Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Druhny`, `Wojna polsko-ruska`, `Wieczny student II`)

Brak planów na środowy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Druhny`, `Wojna polsko-ruska`, `Wieczny student II`)
23.01.2013

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2389

Chojnicki proponuje pracownikom pracę na niepełny etat, argumentując decyzję trudną sytuacją finansową firmy. Napotyka bunt. Michał solidaryzuje się z resztą załogi. Mariusz podsuwa mu pomysł utworzenia agencji opieki nad dziećmi i zatrudnienia się tam w roli opiekunów. Kasia zdradza Arkadiuszowi, że Bożenka i Maciek są adoptowanymi dziećmi Lubiczów. Krystyna martwi się o Leszka, który nie tylko nie ma już ochrony policyjnej, ale jest również bez pracy. Jasiek wprowadza się na Sadybę.

TVP 1, 20:20, Jutro nie umiera nigdy, film sensacyjny

Eliot Carver, właściciel światowej sieci medialnej, dąży do wywołania napięć politycznych i militarnych, które stanowiłyby cenny materiał dla środków masowego przekazu będących w jego władaniu. Realizuje plan z paranoiczną dokładnością i niemal doprowadza do wybuchu wojny między Chinami i Wielką Brytanią. W odpowiednim momencie do akcji wkracza agent 007 James Bond, który z pomocą agentki chińskiego wywiadu, pułkownik Wai-Lin, zamierza stoczyć pojedynek z magnatem prasowym.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 865

Magda cieszy się z powodu przeprowadzki. Ale mimo iż jest pewna, że w nowym mieszkaniu będą z Tomkiem szczęśliwi, znów sprzecza się z narzeczonym. Sabina przejmuje lokal Bogumiła, zaczyna poszukiwania pracowników. Przystojny Kordian zjawia się w lokalu. Chłopak podoba się Sabinie. Robert zarzuca Marcie, że opowiada obcym o ich kłopotach finansowych. Wypomina, że nie ma w niej wsparcia. Ewa jest świadkiem awantury. Dziewczynka mówi Piotrowi o kłótniach w domu.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 508

Po eksplozji bomby antyterroryści zabezpieczają szpital. Wiki przedostaje się do środka, gdzie nadal są Przemek i Falkowicz. Profesor decyduje o natychmiastowej operacji rannego Przemka. Zabieg ma się odbyć bez instrumentariuszki i anestezjologa, bez znieczulenia, przy braku podstawowych leków i wbrew funkcjonariuszom AT. Falkowicz przekonuje Wiktorię, że nie ma innego wyjścia, jeśli Przemek ma uniknąć amputacji ręki. James zabiera Hanę do domu. Nina, Wiktoria i Piotr składają zeznania w sprawie Falkowicza.

wojna polsko-ruska

TVP Kultura, 21:00, Wojna polsko-ruska, komediodramat

"Silny" należy do subkultury dresiarzy. Mieszka w blokowisku w małym miasteczku na Pomorzu. Nie pracuje, nie uczy się, popada w konflikty z prawem. Nie ma pomysłu na życie. Jest zakochany w Magdzie, interesownej blondynce. Wściekły na cały świat, kierowany nienawiścią do bliżej nieokreślonych "Ruskich" i pobudzony amfetaminą, brnie przez rzeczywistość. Po drodze napotyka niezwykłe kobiety - mroczną i wrażliwą wyznawczynię szatana Andżelę, cichą studentkę ekonomii Olę, silną i porywczą Nataszę, a także policjantkę Dorotę.

HBO Comedy, 20:40, Mr. Deeds – milioner z przypadku, komedia

Longfellow Deeds jest uroczym i bardzo lubianym mężczyzną, mieszkającym w małej mieścinie w New Hampshire. Zarabia, prowadząc jedyną w mieście pizzerię, a dodatkowej popularności przysparza mu talent do układania i wygłaszania okolicznościowych wierszyków. Gdy nagle umiera jego wuj, potentat w dziedzinie mediów, okazuje się, że Deeds dziedziczy po nim majątek - 40 miliardów dolarów. Na niego spada też obowiązek przejęcia kontroli nad wielką korporacją.

Canal+ Film, 21:25, Druhny, komedia romantyczna

Annie Walker jest samotną, przeżywającą kryzys kobietą z Milwaukee. Jej najlepsza przyjaciółka, Lillian Donovan, planuje ślub z zamożnym bankierem z Chicago. Na druhny wybiera: Annie, cyniczną Ritę, rubaszną Megan i wyniosłą Helen, która stara się zdominować koleżanki. Helen urządza wieczór panieński w Las Vegas. Annie, która boi się latania, zażywa środki uspokajające i popija je alkoholem. Na pokładzie wpada w panikę. To dopiero początek serii katastrof.

CBS Europa, 20:00, Nadbagaż, komedia romantyczna

Nastoletnia Emily Hope, chcąc zwrócić na siebie uwagę ojca, pozoruje własne porwanie. Wykorzystując urządzenie zmieniające głos, informuje go telefonicznie, gdzie ma złożyć okup w wysokości miliona dolarów i skąd odebrać ją samą. Następnie ukrywa się w bagażniku swego samochodu i czeka na przyjazd ojca. Pech jednak chce, że zanim Alexander Hope dotrze na miejsce, nowe BMW zostaje skradzione przez niejakiego Vincenta Roche`a.

wieczny student II

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1699

Sprawa podpalenia szafki w pokoju nauczycielskim wychodzi na jaw. Dominik symuluje chorobę, by nie pójść do szkoły. Kamil dowiaduje się, że ordynator zezwolił mu na samodzielne wykonywanie operacji. Ostrowski zamierza jak najszybciej wrócić do zajęć. Borys zostaje oczyszczony z zarzutów. Okazuje się, że podstawieni przez mafię świadkowie wycofali zeznania. Ewa tłumaczy Olszewskiej, że przyczyniły się do tego obciążające gangsterów dokumenty, które ma Orłow.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1630

Nikola jest zainteresowana obejrzeniem nowej kolekcji w salonie mody. Chce umówić się z Radkiem, ale on odmawia, bowiem ma wyrzuty sumienia z powodu Błażeja. Fabian jest ciekawy reakcji Patrycji na wyznanie miłości, które umieścił na jej portrecie.

Polsat, 20:35, Wieczny student II, komedia

Hindus Taj postanowił kształcić się na renomowanym brytyjskim Camden University. Początki nie należą jednak do najłatwiejszych, bo studenci z wyższych sfer dają mu odczuć, gdzie jest jego miejsce i jak wiele mu brakuje, żeby im dorównać. Taj nie zamierza się jednak poddać i z humorem realizuje wizję studiów wśród arystokratycznego towarzystwa, zjednując sobie przy tym wielu przyjaciół i konkurując z Pipem, liderem przeciwnego bractwa.

Kino Polska, 20:15, Piękna nieznajoma, melodramat

Jest rok 1916, toczy się wojna. W pociągu z Petersburga do Sztokholmu Ludmiła spotyka 23-letniego porucznika Obozowa. Jej niezwykła uroda sprawia, że młody porucznik traci dla niej głowę. A ma do wypełnienia ważną misję - musi bezpiecznie przewieźć tajne dokumenty. Mimo tego wdaje się w romans z piękną nieznajomą. Okazuje się, że Ludmiła nieprzypadkowo znalazła się w tym samym wagonie co Obozow. Ma za zadanie wykraść dokumenty. Była pewna, że zdoła rozkochać w sobie młodego żołnierza, ale nie przewidziała, że sama zapała do niego uczuciem.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2013 15:14
druhny mialy byc zenska forma kac vegas.ogladalam i szczerze powiem,ze szalu z tym filmem nie ma.juz wole 5 razy ogladnac kac vegas
odpowiedz
tdr (Ocena: 5) 23.01.2013 13:13
z jakiego filmu pochodzi pierwsze zdj?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2013 09:56
klan.. naprawdę?
odpowiedz
emi (Ocena: 5) 23.01.2013 09:33
oglądajcie Wojnę Polsko Ruską ludzie to jest najlepszy polski film!♥
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo