Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Między słowami`, `Green Lantern`, `Kac Vegas w Bangkoku`)

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co ciekawego możesz dzisiaj obejrzeć w telewizji.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Między słowami`, `Green Lantern`, `Kac Vegas w Bangkoku`)
11.01.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 860

Tomek wypytuje Magdę o Jarka, jest zazdrosny. Natalia jest świadkiem ich kłótni. Dziewczyna mówi siostrze, że nie podoba jej się to, jak Tomek ją traktuje. Marta zwierza się Elżbiecie, że zastanawia się nad powrotem do starego wydawnictwa. Piotr oferuje jej pomoc, obiecuje, że wstawi się za nią u prezesa Majewskiego. Dowiedziawszy się o tym, Robert robi żonie wymówki. Patrycja próbuje przekonać Ricka do nagrania teledysku Huberta. Szef stanowczo odmawia.

TVP 2, 21:45, Atylla, film historyczny, część 2

Hunowie, którzy początkowo stanowili luźny związek koczowniczych plemion, nie byli traktowani przez Rzymian jako zagrożenie. Tak było do czasu, kiedy na ich czele stanął jeden z najstraszniejszych wodzów, który postanowił podbić świat - Attyla. Osierocony w dzieciństwie chłopak dorastał w przyspieszonym tempie. Kiedy wuj, król Ruas, przejął nad nim opiekę, młody Attyla stał się jednym z najtwardszych wojowników. Imperium chyli się ku upadkowi, a Attyla łączy siły ze zbuntowanym rzymskim wodzem Aecjuszem - wspólnie szykują się do walki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1622

Radkowi nie przypadł do gustu pomysł wspólnego mieszkania z matką i rodzeństwem. Nadmiar obowiązków przytłacza Kingę, dlatego proponuje ona Mikserowi stanowisko menedżera w "Barbarianie". "Kaśka" czuje się niedoceniony. Mieszkańcy Wadlewa zaczynają masowo chorować. Wśród dolegliwości dominują mdłości i wysoka temperatura. Bartek usiłuje znaleźć przyczynę tej epidemii. Okazuje się, że powodem zatrucia są towary ze sklepu Malwiny.

FilmBox, 21:15, Między słowami, film obyczajowy

50-letni gwiazdor telewizyjny Bob Harris przyjeżdża do Tokio, gdzie ma nakręcić film reklamowy. Pozornie prosta scenka okazuje się trudna w realizacji, zdjęcia zaczynają się przedłużać. Do hotelu, w którym mieszka Bob, wprowadza się para nowożeńców - Charlotte i John. Młody mężczyzna jest fotografem i całe dnie spędza w pracy, podczas gdy jego żona nudzi się w pokoju hotelowym. Pewnego dnia Charlotte poznaje Boba. Oboje zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Między młodą kobietą i doświadczonym mężczyzną rodzi się niezwykła przyjaźń.

green lantern

TV 4, 20:00, Szkoła uroku, komedia

Osiemnastoletnia Adela sprawia kłopoty wychowawcze, a to ostatnia rzecz, której potrzebuje marzący o fotelu burmistrza ojciec dziewczyny. By uniknąć złej prasy i skandalu mogącego zagrozić karierze, mężczyzna decyduje się wysłać Adelę do akademii dla młodych dam. Kierowniczka placówki, Maca Ribera, gwarantuje rodzicom metamorfozę niegrzecznych dziewcząt w idealne młode kobiety. Wraz z przybyciem Adeli rozpoczyna się potyczka, która odmieni wizerunek i obyczaje szkoły.

Polsat Film, 19:00, Kto pierwszy ten lepszy, komedia romantyczna

Joe Tyler był niegdyś wziętym adwokatem. Obecnie zajmuje się dostarczaniem dokumentów procesowych osobom, które nie spieszą się z ich odebraniem. Szef zleca mu zawiezienie papierów rozwodowych Sarze Moore, żonie i wspólniczce teksaskiego bogacza. Operacja przebiega pomyślnie. Choć piękna pani Moore dokumenty odbiera, nie zamierza dzielić się z "przyszłym byłym" wspólnie zarobioną fortuną. Składa Joemu ofertę: jeśli uznają dostarczenie dokumentów za niebyłe i Sara będzie mogła pierwsza wystąpić o rozwód, on dostanie milion dolarów.

HBO, 20:05, Green Lantern, film SF

Grupa obrońców sprawiedliwości o nazwie Green Lantern Corps stoi na straży międzygalaktycznego porządku. Potężny Parallax zamierza zniszczyć Ziemię i zmienić układ sił w kosmosie. Członkowie Green Lantern otrzymują misję uratowania wszechświata. Najmłodszy z nich, Hal Jordan, jest jedynym człowiekiem w organizacji. Musi stawić czoła własnym obawom i zapanować nad swoimi mocami. Pomaga mu ukochana z dzieciństwa, Carol Ferris.

TVP Kultura, 20:20, Po tamtej stronie chmur, dramat miłosny

Cztery nowele opowiadające o miłości i różnych wariantach niespełnienia. Każda z nich toczy się w innym mieście. Postacią, która pojawia się we wszystkich opowieściach, jest reżyser i komentator przedstawianych zdarzeń. Każda z historii kończy się niepowodzeniem. Miłość jest tym, do czego każdy zdaje się dążyć, ale egoizm staje się siłą, która niszczy uczucie.

kac vegas w bangkoku

HBO 2, 20:20, Kac Vegas w Bangkoku, komedia

Minęły dwa lata od niezapomnianego wieczoru kawalerskiego Douga. Mężczyzna z przyjaciółmi udaje się do Tajlandii, gdzie ma się odbyć wesele Stu. Po doświadczeniach z Las Vegas przyszły pan młody nie chce urządzać wieczoru kawalerskiego. Mimo to kolegom udaje się przekonać go do zorganizowania skromnej imprezy na plaży. Następnego dnia Stu, Phil i Alan budzą się w nieznanym pokoju hotelowym.

TCM, 21:00, Matrix, film SF

Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - jest programistą w dużym koncernie i genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Od dłuższego czasu instynkt podpowiada mu, że coś dzieje się z otaczającym światem, a pytanie, czym jest matrix, spędza mu sen z powiek. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz, który obiecuje, że odkryje prawdę o rzeczywistości. Okazuje się, że życie jest tylko symulacją, kontrolowaną przez programy komputerowe. Tylko Neo może zmienić ten ponury stan rzeczy.

HBO Comedy, 21:55, To tylko seks, komedia romantyczna

Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.

CANAL+ Film, 22:20, Szalona noc, komediodramat

Lato 1988 r. Matt Franklin, absolwent renomowanej uczelni, jest zdegustowany materializmem otaczających go ludzi. Ku rozpaczy ojca, który finansował jego edukację, podejmuje niezbyt dobrze płatną pracę w centrum handlowym, w sklepie z kasetami wideo. Pewnego dnia stoisko odwiedza wieloletnia platoniczna miłość Matta, Tori Frederking. Aby jej zaimponować, Franklin mówi, że jest pracownikiem banku. Tori zaprasza go na przyjęcie, na które Matt wybiera się z siostrą, Wendy, i kolegą, Barrym. Impreza staje się nocą rozpusty.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gogo (Ocena: 5) 11.01.2013 14:38
Kurde nie wkurzajcie mnie papilocie! Napaliłam się że Kac Vegas a tu, że na HBO! -.-
zobacz odpowiedzi (2)
Domi (Ocena: 5) 11.01.2013 12:33
A co na wieczór oferuje polsat i tvn? ok.20?
zobacz odpowiedzi (1)
Julia (Ocena: 5) 11.01.2013 12:03
podoba mi się ten pomysł, nie muszę szukać na tv.wp tylko od razu mam spisane ciekawsze filmy :) przez to zaczęłam, więcej telewizji oglądać :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2013 10:38
uwielbiam między słowami ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo