Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
04.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5746

Bridget rozmawia z Nickiem i Sandy o schwytaniu Grahama i uratowaniu Hope. Ridge i Brooke tłumaczą córce, że choć rozmowa, którą usłyszała, była dla niej wstrząsająca, nie zmienia faktu, że rodzice ją kochają. Steffy przeprasza Hope za to, że była dla niej niemiła. Whip, Oliver i Sandy cieszą się, że sprawa gwałtu została wyjaśniona.

TVP1, 21:55, Mgła, horror

Miasteczko w stanie Maine. Po gwałtownej nawałnicy miejscowy supermarket przeżywa oblężenie. Mieszkańcy muszą kupić artykuły potrzebne do naprawy uszkodzonych domów i uzupełnić zapasy. Miasto spowija gęsta mgła. Niektórzy łączą to zjawisko z eksperymentami przeprowadzanymi w położonej nieopodal bazie wojskowej. Niebawem okazuje się, że we mgle czają się potwory. Ludzie uwięzieni w sklepie wpadają w panikę, którą podsyca wieszcząca apokalipsę fanatyczka, pani Carmody. Artysta David Drayton postanawia zorganizować obronę przed bestiami.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 855

Patrycja i Hubert wyjeżdżają razem na koncert. Dziewczyna próbuje zbliżyć się do chłopaka. Klara zaczyna mieć wątpliwości, czy Hubert kocha ją tak mocno, jak ona jego. Dziewczyna jest świadkiem pożegnania Huberta i Pati. Oksana ma zacząć pracę w pubie. Stefan sprzeciwia się temu. Górka ukrywa przed rodziną problemy z sercem. Sklep Irka i Natalii przestaje przynosić dochody. Zwoleńska zastanawia się nad zmianą profilu działalności. Daria podsuwa jej pomysł. Patrycja wcześniej wraca do domu. Przyłapuje Dawida z roznegliżowanymi modelkami.

TVP2, 21:45, Attyla, film historyczny

Hunowie, którzy początkowo stanowili luźny związek koczowniczych plemion, nie byli traktowani przez Rzymian jako zagrożenie. Tak było do czasu, kiedy na ich czele stanął jeden z najstraszniejszych wodzów, który postanowił podbić świat - Attyla. Osierocony w dzieciństwie chłopak dorastał w przyspieszonym tempie. Kiedy wuj, król Ruas, przejął nad nim opiekę, młody Attyla stał się jednym z najtwardszych wojowników. Imperium chyli się ku upadkowi, a Attyla łączy siły ze zbuntowanym rzymskim wodzem Aecjuszem - wspólnie szykują się do walki.

kino

TVN, 20:00, Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, film fantastyczny

Dzielny hobbit Frodo Baggins stawia czoła Władcy Ciemności Sauronowi, starając się nie dopuścić, by magiczny pierścień dostał się w jego ręce. Wraz z wiernymi przyjaciółmi: czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, krasnoludem Gimlim oraz Aragornem, Boromirem, Samem, Merrym i Pippinem, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest zniszczenie pierścienia w miejscu, w którym został wykuty - w wulkanicznym ogniu Góry Przeznaczenia. Losy świata zależą od powodzenia tej misji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1617

Grażyna odwiedza przebywającego w więzieniu Karola Wekslera. Informuje go o nierozważnych decyzjach biznesowych Sabiny. Karol jest zirytowany i zaczyna obwiniać Grażynę o zaistniałą sytuację. Nie cofa się nawet przed groźbami. Ona nie widzi powodu, dla którego miałaby znosić takie traktowanie i wychodzi. Dominik odwiedza Fabiana. Sandra przeczuwa, że jest śledzona.

Polsat, 21:55, Piąty element, thriller

Nowy Jork, rok 2259. Ziemia stoi w obliczu zagłady, zaatakowana przez kosmicznych najeźdźców, którym przewodzi Zorg. Inwazję z kosmosu może powstrzymać jedynie `piąty element` - substancja ukryta w miejscu, którego nikt ze współczesnych nie pamięta. Tylko stary naukowiec Victor Cornelius zna rozwiązanie tajemnicy. Nowojorski taksówkarz Korben Dallas angażuje się w walkę z kosmitami po tym, gdy na dachu jego powietrznego pojazdu ląduje atrakcyjna kosmitka Leeloo - zbuntowany klon, który stanowi zagrożenie dla Zorga.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2013 20:24
piąty element to thriller??? że co??? zbuntowny klon??? atrakcyjna kosmitka??? kto to pisał? oglądał wcześniej film czy zaczerpnął wiedzy z jakieś Pani Domu ?
odpowiedz
zrozpaczona (Ocena: 5) 04.01.2013 17:03
Mgła.. Bajka, a moda na sukces..oh really ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2013 09:52
oooo mgła niezły film
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo