie awansu, zatrudni się w firmie jej ojca. Za pośrednictwem wujka Terry`ego Johnny poznaje uroczą trenerkę tenisa, Brooke, która uświadamia mu, że powinien pozostać wierny sobie i marzeniom, a nie ulegać presji otoczenia.

ale kino+ HD, 18:00, Ale jazda!, komedia

20-letni Neal żyje pod presją rodzinnych oczekiwań. Marzy o karierze artysty, ale ojciec wolałby go widzieć w roli studenta prawa. Szukając odpowiedzi na życiowe pytania, spotyka na swej drodze tajemniczego mężczyznę, O.W. Granta. Dzięki ingerencji Granta Neal trafia do pewnego ekscentryka, który zleca mu tajną misję. Chłopak ma dostarczyć nieznanemu klientowi przesyłkę o nieznanej zawartości. A co najdziwniejsze, ma w tym celu wyruszyć do nieistniejącego miasta, drogą, której nie ma na żadnej mapie.

to skomplikowane

TCM, 21:00, Matrix, film SF

Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - jest programistą w dużym koncernie i genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Od dłuższego czasu instynkt podpowiada mu, że coś dzieje się z otaczającym światem, a pytanie, czym jest matrix, spędza mu sen z powiek. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz, który obiecuje, że odkryje prawdę o rzeczywistości. Okazuje się, że życie jest tylko symulacją, kontrolowaną przez programy komputerowe. Tylko Neo może zmienić ten ponury stan rzeczy.

Cinemax, 20:00, To skomplikowane, komedia romantyczna

Jane i Jake, rodzice trójki dorosłych dzieci, są rozwiedzeni. On, wzięty adwokat, odszedł z seksowną Agness. Ona, po wielu latach dochodzenia do siebie po zdradzie męża, wreszcie odzyskała równowagę emocjonalną. Z okazji ukończenia szkoły przez syna eksmałżonkowie spotykają się na wspólnej kolacji. Pełen wina i sentymentalnych wspomnień wieczór ma finał w łóżku. Między byłymi partnerami wybucha utrzymywany w tajemnicy przed dziećmi romans. Jednak wkrótce w życiu Jane pojawia się kolejny mężczyzna, architekt Adam.

Canal+ Film, 20:00, I że cię nie opuszczę..., melodramat

Paige i Leo są młodym małżeństwem z Chicago. Ona jest początkującą rzeźbiarką, on - muzykiem, właścicielem studia nagrań. Pewnego dnia w ich saaba uderza ciężarówka. W wyniku urazu czaszki Paige traci pamięć. Mąż staje się dla niej obcym człowiekiem. Mentalnie kobieta cofa się do wieku licealnego. Marzy o karierze prawnika, nie może zrozumieć, dlaczego zerwała zaręczyny z Jeremym. Rita i Bill próbują odzyskać córkę, która przez lata nie utrzymywała z nimi kontaktu. Leo postanawia sprawić, by żona zakochała się w nim po raz drugi.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Ktoś. (Ocena: 5) 07.02.2013 17:55
"Powiedz tak", film w którym byłam zakochana jak miałam ok 8-10 lat
odpowiedz
ane (Ocena: 5) 07.02.2013 10:19
i że cie nie opuszcze!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo