Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Żona na niby`, `Jedwabne życie`, `Oczy Julii`)

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Żona na niby`, `Jedwabne życie`, `Oczy Julii`)
09.01.2013

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2381

Koziełlo skarży się Pawłowi na uciążliwego lokatora, pieska, który na pewien czas znalazł schronienie w jego domu. Arkadiusz ponownie jedzie odwiedzić chorą córkę. Zastaje tam byłą żonę. Rafalski odbiera syna ze szpitala i próbuje nakłonić go, by od razu udali się do mieszkania Barbary. Jasiek odmawia. Prosi, żeby ojciec odwiózł go do domu. Zachowanie Norberta coraz bardziej niepokoi Olę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 858

Małżeństwo Marty i Roberta przechodzi kryzys. Urszula Korzeniak, żona senatora, z którą Walawska miała przeprowadzić wywiad, wycofała się w ostatniej chwili. Marta traci posadę. Irek i Natalia zamierzają uruchomić szwalnię z pomocą Darii. Dziewczyna będzie szyć tam ubrania wzorowane na markowej odzieży. Bogdan sprzeciwia się temu planowi. Przed ślubem Malwiny w domu Marczaków panuje nerwowa atmosfera. Jerzy obawia się, że Leszek może zakłócić uroczystość. Milecki zjawia się u Anny z bukietem kwiatów.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 506

James próbuje wspierać zrozpaczoną po stracie ciąży Hanę. Wyznaje żonie miłość, wyjawia też prawdziwą tożsamość. Konica z trudem godzi pracę z opieką nad trójką dzieci. Stefan ściąga na pomoc Irenę, ale Rafał nie jest z tego zadowolony. Przemek obserwuje pacjentów chorych na SM, ma wyrzuty sumienia, że pozbawił ich szansy na leczenie. Falkowicz walczy o kontynuowanie badań. Tretter kieruje go do pracy w izbie przyjęć, gdzie profesor spotyka pacjenta uczestniczącego w badaniach klinicznych. Zleca Wiki usunięcie fragmentu tętnicy i zabiera go.

TVP2, 21:45, Komedia romantyczna, komedia

Wrażliwa i romantyczna Julia Jones jest odpychająco brzydka. Z dużą nadwagą i brakiem gustu nie ma co marzyć o wielkiej miłości. Gdy w restauracji ojca spotyka wymarzonego chłopaka, uroczego Granta Fockyerdodera, postanawia zawalczyć o szczęście. Zakochana dziewczyna udaje się do Hitcha i z jego pomocą staje się pięknością. Odmieniona Julia bierze udział w programie "Kawaler do wzięcia", w którym dochodzi do zaskakującego spotkania.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1691

Magda wraca wcześnie rano od rodziców. Nie zastaje Igora w domu. Kiedy dzwoni do ukochanego, ten właśnie wychodzi z mieszkania Mai. Ola wraca z wypadu do Wiednia. Rodzice robią jej awanturę. Ola jest niewzruszona. Oświadcza, że musi oddać koledze trzy tysiące złotych. Policjanci przychodzą do Ewy z nakazem rewizji. Hofferowa dowiaduje się od nich o ucieczce Borysa ze szpitala. Funkcjonariusze policji ostrzegają ją, że za ukrywanie sprawcy zabójstwa grozi 5 lat więzienia.

żona na niby

TVN, 21:30, Anthony Zimmer, thriller

Tłumacz z Paryża, François Taillandier, jedzie pociągiem do Nicei, by spędzić urlop na Lazurowym Wybrzeżu. W drodze uwodzi go piękna nieznajoma, Chiara. Po wspólnie spędzonej nocy kochanka znika bez śladu. Zamiast niej pojawia się grupa uzbrojonych mężczyzn, którzy chcą zabić François, biorąc go za niejakiego Anthony`ego Zimmera, nieuchwytnego speca od prania brudnych pieniędzy, ściganego przez policję i rosyjską mafię. Jedynym ratunkiem dla Taillandiera wydaje się odnalezienie Chiary, która może mieć kontakt z przestępcą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1620

Ola spędza noc z Robertem. Sandry nie opuszczają podejrzenia, że jest śledzona. Zostawia Jakuba pod opieką Marysi i Huberta i znika. Patrycję cieszy wizja zbliżającej się randki z Fabianem. Niespodziewanie przyjeżdża mama dziewczyny. We Wrocławiu czeka ją rozmowa w sprawie pracy. Spotkanie z Fabianem nie dochodzi do skutku.

Polsat, 20:40, To nie jest kolejna komedia dla kretynów, komedia

Ambitna intelektualistka Janey Briggs nie jest lubiana przez rówieśników, którzy wyśmiewają jej wygląd. Prawdziwym gwiazdorem jest za to Jake Wyler, ozdoba drużyny futbolowej i obiekt westchnień wszystkich dziewczyn. Jake postanawia zabawić się kosztem Janey i zakłada się z kolegami, że dzięki jego pomocy brzydula zostanie miss szkolnego balu maturalnego. W tym samym czasie młodszy brat Janey i jego koledzy kombinują, jak przed końcem roku utracić dziewictwo.

HBO, 18:15, Żona na niby, komedia

Danny Maccabee jest chirurgiem plastycznym, który nie ma szczęścia w miłości. Pewnego dnia spotyka piękną kobietę, w której od razu się zakochuje. Aby ją uwieść, wymyśla małe kłamstwo. Kiedy wymyka się ono spod kontroli, mężczyzna namawia asystentkę, Katherine, do udziału w farsie. Kobieta ma udawać prawie byłą żonę Danny`ego. W intrydze biorą udział również jej dzieci. Zbieg okoliczności sprawia, że nagle wszyscy trafiają na Hawaje. Spędzają weekend, którego na pewno żadne z nich nigdy nie zapomni.

jedwabne życie

Polsat Film, 18:55, Jedwabne życie, komedia

Młoda nauczycielka angielskiego, Franssou, otrzymuje w spadku po ciotce 50 tysięcy euro. Ignoruje radę chłopaka, by kupić nowe łóżko, a resztę pieniędzy wpłacić do banku. Decyduje się zaznać luksusu na Lazurowym Wybrzeżu. W hotelu w Cannes, gdzie wynajmuje pokój, kobieta spotyka się z atrakcyjnym Stéphanem. Nowy znajomy podaje się za asystenta Eltona Johna. Wkrótce okazuje się, że elegancki mężczyzna potrzebuje 30 tysięcy euro, by spłacić pewnego gangstera. Ma nadzieję, że Franssou mu w tym pomoże. Dziewczyna zgadza się udzielić mu pożyczki.

TVP Kultura, 21:00, Matka Teresa od kotów, dramat obyczajowy

Artur i jego młodszy brat Marcin pochodzą z przeciętnej warszawskiej rodziny. Ojciec chłopców, zawodowy żołnierz, wraca po długiej nieobecności z Afganistanu. Matka wolny czas poświęca przygarnianym z ulicy kotom, których coraz więcej biega po domu. Kobieta stopniowo traci kontakt z młodszym synem, dla którego wzorem jest brat. Choć Artur nie ma pomysłu na życie, imponuje Marcinowi. Twierdzi, że jest w stanie kontrolować umysły ludzi, przewidywać zdarzenia i uzdrawiać. Aby dowieść własnej niezwykłości, planuje dokonanie czegoś niezwykłego.

HBO 2, 20:05, Wariatka z Alabamy, komediodramat

W małym miasteczku w Alabamie dochodzi do zbrodni. Wzorowa żona i matka Lucille po kilkunastu latach pożycia zabija wiarołomnego męża za pomocą trutki na szczury. Następnie wyjeżdża do Hollywood po wolność, pieniądze i sławę. Po drodze zatrzymuje się u babci, pod opieką której zostawia siedmioro dzieci. Poznaje siostrzeńca Peejoe, walczącego z segregacją rasową, któremu zwierza się, że w podróż zabrała głowę męża. Podczas gdy Lucille szuka wolności w "fabryce snów", w Alabamie wybuchają demonstracje dyskryminowanych Murzynów.

CANAL+ Film, 21:35, Oczy Julii, thriller

Bliźniaczki cierpią na schorzenie grożące utratą wzroku. Pewnego dnia jedna z nich, Julia, znajduje w piwnicy ciało siostry, Sary. Policja twierdzi, że kobieta popełniła samobójstwo, lecz Julia przeczuwa, że to było morderstwo. Postanawia zbadać sprawę. Dowiaduje się, że Sara spotykała się z jakimś mężczyzną. Stwierdza też, że każdy jej krok jest obserwowany. Wokół niej dzieje się coś, czego nikt poza nią nie dostrzega. Wkrótce znika mąż Julii, a ona traci wzrok. Po operacji Julią opiekuje się pielęgniarz, z którym łączy ją silna więź.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Ana (Ocena: 5) 09.01.2013 10:54
OCZY JULII polecam ! jeśli nie macie Canal + to po prostu włącznie ten film na necie, już jest dostępny z lektorem, ale polecam ;]
zobacz odpowiedzi (1)
ja (Ocena: 5) 09.01.2013 09:08
na którym te oczy julii?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2013 08:28
matka Teresa od kotów-ciekawy opis.pasuje oglądnąć....
zobacz odpowiedzi (1)
tola (Ocena: 5) 09.01.2013 02:43
oczy julii są genialne!! trzymajacy w napięciu i przeraażeniu film, bez krwi i innych obrzydlistw.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie