Filmowy przewodnik weekendowy (`Kac Vegas w Bangkoku`, `Sublokatorka`, `Drive`)

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy (`Kac Vegas w Bangkoku`, `Sublokatorka`, `Drive`)
26.01.2013

Sobota, TVN, 20:00, Poznaj mojego tatę, komedia

Greg Focker stracił głowę dla Pam i jest gotów poprosić ją o rękę. Jednak dziewczyna woli, aby mężczyzna oświadczył się w tradycyjny sposób, czyli poprosił o jej rękę ojca. Jack Byrnes, nie mając wyboru, wybiera się poznać rodziców ukochanej. Na miejscu okazuje się, iż przyszły teść uważa, że nikt nie jest wystarczająco dobry dla jego córki. Żeby tego dowieść, poddaje Grega serii testów, a badanie za pomocą wykrywacza kłamstw, w piwnicy, jest tylko jednym z wielu. Pobyt u rodziców Pam staje się dla Grega piekłem.

Sobota, Polsat, 20:05, Medalion, komedia sensacyjna

Detektyw Eddie Yang prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego medalionu. Przedmiot ma magiczne właściwości. Eddie przekonuje się, że ten, kto go posiada, nabywa nadzwyczajnej mocy i umiejętności walki. Zafascynowany prosi o pomoc w odkryciu jego sekretów brytyjską agentkę Nicole. To jednak nie będzie ich jedyne zadanie, gdyż medalionem jest także zainteresowany król przestępczego świata, Snakehead. Mężczyzna pragnie wykorzystać moc przedmiotu do realizacji zbrodniczego planu.

Sobota, TVN 7, Słońce i miłość, komedia romantyczna

Akcja rozgrywa się na greckiej wyspie Patmos, gdzie św. Jan Ewangelista doznał objawień spisanych później w Księdze Apokalipsy. Archeolodzy badają jaskinię, w której schronił się apostoł. Przeszukują okoliczne wzgórza w poszukiwaniu artefaktów. Amerykański archeolog, Eric, przyjechał na wyspę, aby kontynuować dzieło ojca. Mężczyzna zakochuje się w Katerinie, właścicielce tawerny. Wkrótce będzie musiał dokonać trudnego wyboru

Sobota, HBO, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, horror

Mieszkańcy średniowiecznej wioski Daggerhron zawierają układ z wilkołakiem, który od lat grasuje w pobliskiej puszczy. Bestia nie dotrzymuje warunków rozejmu i zabija młodą dziewczynę. Do osady przybywa pogromca wilkołaków, ojciec Solomon, który odkrywa, że między Valerie, przeżywającą miłosne rozterki siostrą ofiary, a potworem istnieje tajemnicza więź. Postanawia wykorzystać dziewczynę do walki z bestią.

zatańcz ze mną

Sobota, FilmBox, 19:00, Zatańcz ze mną, komedia

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis "Szkoła tańca panny Mitzi". Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.

Sobota, CBS Europa, 22:10, Sublokatorka, thriller

Hedry pojawia się w życiu Allie po jej rozstaniu z narzeczonym - Samem. Sublokatorka, jest przyjacielska, skromna i pomocna. Kobiety zaprzyjaźniają się: oszukana Allie znajduje w niej kogoś, komu, może całkowicie zaufać, Hedry natomiast - zafascynowana młodą i nowoczesną projektantką mody - wierzy, że dzięki niej wreszcie poczuje się potrzebna i kochana. Dwoi się więc i troi, żeby współlokatorce się przypodobać. Z czasem zaczyna również nosić ubrania Allie, czesać się jak ona i trochę nadmiernie interesować się jej życiem prywatnym.

Niedziela, TVP 1, 21:20, August Rush, melodramat

Dwoje młodych muzyków spotyka się w Nowym Jorku i spędza najwspanialszy wieczór w życiu. Ona, ceniona wiolonczelistka, wraca do hotelu, w którym czeka na nią ojciec. Zakochani umawiają się nazajutrz na Washington Square, lecz pan Novacek krzyżuje ich plany. Gitarzysta Louis ma już nigdy nie zobaczyć dziewczyny, która, jak się okazuje, nosi w łonie jego dziecko. Lyla, będąc w zaawansowanej ciąży, po kłótni z ojcem wybiega na ulicę. Zostaje potrącona przez samochód. Po odzyskaniu przytomności dowiaduje się, że dziecka nie udało się uratować.

kac vegas w bangkoku

Niedziela, TV 4, 20:00, American Pie, komedia

Czterech młodych chłopców - Jim, Kevin, Finch i Oz- postanawia przed pójściem do college`u zdobyć pierwsze doświadczenia seksualne. Nie pozostało im już jednak wiele czasu na realizację tego zamierzenia. Ostatnią szansą ma być bal z okazji zakończenia szkoły. Zniecierpliwieni licealiści przekonują się, że droga do świata seksu pełna jest komplikacji, pułapek, a także upokorzeń. Ale największym niebezpieczeństwem okazuje się nieodwzajemniona miłość.

Niedziela, HBO, 21:45, Kac Vegas w Bangkoku, komedia

Minęły dwa lata od niezapomnianego wieczoru kawalerskiego Douga. Mężczyzna z przyjaciółmi udaje się do Tajlandii, gdzie ma się odbyć wesele Stu. Po doświadczeniach z Las Vegas przyszły pan młody nie chce urządzać wieczoru kawalerskiego. Mimo to kolegom udaje się przekonać go do zorganizowania skromnej imprezy na plaży. Następnego dnia Stu, Phil i Alan budzą się w nieznanym pokoju hotelowym.

Niedziela, TVP Kultura, 20:30, Granice miłości, dramat obyczajowy

Maria musi zmierzyć się z ciężkim wypadkiem ojca i odnaleźć matkę, która porzuciła ją tuż po narodzinach. Sylvia z sukcesem zarządza restauracją. Nie potrafi jednak uporać się z demonami przeszłości, sypia z przypadkowymi mężczyznami i wykazuje silne skłonności autodestrukcyjne. Zajęta dziećmi i domem Gina pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka i lekarze muszą usunąć jej pierś. Odrzucona przez męża wdaje się w romans z namiętnym Meksykaninem, który kocha ją taką, jaka jest. Losy tych trzech kobiet pewnego dnia łączą się ze sobą.

drive

Niedziela, CBS Europa, 18:15, Po prostu miłość, melodramat

Życie Harveya Shine`a nie układa się szczęśliwie. Praca autora muzyki do reklam nie daje mu satysfakcji. Tym, czego pragnie, jest komponowanie i wykonywanie utworów jazzowych. Tymczasem niezadowolony z jego osiągnięć szef daje mu ostatnią szansę. Była żona Harveya, która wyszła ponownie za mąż, razem z córką mieszka w Anglii. Nowojorczyk wybiera się do Londynu na ślub jedynaczki. Spotyka się tam z chłodnym przyjęciem. Przybity, opuszcza wesele, by wrócić do Ameryki i uratować stanowisko. W barze na lotnisku poznaje Kate.

Niedziela, HBO Comedy, 16:15, Bal maturalny, komedia

Grupa licealistów z niecierpliwością wyczekuje na bal maturalny. Jest wśród nich Nova Prescott, która marzy, aby wieczór okazał się dla niej wyjątkowy. Dziewczyna bardzo angażuje się w organizację szkolnej imprezy. Nie wszystko idzie po jej myśli i nagle potrzebuje dodatkowej pary rąk do pracy. Dyrektor przydziela jej do pomocy zbuntowanego nastolatka, Jessego. Choć Nova nie jest tym zachwycona, szybko znajduje porozumienie z chłopakiem, który okazuje się sympatyczniejszy, niż sądziła.

Niedziela, Canal+ Film, 21:50, Drive, film sensacyjny

Pewien młody mężczyzna prowadzi podwójne życie. W ciągu dnia pracuje w warsztacie samochodowym Shannona, który załatwia mu zlecenia na sceny kaskaderskie na planach filmowych. Nocami kierowca pomaga rabusiom w ucieczkach z miejsca przestępstw. Po przeprowadzeniu się do nowego lokum chłopak poznaje wychowującą kilkuletniego syna Irene. Między dziewczyną i kierowcą, który okazuje małemu Benicio dużo sympatii, rodzi się uczucie. Gdy mający porachunki z mafią mąż Irene wychodzi z więzienia, następuje ciąg tragicznych wypadków.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2013 14:34
DOSTAŁAM BANA NA IP Z POWODU KOMENTARZA O TYM, ŻE NIE PODOBAJĄ MI SIĘ ARTYKUŁY NA PAPILOCIE, KTÓRE CORAZ CZĘŚCIEJ DOTYCZĄ TYLKO SEKSU, ZAPROPONOWAŁAM TEŻ ZMIANĘ NAZWY Z PAPILOT NA CIOPLOT. NIKOGO NIE OBRAZIŁAM, NIE UŻYŁAM WULGARNYCH SŁÓW, NIE WKLEIŁAM REKLAMY! WIĘC PYTAM DLACZEGO? WIDZĘ, ŻE WOLNOŚĆ SŁOWA NA PAPILOCIE NIE OBOWIĄZUJE!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2013 11:59
Nie mam HBO, a tyle dobrych filmów przelatuje koło nosa :c
zobacz odpowiedzi (1)
m (Ocena: 5) 26.01.2013 11:54
Gosling
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 26.01.2013 09:23
Drive, drive i tylko drive
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo