Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
02.01.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5744

Graham Darros upaja się władzą, którą ma nad nieprzytomną Hope. Nick i Sandy ratują dziewczynę. Sandy zyskuje potwierdzenie, iż Graham ją zgwałcił. Nick wzywa policję i zawiadamia Brooke, że Hope jest bezpieczna. Darros próbuje uciec.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2377

Jasiek ma żal do ojca. Trudno mu zaakceptować decyzję Piotra o wspólnym zamieszkaniu z Barbarą i jej synem Pedrem. Leszek odwiedza Lubiczów. Zwierza się, że mimo ryzyka powraca z rodziną do normalnego życia. Nie będzie się już dłużej ukrywał. Janusz zaprasza Agnieszkę i Zosię na pizzę. Dziewczynka niespodziewanie zadaje mu kłopotliwe pytanie. Arkadiusz wyjawia Grażynce tajemnicę - ma córkę, która od kilku lat jest w śpiączce.

TVP1, 20:20, Underworld, thriller

Na Ziemi od 600 lat trwa wojna wampirów z wilkołakami. Stawką jest panowanie nad pewnym miastem, a w przyszłości nad światem. Ludzie zostawiają monstra w spokoju dopóty, dopóki do jednej z bitew zwaśnionych stron nie dostaje się student medycyny, Michael Corvin. Chłopak staje się obiektem zainteresowania wampirzycy Selene, która czuje, że niepozorny mężczyzna może odegrać dużą rolę w odwiecznym konflikcie. Przeczucie jej nie myli: Michael posiada tajemnicę łączącą zwaśnione światy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 853

Patrycja prosi Klarę o pomoc w przekonaniu Huberta, by nie odchodził z wytwórni. Śliwińska dostrzega, że chłopak może wiele stracić z powodu zerwania kontraktu. Alicja żali się Annie, że zostały wstrzymane prace remontowe w domu dziecka. Obie są pewne, że to element zemsty Mileckiego. Jerzy zostaje zaatakowany przez nieznanego sprawcę. Michał z trudem godzi prowadzenie pubu i nadzorowanie grupy remontowej. Gdy pracownicy niszczą drogi żyrandol klienta, Jeleń prosi Ludmiłę, by znalazła kogoś na jego miejsce. Klara zrywa z Błażejem.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 505

Po wypadku Hana skarży się na bóle brzucha. USG wykazuje, że jest w ciąży. Kobieta odsuwa od siebie Jamesa, próbuje skontaktować się z Piotrem. Żona Marka pojawia się w Leśnej Górze, gdzie Radek leży po wypadku. Ma pretensje do męża. Dorota namawia syna, by symulował zły stan zdrowia i udawał, że niczego nie pamięta. Włodek domaga się ponownej operacji odrastającego guza, mimo że ma niewielkie szanse na przeżycie. Sambor postanawia zoperować Włodka z pomocą robota. Agata prosi Marka, żeby pomógł przy operacji.

TVP2, 21:45, Co jest grane?, komediodramat

Ben jest producentem filmowym. Jego najnowszy projekt z udziałem Seana Penna ma być pokazany na festiwalu w Cannes. Jednak na przedpremierowym pokazie publiczności nie podoba się zakończenie filmu. Zdaniem szefowej wytwórni finał, w którym zostaje zastrzelony pies, przekreśla szansę na sukces produkcji. Żąda ona zmian, ale z jej decyzją nie zgadza się reżyser. W kolejnym projekcie ma zagrać Bruce Willis. Gwiazdor przyjechał do Kalifornii, ale utył i nie zamierza zgolić brody. Ben szuka kompromisów. Jego sytuację komplikują sprawy osobiste.

Surfer

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1687

Nadchodzi dzień operacji Weroniki. Bożena dowiaduje się od wnuczki o problemach zdrowotnych córki. Jedzie do szpitala. Borys nie chce współpracować z Agnieszką. Hofferowa przypomina sobie, że Orłow podejrzewał, iż ktoś go wrabia w morderstwo Wiśniaka. Olszewska nalega, by Borys podał choć jedno nazwisko z kręgu podejrzanych. Orłow twiedzi, że nie może udzielić żadnych informacji. Darek jest wściekły na Igora. Wyrzuca mu, że mając dziewczynę i dziecko, spotyka się z Mają.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1615

Bartek wraz w weterynarzem starają się poprawić stan zdrowia osiołka. Relacje pomiędzy Wojtkiem i Florkiem nadal są złe. Wojtek decyduje się dać Florkowi nauczkę. Igor omawia z Sabiną sytuację w firmie jej ojca. Uważa, że Sabinie brakuje dobrego doradcy, który pomógłby jej w prowadzeniu biznesu. Ona proponuje mu stanowisko pełnomocnika. Grażynie nie przypada do gustu decyzja córki. Marysia odwiedza Sandrę i zastaje u niej Jakuba.

Polsat, 20:40, Surfer, komedia

Steve Addington jest żywą legendą w świecie surfingu. Utrzymuje się głównie dzięki sponsorom. Kiedy jego kontrakt zostaje przejęty przez biznesmena Eddiego Zarno, Addington musi spełnić dodatkowe wymagania - ma wziąć udział w reality show. Jest niechętny temu pomysłowi, ale okoliczności zmuszają go do przyjęcia propozycji. Postanawia zmierzyć się z niecodziennym wyzwaniem, starając się przy tym zachować dobre imię.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
warius (Ocena: 5) 02.01.2013 20:07
Te seriale zaczynaja mnie dobijac...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2013 18:22
moda na sukces ... HAHAHAHA
odpowiedz
Wielbicielka (Ocena: 5) 02.01.2013 17:04
Matthew ma boskie ciało
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo