Filmowy przewodnik weekendowy („Broken Flowers”, „Duma i uprzedzenie”, „Maska Zorro”)

W sobotę i niedzielę mnóstwo kinowych hitów – nie przegap!
Filmowy przewodnik weekendowy („Broken Flowers”, „Duma i uprzedzenie”, „Maska Zorro”)
02.02.2013

Sobota, TVN, 20:00, Dwa tygodnie na miłość, komedia romantyczna

George Wade jest czarujący i niewiarygodnie bogaty. Lucy to prawniczka o zacięciu społecznika. Los styka tych dwoje przypadkowo, ale George szybko docenia inteligencję panny Kelson i zatrudnia ją jako doradcę. Błyskotliwe akcje na arenie finansowej oraz dyspozycyjność prawniczki wkrótce czynią ją niezbędnym elementem życia George`a. Jednak konieczność stawiania się na każde zawołanie szefa szybko staje się dla Lucy nieznośna. Dziewczyna postanawia rzucić posadę. Uświadamia sobie jednak, że George wcale nie jest jej obojętny.

Sobota, Polsat, 20:00, Maska Zorro, film przygodowy

Meksyk, 1821 rok. W czasie rebelii przeciw hiszpańskim kolonizatorom jeździec w masce ratuje życie trzem skazańcom. W odwecie hiszpański gubernator Montero morduje żonę Zorro, porywa córkę, a jego samego wtrąca do więzienia. Po latach Zorro szuka następcy, który opanuje sztukę walki i stanie przeciwko nikczemnemu don Rafaelowi Montero. W ten sposób pojawia się „nowy” Zorro.

broken flowers

Sobota, TVN7, 19:30, Duma i uprzedzenie, melodramat

Rodzina Bennetów nie należy do zamożnych, a jej niewielki majątek ma wkrótce przejąć antypatyczny kuzyn, Collins. Według pani Bennet jedynym sposobem na wyjście z kłopotów finansowych jest korzystne zamążpójście pięciu córek. Doskonałą okazją do zrealizowania matrymonialnych planów staje się przyjazd zamożnego arystokraty, Charlesa Bingleya, który zakochuje się z wzajemnością w najstarszej córce Bennetów, Jane. Przyjaciel nowego sąsiada, William Darcy, nie robi na Lizzie dobrego wrażenia. Każde ich kolejne spotkanie kończy się kłótnią.

Sobota, TVP Kultura, Broken Flowers, komediodramat

50-letni Don Johnston nie myśli o rodzinnej stabilizacji. Jego egocentryzm sprawia, że odchodzi od niego kolejna dziewczyna. Tymczasem mężczyzna otrzymuje niepodpisany list, w którym była kochanka informuje go, że jest ojcem 19-letniego chłopca. Don postanawia poznać prawdę, a jedynym sposobem na to może być spotkanie z dziewczynami sprzed dwudziestu lat. Don odnajduje cztery potencjalnie autorki listu - Laurę, Penny, Dorę oraz Carmen, i rusza w drogę. Nie zawsze jest mile widzianym gościem, ponadto żadna z kobiet nie potwierdza jego podejrzeń.

zabójczy cel

Niedziela, TVP1, 21:20, Plan gry, komedia

Rozgrywający ligi NFL Joe Kingman ma na koncie wiele sukcesów. Sport to jego pasja, której poświęca się bez reszty. Wiedzie beztroskie życie kawalera, spędzając czas na przyjemnościach. Bogaty, sławny i zniewalająco przystojny mężczyzna gromadzi wokół siebie wianuszek zauroczonych nim kobiet. Pewnego dnia dowiaduje się, że ma 7-letnią córkę, którą musi się zaopiekować.

Niedziela, TVN, 20:00, Zabójczy cel, thriller

Jacob Stillwell, komisarz z wydziału zabójstw w Memphis, słynie ze stosowania niezwykle brutalnych metod śledczych. Jego zachowanie od dawna budzi zastrzeżenia przełożonych, którzy szukają pretekstu, aby go zwolnić. Skuteczność działań detektywa jest jednak nie do podważenia i dlatego szefowie przymykają oczy na jego metody pracy. Kiedy w mieście wybucha panika z powodu serii morderstw, detektyw Stillwell bierze sprawy w swoje ręce. Oprócz tego musi sobie poradzić z demonami przeszłości, które nie dają o sobie zapomnieć.

inwazja

Niedziela, TVN7, 20:00, Inwazja, thriller

Na terytorium Stanów Zjednoczonych rozbija się prom kosmiczny. Naukowcy podejrzewają, że wrak jest skażony tajemniczym wirusem. Wkrótce ludzie zaczynają się przeobrażać. Zarażonych trudno odróżnić, ponieważ nie zmieniają się fizycznie. Jedynie brak właściwych ludziom emocji wskazuje na to, że zawładnęły nimi istoty z obcej planety. Psychiatra Carol Bennell i jej przyjaciel, Ben Driscoll, odkrywają, że tajemniczy wirus atakuje ludzi podczas snu. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną ocalić ludzkość jest syn Carol, Oliver.

Niedziela, HBO, 18:00, Kocha, lubi, szanuje, komedia romantyczna

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2013 14:50
Kocham "Dumę i uprzedzenie" !!!! ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2013 22:46
Duma i uprzedzenie, o taaaak :)
odpowiedz
anonimowa (Ocena: 5) 02.02.2013 11:34
kocha, lubi, szanuje-----> swietny film polecam !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2013 10:21
Broken Flowers jest świetny, fantastyczny styl Jima Jarmuscha no i do tego Bill Murray :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2013 10:09
www.krainaubranek.pl NOWE TANIE (14,99 zl i 15,49zl)BODY Z WESOŁYMI NAPISAMI (Bede taka jak mama ktora taty pensje wydaje sama, ja kocham tate a mama jego wyplate te i wiele innych ;ponad 100 WZOROW DO WYBORU!!!zapraszamy na zakupy!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo