Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Komórka`, `Jak narkotyk`, `Don Juan de Marco`)

Ulubiony serial, dramat, a może komedia romantyczna – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Komórka`, `Jak narkotyk`, `Don Juan de Marco`)
22.01.2013

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2388

Przez całą noc Feliks układa tekst mowy pogrzebowej, którą nazajutrz ma wygłosić w nowym miejscu pracy. Elżbieta z Krzysztofem, Arkadiuszem i Korbasem spotykają się w domu dziecka. Tam przekazują pieniądze zebrane podczas koncertu charytatywnego. Na spacerze z dziećmi Michał spotyka Mariusza. Chojnicki z zazdrością opowiada o żonie, która w warunkach kryzysu odnosi sukcesy zawodowe we własnej firmie. Jasiek odwiedza dziadków. Żali się na ojca, który dąży do przeprowadzki do Barbary. Elżbieta proponuje wnukowi, żeby zamieszkał na Sadybie.

TVP 1, 21:20, Wszystko przed nami, odc. 57

Stefan błaga Janka o dyskrecję w sprawie Mariny i zastanawia się, jak utrzymać w sekrecie przyjazd kochanki do Polski. Wojtek robi Izie awanturę o to, że dziewczyna miesza się w jego prywatne sprawy. W trakcie kłótni do "Dobrego Adresu" przychodzi pani kurator, sprawdzić, jak Podleska radzi sobie w pracy. Szkolni koledzy Marcina robią głupi żart bezdomnemu. Lisowski wpada na pomysł, jak dać im nauczkę za paskudne zachowanie. Ola, zła na Wojtka za zbyt bliskie jej zdaniem relacje z Izą, przyjmuje od Klaudiusza zaproszenie na imprezę urodzinową.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 864

Po powrocie do Polski Sara musi dzielić dom z Bartkiem. Oboje czują się niezręcznie. Dziewczyna ma nadzieję na powrót do pracy w klubie Kasi. Jest rozczarowana, gdy okazuje się, że nie ma tam dla niej miejsca. Maria przeprasza Marka za wybuch złości. Marka odwiedza niezapowiedziany gość - jego matka Krystyna. Jarek odwiedza Magdę. Wyznaje, że zdał sobie sprawę z popełnionych błędów, chce ją za wszystko przeprosić. Gdy przytulają się na pożegnanie, do mieszkania wraca Tomek.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 960

Tomek przygląda się treningowi niepełnosprawnych koszykarzy. Widok zawodników na wózkach odpycha go. Chce zadzwonić do Agnieszki, ale rezygnuje i upija się. Marcin próbuje zaimponować Agnieszce pożyczonym od Weroniki sportowym autem. Olszewska daje się namówić na przejażdżkę za miasto. Marta i Ania wracają znad morza. Są zachwycone wyremontowanym mieszkaniem. Wieczorem na Martę czeka szampan w sypialni, do której prowadzi droga z płatków róż.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1698

Andrzej przeprasza Jagodę za to, że pocałował ją podczas ostatniego spotkania. Wolska niespodziewanie wyznaje mu, że jest w nim zakochana. Kamil nie może ochłonąć po pierwszej samodzielnej operacji. Jest z siebie dumny. Sławek i Renata cieszą się, że dzięki zajęciom teatralnym Daria polubiła nową szkołę. Są też zadowoleni z postępów Dominika.

jak narkotyk

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1629

Mikołaj uświadamia sobie, dlaczego Daga tak bardzo angażuje się w sprawy firmy Oskara Billa. Nie robi tego z powodu kariery, ale dlatego, że zależy jej na samym właścicielu. Zauroczony Nikolą Radek przypadkowo spotyka ją w "Barbarianie". Rysiek wraz z Bartkiem odkrywają tajemnicę nocnych wypraw Wiktorii.

TVN 7, 20:00, Komórka, film sensacyjny

Beztroski dwudziestolatek Ryan odbiera tajemniczy telefon. Zrozpaczona kobieta błaga o uratowanie życia. Więziona przez porywaczy nie wie gdzie jest, ale zdaje sobie sprawę, że życie jej i rodziny jest poważnie zagrożone. Głos kobiety należy do Jessiki Martin, nauczycielki wiodącej dotychczas spokojne życie. Jessica przekonuje Ryana, że to nie żart. Chłopak wyrusza na poszukiwanie kobiety, tym samym dając się wciągnąć w wir niebezpiecznych wydarzeń.

HBO, 18:30, Zakochane ptaszki, komedia romantyczna

Dough i Susan tworzą szczęśliwą parę. Chłopak załamuje się, kiedy dziewczyna rzuca go nagle, bez żadnego poważnego powodu. Pewnego dnia Dough znajduje ranną dziką kaczkę na dachu własnego domu. Decyduje się uratować ptaka. Kieruje się do gabinetu weterynaryjnego. Poznaje tam atrakcyjną panią doktor, w której się zakochuje.

TVP Kultura, 22:00, Jak narkotyk, dramat obyczajowy

Anna, 18-latka z małego miasteczka, początkująca poetka, dowiaduje się, że jest ciężko chora na serce. Lekarze dają jej 2-3 lata życia. Wrażliwa z natury dziewczyna zaczyna reagować na wszystko jeszcze bardziej emocjonalnie. Stara się przeżyć jak najpełniej krótki czas, który jej pozostał. Popełnia wiele błędów, potrafi być okrutna i egoistyczna, rani najbliższych. Wychodzi za mąż za poznanego w sanatorium studenta. Kiedy pewnego dnia odwiedza męża w Gdańsku, dowiaduje się, że popełnił samobójstwo. Niebawem Anna wyjeżdża na operację do Londynu.

CBS Europa, 20:00, Tylko miłość, komedia romantyczna

Opowieść o dwóch rywalizujących między sobą włoskich rodzinach z Bronxu w Nowym Jorku. Sytuacja komplikuje się, kiedy ich dzieci zakochują się w sobie. Współczesna, luźna adaptacja szekspirowskiego dramatu "Romeo i Julia".

don juan de marco

CBS Europa, 22:00, Don Juan de Marco, film obyczajowy

Młody mężczyzna balansuje na krawędzi tablicy reklamowej, 40 metrów nad ziemią. Jest zamaskowany, otulony długą peleryną, a w ręku trzyma szpadę. Uważa się za największego kochanka na świecie - Don Juana. Policja przekonana, że ma do czynienia z szaleńcem, wzywa psychiatrę Jacka Micklera, któremu udaje się namówić mężczyznę do zejścia z niebezpiecznej wysokości. O dalszym losie niedoszłego samobójcy ma zadecydować sąd. Na razie spędzi dziesięć dni w klinice dr. Micklera. Podczas terapii Don Juan z pasją opowiada o swoich miłosnych podbojach.

Canal+, 21:00, Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić, komediodramat

Po wakacjach Alex i Niki wracają do Rzymu, decydują się zamieszkać razem. Niki podejmuje studia, nawiązuje znajomości. Alex zabiera dziewczynę do Paryża, gdzie prosi ją o rękę. Oświadczyny zostają przyjęte, lecz z czasem Niki zaczyna mieć obawy co do przyszłości u boku znacznie starszego mężczyzny. Jej przyjaciółki robią karierę, romansują lub myślą o założeniu rodziny. Podczas gdy Alex przygotowuje się do ślubu, rozpadają się związki jego przyjaciół.

HBO Comedy, 20:40, Duchy ze szkolnej ławki, komedia

Modesto jest nauczycielem, który wciąż zmienia miejsca pracy. Od dziecka wydaje mu się, że widzi duchy. Traci fortunę na wizyty u psychiatry. Jego życie zmienia się, gdy dostaje pracę w liceum Monforte. Szkołę nawiedzają duchy uczniów, którzy zginęli w dramatycznych okolicznościach w 1986 roku. Zdesperowana dyrektorka liczy na nowego nauczyciela. Ma on pomóc duchom Daniego, Mariví, Jorge, Pinfloya i Ángeli zdać maturę, a tym samym pozbyć się ich ze szkoły.

FilmBox Family, 21:20, Dwóch facetów w jednym, komedia

Wykonawca muzyki pop Gilles Gabriel w latach 80. odnosił niewielkie sukcesy na francuskiej estradzie. Artysta planuje powrót do show-biznesu. Realizację zamiaru komplikuje wypadek. Gilles potrąca samochodem księgowego, Jean-Christiana Ranu. Gdy ten dochodzi do siebie, odkrywa, że w jego głowie rozbrzmiewa głos Gabriela. Jak się okazuje, piosenkarz umarł. Początkowo Jean-Christian nie może sobie poradzić z nieznośnym lokatorem. Jednak Gilles okazuje się pomocny, gdy Ranu stara się zaimponować przełożonym i usidlić obiekt westchnień.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
filmomaniaczka (Ocena: 5) 23.01.2013 18:43
co to za film ze zdjecia 1?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2013 14:55
Fajnie,że wczoraj nie było Barw Szczęścia w telewizji
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2013 08:44
Don Juan de Marco- boski film z boskim Johnnym! Gorąco polecam :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo