Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Doskonały świat`, `Coco Chanel`, `O krok`)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Doskonały świat`, `Coco Chanel`, `O krok`)
29.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5763

W wyniku upadku ze schodów Aggie traci dziecko. Bridget i Nick są zrozpaczeni. Bridget zaczyna wątpić w sens ich małżeństwa. Forresterowie świętują odzyskanie domu mody. Brooke postanawia powiedzieć Ridge`owi, w jaki sposób Steffy nakłoniła Billa Spencera do podpisania umowy sprzedaży firmy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2392

Bolek zaprasza Halszkę do kawiarni i obiecuje jej stanowisko szefa kuchni w jego własnej restauracji. Zyta wychodzi do telewizji na nagranie, zostawiając Stefanka pod opieką Michała i bliźniaków. W tym czasie Chojnicki dostaje propozycję pracy. Prosi Mariusza o ratunek. Kolega przyjeżdża z synem i obiecuje zająć się dziećmi. Zyta jest zaskoczona. Zosia oficjalnie dostaje funkcję rysownika w „Brukowej”. Agnieszka zawozi ją do rodziców, ponieważ ma zebranie planowane do późnych godzin wieczornych.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 868

Michał i Ludmiła są wstrząśnięci próbą samobójczą Kostka. Ludmiła zarzuca adwokatowi nieudolność w uwalnianiu męża z aresztu. Sylwia odzywa się do Jeleniowej. Jest zainteresowana pracą w pubie. Ludmiła prosi dziewczynę, by dała jej znać, gdy zauważy coś podejrzanego. Kilka godzin później przed pubem ma miejsce akcja policji. Ze względu na Roberta Marta rezygnuje z powrotu do G&G. Piotr zarzuca byłej żonie, że jej kłótnie z Robertem źle wpływają na Ewunię. Walawski i Iga planują odebrania Marcie dziecka.

pierwsza miłość

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 962

Szef wypomina Pawłowi, że dla osobistej kariery zaniedbuje interesy. Sylwia przyjeżdża z Hiszpanii. Mirka martwi się sytuacją Irka, który dostał karę pół roku więzienia. Magda mówi Pawłowi, że nie da się pogodzić ich przyjaźni z jego związkiem. Widząc ich razem, Ozon robi dziewczynie scenę zazdrości. Później spędza czas z byłą żoną. Po kłótni z Michałem Madzia nocuje u Kingi. Mirka dołącza do przyjaciółek. Łagoda jest zły na Marka, że bez jego wiedzy planuje sprzedaż ekologicznej żywności przez Internet. Anna przyjmuje kwiaty od Marka.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1702

Ola i jej znajomi całą noc uczyli się do egzaminu. Rano dziewczyna jest bardzo zmęczona. Natomiast Indiana i Olivier są w świetnej formie. Koledzy mówią Oli, że to amfetamina, która czyni cuda. Renata zapewnia dyrektora szkoły, że podpalenie szafy nie jest sprawką Dominika. Kiedy Kraszewska wraca do domu, Dominik wyznaje jej prawdę. Borys zostaje uniewinniony. Ewa decyduje się przejrzeć dokumenty, które zostawił u niej. Ich treść jest przerażająca.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1634

Radek i Nikola pragną spędzić ze sobą jak najwięcej czasu. Boguś oczekuje od brata spłaty zachowku po rodzicach. Seweryn jest zaskoczony, bowiem sprawa spadku jest już przedawniona, a ponadto nie stać go na spełnienie żądań brata. Aneta bezskutecznie stara się namówić Marysię do zdradzenia informacji na temat Jakuba. Potem ponownie spotyka się z Filipowem.

coco chanel

TVN7, 20:00, Doskonały świat, film sensacyjny

Dallas, rok 1963. Butch Haynes w młodości dokonał napadu z bronią w ręku. Otrzymał za to niewspółmierny do przewinienia wyrok czterdziestu lat pozbawienia wolności. Mężczyzna ucieka z więzienia. Ponieważ do tego właśnie zakładu karnego ma przybyć za kilka dni prezydent John F. Kennedy, schwytanie przestępcy staje się punktem honoru policji. W pościgu bierze udział Garnett, który kiedyś wpłynął na wymiar kary dla Haynesa. Zbieg po drodze zabiera zakładnika, siedmioletniego Phillipa Perry`ego.

FilmBox, 19:00, Coco Chanel, film biograficzny

Rok 1893. Do prowadzonego przez siostry zakonne sierocińca w d`Obazine ojciec przywozi dwie nastoletnie córki: Gabrielle i Adrienne. Po opuszczeniu placówki zarabiają na życie, wykonując poprawki krawieckie, a wieczorami śpiewają w miejscowym kabarecie. Gabrielle marzy o karierze artystycznej i wyjeżdża do Paryża. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego oficera Étienne Balsana oraz jego znajomych z wyższych sfer. Jej sposób ubierania się szokuje, ale jednocześnie intryguje. Wkrótce w jej życiu zjawia się angielski przemysłowiec Arthur Capel.

FilmBox, 21:15, O krok, thriller psychologiczny

Zaraz po tym, jak policja odkrywa morderstwo na trzech przyjaciołach, inspektor policji, Wallander, dowiaduje się, że jego przyjaciel a zarazem kolega z pracy także nie żyje. Z początku Wallander podejrzewa, że mogło to być samobójstwo, jednak szybko odkrywa, że musiało dojść do kolejnej zbrodni. Inspektor zaczyna wysnuwać wnioski, że morderstwo jego przyjaciela miało związek ze śmiercią trójki wcześniej zamordowanych ludzi. Wallander zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, kto stoi za tymi okrutnymi zbrodniami.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2013 21:03
Coco Chanel
odpowiedz
hmm (Ocena: 5) 29.01.2013 17:45
sam shit, oprócz coco :)
odpowiedz
loool (Ocena: 5) 29.01.2013 17:45
hahahaha na prawde polecacie mode na sukces ?? ahhahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2013 14:28
czy naprawdę wg was szczególnie "warto obejrzeć" dziś w telewizji modę na sukces, klan, m jak miłość, na wspólnej i pierwszą miłość? dzięęęki za złotą poradę, ale chyba nie skorzystam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2013 10:50
oooo Coco Chanel :) obejrzę :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo