Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Wszystko co kocham`, `Zielona mila`, `Rytuał`)

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Wszystko co kocham`, `Zielona mila`, `Rytuał`)
25.01.2013

TVP 1, 21:25, E = mc2, komedia

Max jest świetnie zapowiadającym się doktorem filozofii. Jednak praca naukowa nie przynosi kokosów, więc musi dorabiać na boku. Pisze na zamówienie prace magisterskie, dyplomowe i licencjackie. Jedną z jego klientek zostaje Stella, studentka pedagogiki i dziewczyna gangstera. Dość prosta sytuacja komplikuje się, gdy Max zakochuje się w Stelli, a "Ramzes" postanawia awansować w hierarchii społecznej i zdobyć tytuł doktora filozofii. Tematem jego pracy dyplomowej ma być paradoks kłamcy.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 866

Magda zrywa z Tomkiem. On obiecuje, że się zmieni, błaga o jeszcze jedną szansę. Michał odwiedza Kostka w areszcie. Jeleń prosi brata o powiadomienie Ludmiły, by przestała na niego czekać. Ludka podpisuje umowę z nową pracownicą pubu, Sylwią. Dziewczyna rezygnuje z pracy, gdy dowiaduje się, że mąż Jeleniowej przebywa w areszcie. Przed pubem Sylwia mija się z Tadkiem, który wydaje jej się znajomy. Maria podejrzewa, że Marek prowadzi podwójne życie. Podczas randki z Agatą Kamil traci przytomność.

TVP Kultura, 20:20, Wszystko co kocham, dramat obyczajowy

Wiosna 1981 roku. Janek, uczeń klasy maturalnej, mieszka w nadmorskim miasteczku. Razem z dwoma kolegami i bratem zakładają zespół punkowy i nazywają go WCK, czyli wszystko, co kocham. Janek zgłasza WCK na koszaliński festiwal Nowa Fala Rocka. Występ przed publicznością pozwala chłopcom uwierzyć w siebie. Janek zakochuje się w koleżance ze szkoły, Basi. Gdy zostaje wprowadzony stan wojenny, związek nastolatków pada ofiarą polityki - rodzice Basi zakazują córce kontaktów z chłopakiem. Buntownicza postawa bohaterów sprowadza na nich kłopoty.

zielona mila

TVN, 20:00, Zielona mila, dramat psychologiczny

Pensjonariusz domu starców, Paul Edgecomb, ogląda w telewizji przedwojenny film. Obraz przywołuje w nim odległe wspomnienia, z których zwierza się przyjaciółce. W 1935 r. mężczyzna pracował w jednym z więzień na południu Stanów Zjednoczonych jako strażnik czwórki morderców czekających na karę śmierci. Przyszło mu odprowadzać skazanych do sali, gdzie odbywały się egzekucje. Jednym z więźniów był czarnoskóry John Coffey, który został skazany za zamordowanie dwóch dziewcząt.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1632

Śmiałek stanowczo odmawia zgody na udzielenie noclegu bratu Seweryna, Bogusiowi. Uważa, że taki drań powinien mieć zakaz wstępu do Wadlewa. Grzegorz i Grażyna zapraszają Martę i Ryszarda na domową kolację. Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze do momentu, gdy z ust Ryszarda padają ironiczne uwagi na temat Błażeja. Patrycja i Fabian spędzają romantyczny wieczór nad jeziorem.

HBO, 20:10, Rytuał, thriller

Michael Kovak jest młodym duchownym, który przybywa do Watykanu, żeby podjąć naukę w szkole dla egzorcystów. Mężczyzna jest pełen rezerwy i nie do końca potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Kontrowersyjne praktyki budzą w nim wiele wątpliwości. Wszystko zmienia się, kiedy Michael spotyka na swojej drodze legendarnego ojca Lucasa. Duchowny odsłania przed młodszym kolegą mroczną stronę wiary i zmusza go do konfrontacji z demonami.

żona mojego partnera

FilmBox, 19:15, Żona mojego partnera, komedia kryminalna

Perypetie dwóch policjantów, którzy, jak się okazuje, dzielą ze sobą nie tylko pracę. Franck i Paul pracują razem w paryskiej policji. Z kolejnym zadaniem zostają wysłani do Tulonu, gdzie mają rozpracować gang handlarzy narkotyków. Sprawy wymykają się spod kontroli, gdy Paul dowiaduje się, że Franck ma romans z Valerią, jego żoną, która także pracuje w policji.

FilmBox HD, 19:35, Tak... a właściwie to nie, komedia

Lauren Crandell zajmuje się planowaniem i przygotowywaniem wesel. Zaabsorbowana życiem uczuciowym klientów nie ma czasu, by zająć się swoim. Wszystko zmienia się, gdy podczas jednego z przyjęć wybucha pożar i na miejscu zjawia się przystojny strażak. Lauren jest oczarowana Nickiem. Tymczasem zbliża się największe wesele roku, jest to wydarzenie, od którego zależy kariera kobiety.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2013 16:49
WCK w telewizji!!! AAAA. Trzeba oglądnąć. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2013 16:47
Polecam Rytuał :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2013 15:50
Zielona mila!! Nie oglądałam tego od dziecka, muszę dziś oglądać.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2013 14:38
Ma aktualne,sprawdź lepiej program tv :D O 20.20 jest WCK :)
odpowiedz
. (Ocena: 5) 25.01.2013 13:03
TVP Kultura 20:20 Babel. Czyżby papilot miał nieaktualne info?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie