Filmowy przewodnik weekendowy (`Uwierz w ducha`, `Autor widmo`, `Aniołki Charliego`)

W sobotę i niedzielę mnóstwo kinowych hitów – nie przegap!
Filmowy przewodnik weekendowy (`Uwierz w ducha`, `Autor widmo`, `Aniołki Charliego`)
19.01.2013

Sobota, TVP1, 20:05, Ostatnia akcja, film sensacyjny

Mateusz Zuber pracuje jako kelner w klubie prowadzącego nielegalne interesy mecenasa Szary. Pewnego dnia chłopak staje w obronie koleżanki, za co zostaje wyrzucony z pracy. Chcąc odebrać należną wypłatę, Zuber udaje się do klubu, gdzie zostaje dotkliwie pobity. Trafia do szpitala. Będący na usługach Szary komisarz Majchrowski stara się umorzyć śledztwo. Zirytowany bierną postawą policji dziadek Mateusza postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość gangsterom. Były akowiec i uczestnik powstania warszawskiego skrzykuje dawnych kolegów.

Sobota, TVP2, 22:00, Ława przysięgłych, thriller

Trwają przygotowania do bezprecedensowego procesu: wdowa po zamordowanym prawniku oskarża korporację producentów broni o nieprzestrzeganie przepisów. Po serii przesłuchań jednym z ławników zostaje Nick Easter. Wdowę reprezentuje znany z uczciwości Wendell Rohr, a producentów - Durwood Cable. Za tym ostatnim stoi wynajęty konsultant sądowy Rankin Fitch, który rozpracowuje osoby zasiadające na ławie przysięgłych, sprawdzając, która z nich okaże się przekupna. Nie wie, że wyrokiem ławy próbuje manipulować także jeden z jej członków.

Sobota, TVN, 20:00, Uwierz w ducha, melodramat

Młodzi małżonkowie, Sam i Molly, są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.

autor widmo

Sobota, Polsat, 20:00, Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość, film sensacyjny

Tym razem dziewczyny mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie. Od powodzenia ich misji zależy życie wielu ludzi. Muszą odnaleźć dwie tytanowe obrączki, które pozwalają odkryć nową tożsamość osób objętych federalnym programem ochrony świadków. Ten, kto wszedł w posiadanie cennych obrączek, robi z nich użytek. Świadkowie zaczynają ginąć. Natalie, Alex i Dylan muszą za wszelką cenę schwytać złodzieja i odebrać mu jego zdobycz.

Sobota, HBO, 20:00, Zmiana w grze, dramat obyczajowy

USA, 2008 r. John McCain zdobywa nominację partii republikańskiej i staje do wyścigu o amerykańską prezydenturę z Barackiem Obamą. Wyniki sondaży przedwyborczych są dla niego bezlitosne. Ekipa McCaina gorączkowo szuka wyjścia z sytuacji. Steve Schmidt postanawia zgłosić jako kandydatkę na wiceprezydenta nieznaną nikomu gubernator z Alaski, Sarę Palin. Liczy, że w ten sposób ociepli wizerunek kandydata konserwatystów. Niestety, w trakcie kampanii Palin kompromituje się brakiem wiedzy na temat tego, co się dzieje w światowej polityce.

Sobota, FilmBox, 21:15, Autor widmo, thriller

Wydawnictwo zleca napisanie biografii byłego premiera Wielkiej Brytanii Adama Langa. Osoba, która się tego podejmuje, dowiaduje się, że poprzedni zleceniobiorca zginął w tajemniczych okolicznościach. W rezydencji premiera pisarz poznaje jego sekretarkę oraz małżonkę. Kobiety wyraźnie rywalizują o względy polityka. Wkrótce wybucha skandal - były premier zostaje oskarżony o zezwolenie na przekazanie do USA i torturowanie osób podejrzanych o terroryzm. Pisarz znajduje kopertę zawierającą informacje dotyczące przeszłości Langa. Rozpoczyna śledztwo.

randki w ciemno

Niedziela, TVP1, 21:15, Randki w ciemno, komedia

Młody, przystojny i niewidomy Danny marzy o wielkiej miłości. Jego słynący z szalonych pomysłów brat, Larry, postanawia pomóc mu w sprawach damsko-męskich, organizując serię randek. Spośród potencjalnych kandydatek na narzeczoną największe wrażenie robi na Dannym Hinduska Leeza Raya. Różnice kulturowe dają jednak o sobie znać, wystawiając ich związek na ciężką próbę.

Niedziela, TVP2, 20:05, Wampiry i świry, komedia

Becca Crane przeprowadza się do prowincjonalnego miasteczka Sporks. Ma zamieszkać z ojcem, szeryfem Frankiem. Gdy w okolicy dochodzi do morderstw, podejrzenia padają na rodzinę Kardashianów. W szkole Becca zaprzyjaźnia się z kilkoma osobami, lecz jej uwagę przyciąga bladolicy Edward Sullen, który pewnego dnia ratuje ją od śmierci pod kołami jeepa. Czarujący wybawca ostrzega dziewczynę, by się w nim nie zakochała. Becca dochodzi do wniosku, że Edward jest członkiem boysbandu. Wkrótce chłopak wyprowadza ją z błędu, zdradzając, że jest wampirem.

Niedziela, TVN, 20:00, Nagła śmierć, film sensacyjny

W trakcie finałowych rozgrywek o Puchar Stanleya terroryści opanowują halę sportową. Tylko inspektor pożarnictwa podejmie próbę ocalenia przebywającego na meczu wiceprezydenta oraz niczego nieświadomych widzów.

oszukać przeznaczenie 5

Niedziela, HBO, 22:00, Oszukać przeznaczenie V, horror

Pracownicy pewnej firmy udają się na wyjazd integracyjny. Gdy autokar wjeżdża na most, zmuszony jest do postoju z powodu trwającego tam remontu. Jeden z pasażerów, Sam Lawton, doświadcza przerażającej wizji. Widzi, jak most się zawala, a on i jego znajomi giną w straszny sposób. Chłopak wpada w panikę i wyciąga z autobusu kilka osób. Chwilę później jego wizja staje rzeczywistością.

Niedziela, TVP Kultura, 20:50, Tak, tak, komedia romantyczna

Marek, student Sorbony, powraca do Warszawy. Dostaje pracę jako redaktor w telewizji i udaje mu się - dzięki romansowi z cenzorką - wyemitować niecenzuralną sztukę. W pogoni za kobietą życia wyjeżdża do Nowego Jorku, przechodząc niezauważony przez kontrolę na Okęciu, bez paszportu, biletu i pieniędzy. Nie znalazłszy dla siebie miejsca w USA, w podobny sposób wraca do kraju. Tym, co go absorbuje najbardziej, są erotyczne podboje.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2013 18:58
ja tam se aniołki obejrzę ;p again ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2013 01:40
"Uwierz w ducha" - ze wspaniałą rolą, jak dla mnie nieśmiertelnego, Patricka Swayze :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie