Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
27.12.2012

TVP 1, 21:25, Samotny ojciec, film obyczajowy

Jason Kempler i Melanie Crane spędzają razem noc. On pochodzi z bogatej rodziny, jest wokalistą zespołu rockowego i studentem uniwersytetu w Ohio. Ona nie ma łatwego startu w życie - przyszła na świat, gdy jej matka miała 15 lat, pracuje w barze jako kelnerka i marzy o studiach w akademii sztuk pięknych. Gdy okazuje się, że Melanie spodziewa się dziecka, Jason obojętnie przyjmuje tę wiadomość. Dziewczyna decyduje się urodzić i wychować potomka. Jednak wkrótce po porodzie postanawia ratować przyszłość. Odwiedza Jasona i zostawia mu syna.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, serial obyczajowy, odc. 851

Robert urządza Chowańskiemu awanturę o próbę uwiedzenia Marty. Mimo to biznesmen nadal chce zainwestować w czasopismo. Robert odrzuca pomoc, choć sytuacja finansowa wydawnictwa jest dramatyczna. Janek dowiaduje się, że striptizer wystąpił na urodzinach Joli. Oburzony wyprowadza się z domu. Ludmiła odwiedza Kostka w areszcie. Jeleń mówi żonie o podejrzeniach dotyczących Tadka. Uważa, że mężczyzna rozprowadzał w pubie narkotyki. Prosi, by Michał go obserwował. Olek robi wszystko, by Jeleniowie nie wpadli na trop dilera.

TVP 2, 21:35, Dr House, serial obyczajowy, odc. 138 (sezon 7)

Cuddy traci cierpliwość. Zmusza House`a do przyjęcia asystentki. Jest nią wybitna studentka Martha M. Masters. Taub od początku jest niechętny dziewczynie, a jej zasady moralne doprowadzają do konfliktu z House`em. Wszystko dzieje się podczas diagnozowania szefa kampanii senatora, który ubiega się o reelekcję.

telewizja

TVN, 20:00, Po zachodzie słońca, film przygodowy

Utalentowany złodziej Max Burdett przechodzi na zasłużoną emeryturę. Zamierza się osiedlić wraz z partnerką Lolą Cirillo na rajskich Karaibach i wieść spokojne życie. Oboje nie muszą martwić się o przyszłość, gdyż właśnie udało im się skraść jeden z trzech słynnych brylantów Napoleona. Ich śladem podąża agent FBI Stan Lloyd, przekonany, że uda mu się nakryć parę na gorącym uczynku, tym bardziej że na wyspie, na specjalnym pokazie ma się pojawić najcenniejszy brylant. Jednak sprawy przybiorą zupełnie nieoczekiwany obrót.

Polsat, 20:00, Australia, melodramat

Australia, przełom lat 30. i 40. ubiegłego wieku. Lord Maitland Ashley prowadzi hodowlę bydła na Faraway Downs. Na całej północy jest to jedyny teren, który nie należy do Lesleya Carneya. Ten proponuje kupno rancza, ale Maitland nie chce się zgodzić. Lady Sarah Ashley opuszcza Anglię i leci do Darwin, by przekonać męża do sprzedaży. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że Maitland nie żyje. Sarah postanawia ocalić Faraway Downs. W tym celu chce przepędzić bydło do Darwin. W wyprawie pomagają jej poganiacz bydła i pracownicy Maitlanda.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo