Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Julie i Julia`, `Romans doskonały`, `Moneyball`)

Nie czekaj do wieczora i już teraz zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Julie i Julia`, `Romans doskonały`, `Moneyball`)
24.01.2013

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2390

Rafalski tłumaczy Jaśkowi, dlaczego nie zezwolił mu na zamieszkanie z dziadkami i zmusił do powrotu do domu. Podejmuje decyzję, że nie przeprowadzą się do Barbary. W pracy Rafał informuje Olę, że postanowił zmienić oddział. Chce w ten sposób uniknąć kłopotliwych spotkań z nią. Ola zgadza się, ale wyznaje Agnieszce, że wolałby widywać Rafała codziennie. Agnieszka dostaje od Janusza prezent urodzinowy - fundację ekologiczną.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 866

Magda zrywa z Tomkiem. On obiecuje, że się zmieni, błaga o jeszcze jedną szansę. Michał odwiedza Kostka w areszcie. Jeleń prosi brata o powiadomienie Ludmiły, by przestała na niego czekać. Ludka podpisuje umowę z nową pracownicą pubu, Sylwią. Dziewczyna rezygnuje z pracy, gdy dowiaduje się, że mąż Jeleniowej przebywa w areszcie. Przed pubem Sylwia mija się z Tadkiem, który wydaje jej się znajomy. Maria podejrzewa, że Marek prowadzi podwójne życie. Podczas randki z Agatą Kamil traci przytomność.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1700

Filip wynajął studio fotograficzne na potrzeby sesji do kalendarza Weroniki. Panie są podekscytowane. Honorata dopiero w ostatniej chwili mówi Romanowi, że będzie pozowała do aktów. Roman jest bliski szału. Kiedy po południu Agnieszka wraca do domu, zastaje otwarte drzwi. Ktoś jest w środku. Przerażona Olszewska zaczaja się na włamywacza z ciężkim przedmiotem. Z impetem uderza intruza w głowę. Mężczyzna pada nieprzytomny. Okazuje się, że to Rafał.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1631

Po wspólnej nocy z Grażyną Grzegorz postanawia wziąć dzień urlopu, aby spędzić więcej czasu z ukochaną. Seweryn zwraca się do Śmiałka z nietypową prośbą. Zdenerwowany Marian odmawia. Sabina kłóci się z Grażyną z powodu Igora. Po pewnym czasie postanawia się z nią pogodzić. Rezygnuje, gdy przypadkowo zauważa matkę w towarzystwie Grzegorza. Podejrzewa, że parę łączy uczucie.

lśnienie

Polsat, 20:00, Julie i Julia, komedia

Julie Powell, znudzona pracą nowojorska sekretarka, pewnego dnia wpada na pomysł, aby wypróbować 524 przepisy z książki kucharskiej Julii Child. Kulinarne doświadczenia zaczyna opisywać na blogu, który zdobywa coraz większą popularność czytelników. Nagle pół Ameryki dopinguje Julie do zrealizowania zadania, które przed sobą postawiła.

TVN 7, 20:00, Coś nowego, komedia romantyczna

Kenya Denise McQueen jest kobietą sukcesu. Robi karierę w prestiżowej firmie księgowej, mieszka w pięknym domu. Walentynki spędza sama, pracując do późna, by nie patrzeć na całujące się na ulicy pary. Kobieta, namawiana przez przyjaciół, którzy chcą znaleźć jej odpowiedniego partnera, zgadza się na randkę w ciemno. Oczekiwana miłość kończy się rozczarowaniem, gdy okazuje się, że mężczyzna jest biały. Kenya i Brian spotykają się po raz drugi na przyjęciu. Bohaterka godzi się, aby mężczyzna zaprojektował jej ogród.

Polsat Film, 21:00, Romans doskonały, komedia romantyczna

Historia Tess Kelley, samotnej matki, która stara się znaleźć idealnego kandydata na męża dla córki, a w rezultacie sama odnajduje miłość swojego życia.

TCM, 21:00, Lśnienie, horror

Jack Torrance, początkujący pisarz, przyjmuje posadę stróża w wytwornym, odciętym od świata hotelu Overlook, dokąd przenosi się wraz z żoną i synkiem. Mają tam pozostać na zimę, gdy hotel będzie zamknięty. Wkrótce po przybyciu na miejsce Jacka zaczynają gnębić koszmarne sny, a jego syn ma przerażające wizje. Chłopczyk posiada dar, dzięki któremu widzi zdarzenia z przeszłości i przyszłości.

moneyball

HBO, 20:10, Do diabła z brzydalami, komedia

Czterdziestoletni Eliseo jest brzydki, kulawy i bardzo samotny. Nigdy nie był związany z kobietą. Na pogrzebie matki spotyka znajomą z dawnych lat, Nati. Kobieta, mimo iż podobnie jak Eliseo nie grzeszy urodą, jest pełna uroku i optymizmu. Para postanawia poznać się bliżej.

HBO 2, 18:50, Moneyball, film biograficzny

Billy Beane w młodości był wielką nadzieją baseballu. Zrezygnował ze stypendium sportowego na prestiżowej uczelni i postanowił zostać zawodowym graczem, ale nie sprawdził się w profesjonalnej lidze. Teraz, jako menedżer skromnej drużyny baseballowej, boryka się z licznymi trudnościami. Wszystko się zmienia, gdy z pomocą młodego ekonomisty, Petera Branda, opracowuje nowatorski program selekcji zawodników oparty na analizie matematycznej. Kompletuje drużynę, która mimo skromnego budżetu zaczyna odnosić sukcesy.

FilmBox, 21:15, Letni zawrót głowy, komedia

Uczuciowe perypetie kilku par, które wspólnie wyjeżdżają na wakacje i robią letnie porządki w swych związkach. Jest tu małżeństwo, które właśnie straciło wszystkie pieniądze i próbuje ukryć ten fakt przed swoimi bogatymi znajomymi; jest znudzona para w średnim wieku; obsesyjnie zazdrosny mąż, który zmienia życie żony w piekło, a wreszcie samotna matka z dzieckiem, szukająca nowego mężczyzny.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
m (Ocena: 5) 24.01.2013 22:36
julia and julie, akcent tej baby mnie dobijał, gdyby bylo kolo mnie oberwala by w pysk , cigle te wysokie tony ;/;/ przez to zle sie film ogladalo ... boooooooon apetiiiiiiiiiiiiiiiiii looooooooohooooooooo :[
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2013 11:01
ooo ten film z maryl streep jest super na pewno obejrze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo