Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Służące”, „Wulkan”, „Twarda sztuka”)

Komedia, film katastroficzny, dramat obyczajowy – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Służące”, „Wulkan”, „Twarda sztuka”)
04.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5767

Ridge mówi Brooke, że chciałby zbliżyć do siebie swoje dwie rodziny. Proponuje, aby razem z dziećmi, Steffy, Thomasem, Hope i Ridge`em juniorem wyjechali na wakacje. Bridget zdradza mężowi, że wczorajszej nocy dopuściła się strasznego czynu, którego nie można w żaden sposób usprawiedliwić. Nick przerywa jej i ogłasza wprowadzenie amnestii. Proponuje, aby zapomnieli o wydarzeniach z ostatnich dni i skupili się na swoim związku.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2395

Agata jest w kiepskim humorze. Tłumaczy Jackowi, że euforia z powodu ciąży minęła, a teraz czuje tylko dezorientację i zaniepokojenie. Ola opowiada Agnieszce o spotkaniu z Rafałem i żali się, że nie chce siedzieć w biurze, w którym go nie ma. Tłumaczy siostrze, że kurator postanowił się przenieść, gdy usłyszał, że nie mogą być razem. Arkadiusz opowiada Grażynie o znajomym reżyserze, którzy chciałby, aby Maciek zagrał w jego przedstawieniu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 872

Sara i Basia czekają na koniec operacji Zenka. Od jej rezultatu zależy, czy mężczyzna będzie chodził. Sara spóźnia się do nowej pracy i zostaje zwolniona. Urszula Korzeniak opowiada Marcie o latach poniżania i przemocy spędzonych z mężem - senatorem. Walawska szuka gazety, która zechciałaby opublikować wywiad. Elżbieta zachęca córkę, by opublikowała tekst w „Ogrodzie Wyobraźni”. Sławek chce, by Kasia dała mu jeszcze jedną szansę, obiecuje, że wychowa jej dziecko jak swoje.

pierwsza miłość

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 963

Kinga, Magda i Mirka docierają do domku Kwiatkowskiego. Zastają tam ojców po nocnej imprezie. Spędzają miło dzień, który zostaje zakłócony wizytą policjantów. Marta i Andrzej odwiedzają Budzyńską, u której są Ania i Łukasz z Zuzą. Spokój mąci wizyta Edyty - córki nieżyjącej przyjaciółki Budzyńskiej, z 10-letnim synem Piotrkiem. Marta z irytacją obserwuje Edytę przyglądającą się jej mężowi. Wie, że byli kiedyś parą. Podczas gry w piłkę Piotrek doznaje kontuzji. Budzyński i mama zawożą go na pogotowie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1705

Maja nie chce dłużej ukrywać związku z Igorem. Nalega na wspólny wyjazd. Igor zaprasza ją na obiad. W drodze do restauracji spotykają Magdę z Julką. Przerażony Igor próbuje uniknąć spotkania, ale Maja podchodzi do Magdy. Honorata, zachwycona zdjęciami do kalendarza, decyduje, które zostanie w nim zamieszczone. Roman kategorycznie sprzeciwia się jej wyborowi. Dochodzi do awantury. Przed przystąpieniem do egzaminu Ola, Olivier i Indiana zażywają amfetaminę. Cała trójka zdaje ze świetnym wynikiem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1638

Sandra dowiaduje się od Rajmunda, że Aneta współpracuje z Filipowem. Policja podaje Igorowi personalia osoby, która sprzedaje brukowcom informacje na temat życia osobistego Oskara. Kaczmarczyk sugeruje Sabinie, aby zerwała kontakty z Dagą i Mikserem. Oskar składa w mediach oficjalne oświadczenie dotyczące jego osoby oraz firmy. Mieszkańcy Wadlewa są zbulwersowani informacją o fotoradarze zamontowanym w miasteczku na polecenie władz gminy.

służące

Polsat, 20:00, Wulkan, film katastroficzny

W Los Angeles geolodzy rejestrują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. Kilku robotników kopiących tunel metra ginie w oparach siarki. Nad ranem potężna, rozżarzona do czerwoności rzeka zalewa centrum, niszcząc wszystko, co napotyka po drodze. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy. Na jego czele staje energiczny i odważny Mike Roark. Niemal natychmiast wpada na pomysł, jak powstrzymać lawę zalewającą jedną z głównych ulic miasta, Wilshire Boulevard, co jest początkiem batalii o uratowanie Los Angeles.

TVN7, 20:00, Twarda sztuka, komedia

Lily nie potrafi poradzić sobie z nadpobudliwą i nieokrzesaną córką, która nieustannie popada w tarapaty. Gdy Rachel powoduje wypadek samochodowy, Lilly podejmuje ostateczną próbę okiełznania jej. Zabiera ją do mormońskiej osady w stanie Idaho, do swojej matki. Georgia to kobieta o niezłomnych zasadach, która zawsze stawia na pierwszym miejscu Boga i pracę. Wobec siebie i bliskich stosuje żelazną dyscyplinę, a każde odstąpienie od reguł jest przez nią surowo karane.

HBO, 19:35, Służące, dramat obyczajowy

Lata 60., amerykańskie Południe. Skeeter wraca do domu po studiach dziennikarskich. Rozpoczyna pracę w gazecie, ale marzy o karierze pisarki. Lata spędzone na uniwersytecie zmieniły dziewczynę. Zaczyna przeszkadzać jej segregacja rasowa, jeden z fundamentów społecznych stanu Missisipi. Udaje jej się namówić do zwierzeń Aibileen, służącą jednej z najzamożniejszych rodzin w okolicy. Między kobietami rodzi się przyjaźń, a ujawniona przez Skeeter prawda o życiu czarnych służących wstrząsa społecznością.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
0li (Ocena: 5) 05.02.2013 18:11
polecam film Służące, zwala z nóg.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2013 12:00
Zaś ta lawa, żałosne..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2013 11:31
Na HBO słuzace lecą co pare dni...Film jest nudny jak flaki z olejem.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2013 08:30
jeszcze nie tak dawno polsat chwalił się że jako jeden z pierwszych na świecie wyemitował TITANICA w telewizji, szkoda że dalej nie stosują tej polityki, zamiast wykupić prawa do "służących" dają nam już po raz miliardowy kiczowaty film wulkan... żal
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo