Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Miłość w Seattle”, „Blues Brothers”, „Happy End”)

Komedia romantyczna, melodramat, a może thriller – jaki film obejrzysz dzisiaj najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Miłość w Seattle”, „Blues Brothers”, „Happy End”)
31.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5765

Bridget obwinia Nicka o to, że przyczynił się do śmierci ich nienarodzonego dziecka. Ma żal do męża, który zataił prawdę o przeszłości Agnes Jones. Postanawia od niego odejść. Dwie frakcje ścierają się w Domu Mody Forrester. Steffy za wszelką cenę próbuje zmarginalizować rolę Brooke i Hope. Stawia Ridge`a w bardzo niewygodnej sytuacji.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2394

Agata informuje Jacka, że jest w ciąży. Ola odwiedza Norberta w szpitalu. Chłopak czuje się już lepiej. Po powrocie do pracy dowiaduje się od Ewy, że Rafał jednak będzie pracował w innym oddziale. Uradowana Zyta wraca z telewizji i oświadcza, że zaproponowano jej stały, cykliczny program. Na skutek szczęśliwego zbiegu okoliczności Feliks może zorganizować konsolację w Rosso.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 870

Sławek odwiedza Kasię. Informuje ją o problemach Marleny, która przez chłopaka wpadła w tarapaty finansowe. Wolski próbuje odnowić kontakty z Kasią, co budzi podejrzenia Diany. Marek wyjaśnia Marii powody swojego zachowania, opowiada o rozstaniu rodziców, o wizycie matki i o ich skomplikowanej relacji. Magda rezygnuje z pracy w policji. Chcąc uciec od problemów, decyduje się na wyjazd do Gniewosza do Londynu. Tomek próbuje wciągnąć Małgorzatę w swoje intrygi.

Blues Brothers

TV4, 20:00, Przerwana cisza, thriller

Laurel Elliot i jej rodzina wiodą spokojne życie w odludnej okolicy na kanadyjskim wybrzeżu. Wszystko się zmienia, gdy jej przyjaciółka, Elizabeth, przyjeżdża w odwiedziny. Wizyta ściąga na dom Elliotów pasmo nieszczęśliwych wypadków. Zaczyna się od tego, że Elizabeth przyznaje się koleżance do romansu z jej mężem, a wkrótce potem ginie w nie do końca jasnych okolicznościach. W trakcie wyjaśniania, co naprawdę przydarzyło się Elizabeth, życie Laurel, jej męża, córki, bliskiego przyjaciela i szeryfa znajdzie się w niebezpieczeństwie.

TVN7, 20:00, Blues Brothers, komedia sensacyjna

Po wyjściu Jakea Bluesa z więzienia, jego brat Elwood zabiera go w podróż w miejsce gdzie się wychowali, do starego domu dziecka. Okazuje się, że kościół przestał dawać datki na ten dom i niedługo zostanie sprzedany. Jedynym sposobem na uratowanie domu dziecka jest dostarczenie 5000 dolarów w ciągu zaledwie 11 dni.

FilmBox, 21:15, Happy End, komedia romantyczna

Młoda aktorka Val Chipzik postanawia opuścić rodzinną Francję i poszukać szczęścia za Oceanem. W Nowym Jorku nikt nie czeka na nią z otwartymi ramionami. Choć nie zna tu nikogo, optymizm pomaga jej przetrwać pierwsze trudne chwile. Znajduje niewielkie mieszkanie, które sąsiaduje z okazałym domem młodego pisarza Jacka. Jack jest przeciwieństwem energicznej Francuzki. Cynicznego pisarza drażni pewność siebie dziewczyny i jej wiara, że za rogiem czekają na nią kariera i miłość. W końcu próbuje jednak spojrzeć na świat jej oczami.

Miłość w Seattle

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1704

Wojtek nie może pogodzić się z faktem, że ukochana go okłamywała. Ukrywała przed nim, że jej mąż żyje. Żaneta stara się wytłumaczyć skomplikowaną sytuację. Szulc nie chce słuchać jej argumentów. Doktor Ostrowski zniknął z sali szpitalnej. Lekarze i pielęgniarki przeszukują szpital. Okazuje się, że ordynator jest we własnym gabinecie. Ubrany w pidżamę zaprasza osłupiałych lekarzy na obchód. Weronika przynosi Izie ukończony projekt kalendarza.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1636

Grażyna żali się Marcie, że czuje się zaniedbywana przez Grzegorza, który coraz więcej czasu spędza z Ryszardem. Kinga z ogromnym zaskoczeniem przyjmuje wiadomość o odejściu Mikołaja z pracy. W dodatku Gabrysia też zamierza się zwolnić, o ile Mikser nie wróci do Barbariana. Mikołaj stawia Dadze ultimatum. Dziewczyna wybiera Oskara i definitywnie rozstaje się z Mikserem.

Polsat, 20:00, Miłość w Seattle, melodramat

Po tragicznej śmierci żony Burke postanawia napisać książkę o radzeniu sobie ze stratą bliskiej osoby. Poradnik, który ma być rodzajem autoterapii, staje się bestsellerem. Wkrótce mężczyzna jest rozchwytywanym specjalistą. Obowiązki zawodowe sprawiają, że trafia do Seattle, gdzie pierwszy raz od czasu tragedii spotyka się z teściem. W hotelu Burke poznaje Eloise, dostarczycielkę kwiatów, którą zaprasza na kolację. Aby spotkanie mogło być początkiem poważniejszej relacji, oboje muszą uporać się z przeszłością.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2013 10:37
a ja ostatnio nie mogę tych polskich seriali oglądać... Wciągnęłam się za to w Plotkarę :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo