Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Żona na niby`, `Oczy szeroko otwarte`, `Sztorm`)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Żona na niby`, `Oczy szeroko otwarte`, `Sztorm`)
21.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5757

Steffy oznajmia Thomasowi, że przekonała Billa, by sprzedał Forresterom dom mody. Opowiada historię pierścionka Katie. Spencer mówi siostrom Logan o sprzedaży firmy. Brooke i Donna bardzo się cieszą, ale Katie ma za złe mężowi, iż przed podjęciem decyzji nie porozmawiał z nią na ten temat. Steffy wyjaśnia Ridge`owi, Erykowi, Stephanie i Taylor, że przekonała Billa Spencera do sprzedania firmy. Rodzina bardzo się cieszy. Wkrótce Stephanie wyjaśnia, kto będzie właścicielem domu mody.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2387

Ola odwiedza przebywającego w szpitalu Norberta, ale wciąż myśli o Rafale. Zwierza się Agnieszce ze swoich rozterek. Czesia zarzuca mężowi lekkomyślność i wini go za trudną sytuację finansową, w której się znaleźli. Monika niespodziewanie dzwoni i proponuje Kurzawskiemu powrót do pracy w Rosso. Feliks szuka nowego zajęcia; próbuje zatrudnić się w firmie Chojnickiego, ale bezskutecznie. Udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do zakładu pogrzebowego.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 863

Maria podejrzewa, że z powodu spotkań z Kamilem Agata zaniedbuje szkołę. Zabrania dziewczynie się z nim widywać. Marta myśli o powrocie do starego wydawnictwa. Boi się ryzyka związanego z samodzielnym wydawaniem pisma, potrzebuje stabilizacji finansowej. Robert nie chce poddać się bez walki. Małżonkowie nie są w stanie osiągnąć kompromisu. Basia spotyka Daniela. Chłopak wypytuje ją o Sarę, okazuje się, że cały czas o niej myśli. Grzelakowa ma dla niego złe wiadomości. Jest przekonana, że Sara nie wróci z Jamajki.

Oczy szeroko otwarte

HBO, 20:05, Żona na niby, komedia

Danny Maccabee jest chirurgiem plastycznym, który nie ma szczęścia w miłości. Pewnego dnia spotyka piękną kobietę, w której od razu się zakochuje. Aby ją uwieść, wymyśla małe kłamstwo. Kiedy wymyka się ono spod kontroli, mężczyzna namawia asystentkę, Katherine, do udziału w farsie. Kobieta ma udawać prawie byłą żonę Danny`ego. W intrydze biorą udział również jej dzieci. Zbieg okoliczności sprawia, że nagle wszyscy trafiają na Hawaje. Spędzają weekend, którego na pewno żadne z nich nigdy nie zapomni.

TVP Kultura, 20:20, Oczy szeroko otwarte, dramat obyczajowy

W sercu ortodoksyjnej żydowskiej dzielnicy Jerozolimy rodzi się niespodziewane i niemożliwe do spełnienia uczucie. Łączy ono dwóch religijnych mężczyzn - rzeźnika i jego pomocnika. To związek zakazany i wstydliwy, skazujący kochanków na potępienie, wrogość i wykluczenie. Równie ważna, jak presja społeczna, jest wewnętrzna walka, którą każdy z nich musi ze sobą stoczyć.

FilmoBox, 21:15, Sztorm, thriller

Donny, nazywany przez wszystkich DD, jest dziennikarzem ze Sztokholmu. Pewnego dnia spotyka zagadkową Lovę. Kobietę ściga mafia, która chce zabrać jej tajemnicze pudełko. Uciekinierka przekazuje DD szyfr do pożądanej kasetki i tym samym wydaje na niego wyrok. Dziennikarz ma teraz na karku nie tylko mafię, ale również policję, która poszukuje go za rzekome morderstwo. Wszystkie te zdarzenia prowadzą DD do miasteczka, w którym się urodził. Tam będzie musiał stawić czoła własnej przeszłości, której częścią był jego chory umysłowo brat.

pierwsza miłość

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 959

W firmie Hofmana pracownicy plotkują o związku Izy z Pawłem. Są przekonani, że szefowa wykorzysta i porzuci Zduńskiego. Iza jest pod wrażeniem zdjęć, które Paweł robi jej w plenerze. Po sesji jadą do bistro. Postanawiają dokończyć pracę u Pawła. Magda daje się namówić na przeprowadzkę do Michała. Naczelny zaprasza Mirkę na pizzę. Kwiatkowski chwali się Filarskiemu i Marszałkowi podbojami miłosnymi. Mając na myśli Magdę, opowiada o pięknej czarnulce. Marek odwiedza Annę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1697

Pomysł wydania kalendarza z aktami pań ze Wspólnej budzi wielkie emocje. Włodek i Michał nie życzą sobie, żeby ich żony brały w tym udział. Do projektu dołączają kolejne kobiety: Marta, Honorata i Izabela. Kamil zauważa, że Ostrowski bardzo przeżywa problemy finansowe szpitala. Podczas jednej z poważnych operacji Ostrowski ma atak serca. Asystujący mu Kamil zmuszony jest dokończyć zabieg. Żaneta przypadkiem słyszy, gdy zirytowany Wojtek mówi ojcu, że nie ma zamiaru jej się oświadczyć.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1628

Mikołaj żąda od Dagi zaprzestania kontaktów z Oskarem Billem. Oburzona dziewczyna odmawia. Rysiek usiłuje znaleźć dowody potwierdzające romans Wiktorii. Błażej zabiera Nikolę na kawę do `Barbariana`. Tam spotykają Radka, któremu Nikola także zawróci w głowie. Projektant Oskara prosi Dagę, aby pomogła poprawić wizerunek Billa w mediach i udzieliła wywiadu telewizji. Naiwna dziewczyna zgadza się na tę propozycję.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2013 20:56
Żona na niby to suuuper film, polecam!
odpowiedz
nea (Ocena: 5) 21.01.2013 19:42
Przestańcie w propozycjach dawać klan itp... okrutne polskie dziadostwo. Ale ostatnia strona spoko . Pozdrawiam
odpowiedz
K. (Ocena: 5) 21.01.2013 17:24
21.30 Polska-Węgry, o to polecam !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2013 16:33
oczy szeroko otwarte polecam!
odpowiedz
A. (Ocena: 5) 21.01.2013 15:31
ale ta Daga głupia krowa jest...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo