Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zacznij tydzień ze swoimi ulubionymi serialami!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
07.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5747

Bridget zarzuca Sandy, że ją okłamała i namówiła Nicka, by zataił przed nią prawdę. Oświadcza, iż chodzi jej tylko o dziecko. Żąda również, żeby Sandy trzymała się z dala od Nicka.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2379

Arkadiusz w towarzystwie Grażynki odwiedza córkę, która w śpiączce przebywa w ośrodku opieki. Firma Jerzego otrzymuje pilne, intratne zlecenie. Chojnicki zapowiada synowi, by nie próbował wymigać się od pracy opieką nad Stefankiem. Zyta stanowczo nie zgadza się na ograniczenie aktywności zawodowej. W tej sytuacji młodzi zmuszeni są poprosić matkę Zyty oraz Elżbietę o pomoc. Paweł z synem uczestniczą w pierwszych wspólnych zajęciach sportowych.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 856

Patrycja ma dosyć zachowania Dawida. Tęskni za dojrzalszym od Wierzbickiego Hubertem. Dzwoni do niego. Pod pretekstem rozmowy o płycie zwabia go do kawiarni. W klinice ginekologicznej Kasia spotyka Dianę. Dziewczyna przeprasza Górkę za kłótnię z ojcem jej dziecka. Kasia i Diana chcą kontynuować rozmowę przy herbacie, ale ich plany krzyżuje telefon od Oksany. Okazuje się, że ze Stefanem dzieje się coś niepokojącego. W tajemnicy przed Martą Robert planuje wziąć duży kredyt na spłatę wierzycieli i dalszą działalność wydawnictwa.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 957

Wojdas przeżył próbę samobójczą. Budzyński doprowadza do uwolnienia go. Mężczyzna wysyła przelewem wysokie honorarium, które Budzyński chce natychmiast zwrócić. Magda jest w szoku na widok kobiety wychodzącej rano z pokoju Pawła. Zduński wyjaśnia, że Iza jest jego szefową. Michał wyznaje Magdzie, że nie jest mu obojętna, a ona decyduje się wrócić do niego. Oznajmia Pawłowi, że zamierza się wyprowadzić. Kinga i Magda próbują pogodzić rodziców. Łukasz chce zamieszkać z Zuzą, daje dziewczynie zarobione w Hiszpanii pieniądze.

Na wspólnej

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1689

Do celi więziennej Borysa docierają pogróżki dotyczące jego syna. Mężczyzna jest przerażony. Kiedy okazuje się, że nie może już zmienić zeznań, podcina sobie żyły. Roman nie zamierza wyjawić nazwisk kolegów, którzy narozrabiali podczas sympozjum. W rezultacie zostaje relegowany z uczelni. Basia i Kinga odwiedzają Weronikę w szpitalu. Po powrocie do zdrowia Roztocka zamierza zakupić sprzęt umożliwiający kobietom przeprowadzenie badań mammograficznych.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1618

Karol, zaskoczony decyzją Grażyny o rozwodzie, proponuje jej pewien układ. Robert kolejny raz przestrzega Olę przed podrywającym ją szefem. Ona nie bierze sobie tych uwag do serca. Dominik, dorabiający jako pomocnik na budowie, podejrzewa, że Fabian może opowiedzieć o jego zajęciu w szkole. Krystian zostaje zaczepiony przez podejrzanego typa. Po chwili okazuje się, że jest to brat Patrycji.

Polsat, 22:20, Podwójna tożsamość, film sensacyjny

Żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej, Tim Kearney, zamienił mundur na więzienne pasiaki. Do zakładu karnego, w którym odsiaduje wyrok, przyjeżdża agent wydziału antynarkotykowego. Oferuje więźniowi wolność w zamian za współpracę. Tim, łudząco podobny do zmarłego bossa, Bobby`ego Z, ma się wcielić w gangstera i wprowadzić agentów w szeregi mafii. Mężczyzna z powodzeniem odgrywa nową rolę, jednak zaplanowana akcja kończy się niepowodzeniem. Tim rzuca się do ucieczki, zabierając ze sobą 12-letniego syna Bobby`ego Z.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2013 10:48
same polskie seriale. masakra. żadnego nie oglądam i w takie wieczory jestem zmuszona do oglądania filmów na necie :/
odpowiedz
xxx (Ocena: 5) 07.01.2013 08:56
Moda na sukces... żałosne.!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo