Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Zatańcz ze mną”, „Władca pierścieni”, „Tropiciel”)

Spędź dzisiejszy wieczór w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Zatańcz ze mną”, „Władca pierścieni”, „Tropiciel”)
01.02.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5766

Steffy chce, by Ridge powiedział Hope o zrezygnowaniu z jej kolekcji. Między Bridget i Owenem dochodzi do zbliżenia. Potem oboje są przerażeni tym, co się stało. Owen tłumaczy Bridget, że nie może powiedzieć Nickowi prawdy. Tymczasem jej mąż obwinia się o upadek Aggie i śmierć dziecka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 871

Marta zwierza się Marii, że Robert się wyprowadził. Urszula Korzeniak kontaktuje się z Martą. Chce udzielić Walawskiej obszernego wywiadu. W związku ze skargami klientki Sabina udziela Kordianowi reprymendy. Pod maską surowej szefowej próbuje ukryć prawdziwe uczucia wobec chłopaka. Basia i Sara chcą zrobić Zenkowi urodzinową niespodziankę, lecz Grzelak nie dociera do domu.

Zatańcz ze mną

TVP2, 21:45, Z podniesionym czołem, thriller

Chris Vaughn po wieloletniej służbie w oddziałach specjalnych powraca w rodzinne strony, do małego miasteczka w stanie Waszyngton, by zająć się należącym niegdyś do ojca tartakiem. Po przybyciu na miejsce stwierdza, że tartak został zlikwidowany, jego była dziewczyna pracuje jako striptizerka w kasynie, a mieszkańcy miasteczka są terroryzowani przez bandytów. Korupcja, narkomania i przemoc są na porządku dziennym. Wszystko to wiąże się z funkcjonowaniem tutejszego kasyna. Chris postanawia pomóc zastraszonym mieszkańcom.

TVN, 20:00, Władca Pierścieni: Powrót Króla, film fantastyczny

Zbliża się czas ostatecznej bitwy o losy świata. Mieszkańcy krain Śródziemia muszą zmierzyć się z armią Saurona. Gandalf próbuje zgromadzić rozproszone wojska Gondoru, które dzielnie stawiają czoła legionom orków, ale ich siły są niewystarczające. Ludzkość nigdy nie potrzebowała króla bardziej niż teraz. Aragorn chce wypełnić przeznaczenie i sięgnąć po należny mu z urodzenia tytuł. Frodo i Sam desperacko podążają w głąb Mordoru, aby zniszczyć Jedyny Pierścień. Tuż za nimi skrada się Gollum, który nie przestaje pożądać klejnotu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1637

Policja przeszukuje salon mody w poszukiwaniu narkotyków. Wściekła Daga stara się powstrzymać funkcjonariuszy i zostaje zatrzymana za ich znieważenie. Hubert zwraca się do Szymona z prośbą o pomoc w związku z trudną sytuacją Jakuba. Makowska chce pomóc Śmiałkowi pozbyć się brata. Bez jego wiedzy przedstawia Bogusiowi korzystną ofertę. Rajmund jest pewien, że Filipow nie zaprzestanie poszukiwań Jakuba. Prosi Sandrę, aby znalazła chłopcu nową kryjówkę.

Zatańcz ze mną

Polsat, 21:55, Tropiciel, film sensacyjny

Małemu Wikingowi udaje się ocaleć z zakończonej klęską wyprawy po niewolników. Indianka zabiera go do obozu, a starszyzna przyjmuje chłopca, nadając mu imię Duch. Chłopak staje się częścią społeczności, wyrasta na mężnego wojownika. Zakochuje się w Starfire, córce wodza i szamana - Tropiciela. Gdy zjawiają się Wikingowie, Duch ma być jedyną osobą, która może powstrzymać najeźdźców. Nie widząc szans na pokojowe rozwiązanie, Duch chwyta za miecz, rozpoczynając krwawą walkę o życie tych, którzy kiedyś go ocalili.

FilmBox, 19:00, Zatańcz ze mną, komedia

Stateczny mężczyzna zapisuje się na lekcje tańca i ma nadzieję, że pomogą mu one stać się szczęśliwszym. W szkole tańca jego instruktorką zostaje piękna, młoda tancerka. Z początku ma trudności w nawiązaniu więzi ale z czasem jego los się odmienia się i lody pomiędzy dwojgiem ludzi zostają przełamane...

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
zdziwiona (Ocena: 5) 01.02.2013 17:48
Makowaska chce pomóc śmiałkowi pozbyć się brata? Chyba Sewerynowi... ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2013 09:56
o znów zatancz ze mna, fajnie lubie ten film :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo