Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Goldeneye`, `Tłumaczka`, `Magnolia`)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Goldeneye`, `Tłumaczka`, `Magnolia`)
16.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5754

Steffy przygotowuje umowę, na mocy której jej rodzina może odzyskać dom mody. Chce zmusić Spencera do sprzedaży firmy. W zamian obiecuje zwrócić pierścionek zaręczynowy Katie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2385

Koziełłowie mają problemy z pieskiem, Tropicielem. Paweł udziela Tadeuszowi rad, jak powinien postępować ze zwierzakiem. Jerzy jest gotowy do rozpoczęcia budowy przy El-Medzie, ale okazuje się, że Rutce cofnięto pozwolenie. Jerzy martwi się, że zbankrutuje. Krzysztof i Elżbieta są sobie coraz bliżsi. Grażynka niepochlebnie wyraża się o muzyce prezentowanej na wernisażu. Okazuje się, że jej autorem jest Arkadiusz.

TVP1, 20:20, Goldeneye, film sensacyjny

Bond ma nowego śmiertelnego wroga, z którym musi się zmierzyć w swej misji. Jego perfidny przeciwnik kradnie ściśle tajny helikopter i najnowszą sowiecką broń zwaną „GoldenEye”, przy pomocy której chce zniszczyć cały zachodni świat. Tylko agent 007 może zapobiec nieszczęściu.

tłumaczka

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 861

Marta jest zła na Roberta, że bez jej wiedzy sprzedał mieszkanie i okłamywał ją w kwestii poszukiwania inwestora. Kobieta jest załamana, że partner chce za wszelką cenę wydać czasopismo, nawet kosztem małżeństwa. Do pomocy w pubie Olek zatrudnia atrakcyjną Sylwię. Chłopak nadal sprzedaje narkotyki w lokalu. Załamany Kostek odmawia widzenia z Ludmiłą. Były mąż Malwiny, Jarek, nachodzi dziewczynę. Chce się widzieć z synem. Sytuacja staje się krępująca, gdy Przemek zastaje ich razem.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 507

Maciej Zaruski prosi Falkowicza o pomoc w zdobyciu leków na SM. Wobec odmowy wdziera się do szpitala, terroryzuje lekarzy. Tretter wzywa policję. Hana podejmuje decyzję o usunięciu guza jajnika u ciężarnej Joanny. Okazuje się, że jest szansa na utrzymanie ciąży, lecz Tretter zarządza ewakuację. Radek ma pracować społecznie w szpitalu. Chłopak włącza się w pomoc przy ewakuacji chorych. Z podziwem obserwuje ojca. Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana, zamachowiec traci kontrolę nad ładunkiem wybuchowym.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1695

Okazuje się, że Weronika jest zdrowa. Roztocka oświadcza Kindze i Basi, że chce zrealizować postanowienie i kupić „mammobus”. Ewa ma nadzieję, że Borysowi udało się uciec z Polski. Redaktor naczelny odwiedza ją i zaprasza na kolację. Niestety, wieczór nie należy do udanych. Ewa wraca do domu, gdzie czeka na nią Borys. Bud-Maks wygrywa przetarg. Jagoda, autorka projektu, zaprasza Andrzeja do siebie na szampana. Po kilku kieliszkach atmosfera staje się swobodna. Andrzej zaczyna całować Jagodę.

TVN, 21:30, Tłumaczka, thriller

Tłumaczka pracująca w siedzibie ONZ przypadkowo słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju. Śledztwo w tej sprawie stawia ją w centrum podejrzeń.

magnolia

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1625

Hubert dowiaduje się od Sandry, że gangsterzy zamierzają porwać Jakuba. Fabian i Patrycja planują kolejną randkę. Nie dochodzi ona do skutku z powodu klasówki z fizyki. Para postanawia wspólnie przygotować się do sprawdzianu w domu Patrycji. Ale nie są w stanie skupić się na nauce. Nagłe pojawienie się Radka przerwie romantyczną scenę.

HBO, 23:20, Magnolia, dramat obyczajowy

Rok 1999, San Fernendo Valley w południowej Kalifornii. Jeden dzień z życia zwyczajnych ludzi: umierającego starszego mężczyzny, młodszej od niego żony, pielęgniarza, telewizyjnego guru, policjanta na służbie, kilkuletniego zwycięzcy teleturniejów, byłego mistrza gier telewizyjnych i showmana oraz szukających rozrywek dziewczyn. Każda z tych osób poszukuje miłości, zrozumienia i akceptacji, które nadadzą sens jej życiu.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
iq (Ocena: 5) 16.01.2013 19:50
Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocznij Test IQ >> www.iqtest.com.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2013 10:28
moda na sukces ? kto oglada? ja przyznam ze czasami...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2013 10:28
bond ze skorupcą byl najlepszy!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo