Co warto obejrzeć w telewizji Drugiego Dnia Świąt?

Wszystkie stacje telewizyjne przygotowały dla widzów ciekawe, bożonarodzeniowe propozycje filmowe.
Co warto obejrzeć w telewizji Drugiego Dnia Świąt?
26.12.2012

TVP 1, 20:15, Ślubne wojny, komedia romantyczna

Emma i Liv przyjaźnią się od dzieciństwa. Zawsze snuły plany dotyczące wesela, które miałoby się odbyć w czerwcu w nowojorskim Hotelu Plaza. Obie dziewczyny łapią bukiet na weselu koleżanki. Wkrótce narzeczeni proszą je rękę. Szczęśliwe panny młode udają się do najmodniejszej w mieście organizatorki ceremonii ślubnych, Marion St. Claire. Rezerwują dwa ostatnie czerwcowe terminy w wymarzonym hotelu i ruszają na poszukiwanie sukien ślubnych. Idylla kończy się, gdy wychodzi na jaw, że śluby przyjaciółek zostały omyłkowo wpisane na ten sam dzień.

TVP 1, 21:55, Dlaczego nie!, komedia romantyczna

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.

TVN, 8:40, Duma i uprzedzenie, melodramat

Rodzina Bennetów nie należy do zamożnych, a jej niewielki majątek ma wkrótce przejąć antypatyczny kuzyn, Collins. Według pani Bennet jedynym sposobem na wyjście z kłopotów finansowych jest korzystne zamążpójście pięciu córek. Doskonałą okazją do zrealizowania matrymonialnych planów staje się przyjazd zamożnego arystokraty, Charlesa Bingleya, który zakochuje się z wzajemnością w najstarszej córce Bennetów, Jane. Przyjaciel nowego sąsiada, William Darcy, nie robi na Lizzie dobrego wrażenia. Każde ich kolejne spotkanie kończy się kłótnią.

Parnassus

TVN, 11:25, Madagwiazdka, film animowany

Sanie św. Mikołaja rozbijają się na Madagaskarze. W wyniku niefortunnego wypadku Mikołaj cierpi na amnezję. Lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria z pomocą pingwinów starają się uratować Boże Narodzenie i rozdać prezenty. Zamierzają także wykorzystać sanie św. Mikołaja, by wrócić do nowojorskiego ZOO. Pingwiny rozpoczynają wojnę z reniferami z powodu sporu, który biegun jest ważniejszy.

TVN, 20:00, Cztery gwiazdki, komedia

Kate i Brad są szczęśliwą, potrafiącą cieszyć się życiem parą. By uniknąć konieczności spędzania świąt z rozwiedzionymi i skłóconymi rodzicami obojga, co roku wyjeżdżają na wakacje. Niestety, gdy mgła uniemożliwi lot, Kate i Brad są zmuszeni świętować Boże Narodzenie z rodziną. Odwiedzają więc cztery domy rodziców.

Polsat, 12:45, Kevin sam w domu - po raz czwarty, komedia

Rodzice Kevina są w separacji. Chłopak jest przygnębiony zbliżającym się rozwodem, ma też dość strofującego go starszego brata. Lecz kiedy ojciec zaprasza Kevina i jego rodzeństwo na święta Bożego Narodzenia, nie ma chętnych do skorzystania z oferty. Nieoczekiwanie Kevin zmienia zdanie, bierze taksówkę i jedzie do rezydencji narzeczonej ojca. Dom, wypełniony nowoczesnymi gadżetami, robi na chłopcu wielkie wrażenie. Kłopoty pojawiają się wtedy, gdy ojciec i Natalie jadą po gości, Kevin zostaje sam w domu, a na zewnątrz czają się złodzieje.

Parnassus

Polsat, 16:25, Parnassus, fantastyczny

Doktor Parnassus prowadzi trupę teatralną. Należą do niej cyniczny karzeł Percy, córka doktora Valentina oraz aktor Anton. Parnassus jest w stanie zawładnąć ludzkim umysłem, ale ma ogromne zmartwienie. Zawarł bowiem pakt z diabłem o imieniu Nick. W zamian za wieczną młodość obiecał mu oddać córkę w dzień jej szesnastych urodzin. Termin zbliża się nieubłaganie. Tymczasem Parnassus przypadkowo ratuje od śmierci Tony`ego, który dołącza do zespołu i pomaga uatrakcyjnić show. Dowiaduje się także o kłopocie doktora i postanawia mu pomóc.

Polsat, 21:30, Bezsenność w Seattle, romantyczny

Owdowiały architekt Sam Baldwin wraz 8-letnim synem, Jonahem, przenoszą się z Chicago do Seattle, gdzie chce rozpocząć nowe życie. 18 miesięcy później w wigilijną noc mały Jonah słucha programu radiowego dla samotnych. Postanawia zadzwonić do prowadzącej audycję z prośbą o znalezienie partnerki dla taty, który nadal żyje wspomnieniami o zmarłej żonie. Sam przejmuje słuchawkę od syna. Niechętnie zwierza się na antenie radia. Wśród słuchaczy jest pochodząca z Baltimore Annie, która ulega fascynacji nieznajomym mężczyzną.

TV 4, 20:00, American Pie, komedia

Czterech młodych chłopców - Jim, Kevin, Finch i Oz - postanawia przed pójściem do college`u zdobyć pierwsze doświadczenia seksualne. Nie pozostało im już jednak wiele czasu na realizację tego zamierzenia. Ostatnią szansą ma być bal z okazji zakończenia szkoły. Zniecierpliwieni licealiści przekonują się, że droga do świata seksu pełna jest komplikacji, pułapek, a także upokorzeń. Ale największym niebezpieczeństwem okazuje się nieodwzajemniona miłość.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Alicja (Ocena: 5) 26.12.2012 12:51
Nie William tylko Fitzwilliam Darcy tak na marginesie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2012 12:33
Czemu "Duma i uprzedzenie" lecą o tak zabójczej porze? Przecież nawet gdybym bardzo się starała, nie wstanę na 8 :[
odpowiedz
RED (Ocena: 5) 26.12.2012 11:47
Dzisiaj o 18.05 na TVN 7 - "Ekspres polarny" :)
odpowiedz
mi (Ocena: 5) 26.12.2012 11:44
No właśnie! Gdzie "Express Polarny"???
odpowiedz
NICKLAUS (Ocena: 5) 26.12.2012 08:57
DLACZEGO W TYM ROKU NIE MA EXPRESU POLARNEGO ??????????!!!!!!!!!!!! ;-((((((
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie