Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Cztery noce z Anną”, „Sekta”, „American Pie”)

Oto filmy, których nie możesz przegapić!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? („Cztery noce z Anną”, „Sekta”, „American Pie”)
30.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5764

Brooke zdradza Ridge`owi, w jaki sposób Steffy skłoniła Billa Spencera do sprzedaży domu mody. Ridge jest wstrząśnięty faktem, że córka próbowała uwieść jego wroga. Stara się o tym zapomnieć. Nick i Bridget cierpią po stracie dziecka. Zrozpaczona kobieta nie potrafi dzielić żalu z mężem. Małżonkowie oddalają się od siebie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2393

Janusz serwuje Agnieszce śniadanie do łóżka. Michał tłumaczy Zycie, dlaczego Mariusz zajmował się dziećmi. Tego dnia Kubuś będzie przebywał u nich, ponieważ obaj z kolegą wspierają się w opiece nad dziećmi. W związku z tym Michał oświadcza, że obecność mamy Zyty jest nieodzowna. Obiecuje też poprosić Elżbietę o pomoc. Rafał jest gotowy na przeniesienie do oddziału sądu na Mokotowie. Ola przekonuje go, by nie zmieniał miejsca pracy. Barbara wyjeżdża do Meksyku. Chce walczyć o spadek dla Pedra.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 869

Ludmiła jest wdzięczna Sylwii za pomoc w złapaniu dilerów narkotyków. Okazuje się, że dziewczyna celowo zatrudniła się w pubie. Szukała winnych śmierci brata, który zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Maria widzi Marka w towarzystwie dziewczyny. Podejrzewa, że mężczyzna ma romans. Stan Kamila się pogarsza. Agatka czuwa przy chłopaku, mobilizuje go do walki z chorobą. Ewa źle znosi kłótnie Marty i Roberta. Kryzys w małżeństwie Walawskiej pogłębia się.

Wariat na wolności

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 509

Falkowicz panoszy się w szpitalu, czym irytuje Ninę i Michała. Profesor sugeruje zbadanie krzepliwości krwi u pacjentki Sambora. Michał lekceważy jego rady, zamierza operować Nadzieję. Ostatecznie badanie zostaje wykonane, a Sambor zdaje sobie sprawę, że mógł zaszkodzić pacjentce. James przekonuje Hanę do wyjazdu z powodu grożącego jej niebezpieczeństwa. Ona jest zirytowana jego urojeniami. Za błędy w kierowaniu akcją ewakuacyjną Tretter ma zostać odwołany ze stanowiska. Borys i Laura zbliżają się do siebie.

TVP2, 21:45, Wariat na wolności, komedia

Po trzech latach spędzonych w więzieniu Tommy wychodzi na wolność i próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Powrót do normalności utrudniają mu kłamstwa starszej siostry, Viki. Tommy musi udawać przed matką, że ostatnie lata spędził za granicą. Równocześnie próbuje uporządkować sprawy uczuciowe. Tymczasem dawny przyjaciel usiłuje namówić go do powrotu na drogę przestępstwa.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1703

Magda i Igor wrócili szczęśliwi z wyjazdu za miasto. Żebrowska ma nadzieję, że wszystko, co złe, już za nimi. Niestety, Nowak udaje się prosto do kochanki. Ojciec radzi Wojtkowi, by się nie poddawał i walczył o ukochaną. Borys, szczęśliwy z odzyskanej wolności, odwiedza Ewę. Sądzi, że teraz już nic nie stoi na przeszkodzie ich wspólnemu szczęściu. Hofferowa nie zamierza z nim rozmawiać.

sekta

TVN, 21:30, Sekta, thriller

Pochodzący z robotniczej rodziny Luke McNamara chciałby po ukończeniu college`u studiować prawo na Uniwersytecie Harvarda. Ma nadzieję, że przystąpienie do tajnej organizacji studenckiej pomoże mu w realizacji tego marzenia. Chłopak zaprzyjaźnia się z jednym z członków, Calebem. Seria nieszczęśliwych wypadków, szczególnie zaś samobójstwo przyjaciela, sprawiają, że Luke zaczyna dociekać prawdy o stowarzyszeniu, którego jest członkiem. Chłopak dociera do dowodów obciążających Littena Mandrake`a, prezesa organizacji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1635

Śmiałek postanawia podstępem pozbyć się Bogusia z Wadlewa. Wydaje mu się, że wystarczy duża przegrana w pokera, aby brat zniknął na zawsze. Okazuje się, że Boguś zademonstruje wadlewskiemu towarzystwu, jak naprawdę wygląda gra w pokera na pieniądze. Radek niekomfortowo się czuje z powodu Patrycji, na której względy liczył także Błażej. Mikser odchodzi z Barbariana z powodu nieustannych konfliktów z „Kaśką”.

Polsat, 20:35, Wolna chata, komedia

Elliot i Quinn, chociaż od wielu lat są już dorośli, nie zamierzają opuścić domu ojca. Zirytowany tą sytuacją Cathkart czuje, że przyszedł czas na radykalne rozwiązania. Postanawia bez uprzedzenia wyjechać i tym samym zmusić synów do samodzielności. Bracia po raz pierwszy w życiu muszą pamiętać o zakupach, rachunkach i załatwianiu innych domowych spraw.

Cztery noce z Anną

TV4, 20:00, American Pie, komedia

Czterech młodych chłopców - Jim, Kevin, Finch i Oz- postanawia przed pójściem do college`u zdobyć pierwsze doświadczenia seksualne. Nie pozostało im już jednak wiele czasu na realizację tego zamierzenia. Ostatnią szansą ma być bal z okazji zakończenia szkoły. Zniecierpliwieni licealiści przekonują się, że droga do świata seksu pełna jest komplikacji, pułapek, a także upokorzeń. Ale największym niebezpieczeństwem okazuje się nieodwzajemniona miłość.

TVN7, 20:00, Podwójna gra, thriller

Brandon Lang stał u progu kariery sportowej, gdy kontuzja przekreśliła jego przyszłość jako gwiazdy koszykówki. Wkrótce okazało się jednak, że młody mężczyzna ma inny talent - potrafi przewidzieć wynik niemal każdego meczu. Niezwykła umiejętność zostaje dostrzeżona przez specjalistę w dziedzinie zakładów sportowych, Waltera Abramsa. Brandon trafia pod skrzydła wytrawnego gracza i niebawem staje się gwiazdą programów telewizyjnych. Lecz Walter nie promuje go bezinteresownie. Brandon staje się narzędziem w jego rozgrywkach.

TVP Kultura, 21:00, Cztery noce z Anną, dramat psychologiczny

Leon Okrasa pracuje w spalarni odpadów medycznych w małym miasteczku. Kocha się w pielęgniarce Annie. Często obserwuje wracającą do domu kobietę. Bywa, że ją śledzi, ale gdy ją spotyka, nie potrafi się do niej zbliżyć. W końcu obmyśla sposób, by móc z nią być. Aplikuje Annie środek nasenny i w nocy zakrada się do jej mieszkania, by czerpać radość z bliskości i widoku ukochanej. Podczas kolejnych, trwających godzinami wizyt, Leon pozwala sobie na coraz więcej. W końcu zostaje złapany przez policyjny patrol.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2013 04:50
american pie- no paniom z papilotka gratuluje gustu. widze ze redakcja lubi filmy na poziomie. komedia wcale nie musi byc prostacka zeby byc zabawna, no ale cóż....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2013 20:01
american pie-najgłupsza komedia jaka istnieje-dla debili dodam
zobacz odpowiedzi (1)
Ana (Ocena: 5) 30.01.2013 16:40
Ja tam oglądam FC Barcelona kontra Real Madryt ^^
odpowiedz
Joanna (Ocena: 5) 30.01.2013 14:03
Który to już raz American Pie leci na TV4... Daliby następną część..
odpowiedz
MONIKA (Ocena: 5) 30.01.2013 12:06
American Pie, to film dla półgłówków.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo