Co warto obejrzeć w telewizji Pierwszego Dnia Świąt?

A jednak także i w tym roku w naszych domach zagości kultowa Pretty Woman oraz rozbrajający i uroczy Kevin!
Co warto obejrzeć w telewizji Pierwszego Dnia Świąt?
25.12.2012

TVP 1, 20:20, Nasza niania jest agentem, komedia

Bob Ho tylko z pozoru wydaje się skromnym sprzedawcą długopisów. W rzeczywistości jest tajnym agentem CIA i zajmuje się tropieniem przestępców. Fakt ten ukrywa przed wszystkimi, a w szczególności sympatią, Gillian. Pewnego dnia kobieta prosi Boba, aby zajął się trójką jej dzieci, które nie są przyjaźnie do niego nastawione. Zadanie nie będzie łatwe, tym bardziej że w tym samym czasie uaktywniają się rosyjscy terroryści. Bob musi pogodzić obowiązki szpiega i troskliwej niani.

TVP 2, 20:05, Zróbmy sobie wnuka, komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci: Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

TVP 2, 21:40, Pretty Woman, komedia romantyczna

Współczesna amerykańska bajka o Kopciuszku, która stała się wydarzeniem sezonu i wielkim przebojem kasowym na całym świecie, przynosząc producentom milionowe zyski. Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, pewnego dnia spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas pobytu w Los Angeles.

TVN, 11:15, Charlie i fabryka czekolady, film przygodowy

Bohaterem jest pochodzący z ubogiej rodziny Charlie Bucket. Tuż obok domu chłopca mieści się fabryka czekolady, należąca do ekscentrycznego Willy`ego Wonki. Pewnego dnia Wonka ogłasza konkurs, w którym nagrodą będzie wstęp do jego bajkowo-czekoladowego królestwa. Wygrają ci, którzy znajdą ukryte w batonach złote kupony. Jednym z wybrańców losu zostaje Charlie. Chłopiec w towarzystwie dziadka i czwórki innych dzieci wyrusza na spotkanie przygody. Kraina łakoci oprócz takich cudów, jak czekoladowe wodospady, kryje też w sobie wiele pułapek.

Pretty Woman

TVN, 13:25, Podróż do wnętrza Ziemi, film SF

Podczas ekspedycji naukowej na Islandię profesor nauk przyrodniczych Trevor Anderson w towarzystwie bratanka Seana i miejscowej przewodniczki Hanny wyruszają na ekscytującą wyprawę w głąb Ziemi. W trakcie podróży grupa poszukiwaczy przygód natrafia na ludożercze rośliny, ogromne latające piranie, ziejące ogniem ptaki i upiorne monstrualne jaszczury. Zachwyceni nowym światem odkrywcy nie zauważają jednak nadciągającego niebezpieczeństwa.

TVN, 18:35, Pada Shrek, animowany

Zbliża się Wigilia Bożego Narodzenia. Shrek marzy o tym, by nacieszyć się spokojem domowego ogniska. Każdy ulega euforii, jedynie Shrek nie poddaje się emocjom, bo nie znosi świąt. Aby jednak nie sprawić Fionie i dzieciom zawodu, postanawia zaangażować się w przygotowania. Udaje mu się zdobyć poradnik dla tych, którzy m.in. nie wiedzą, jak zorganizować święta. Shrek szykuje dom i rodzinę do Bożego Narodzenia. Osioł, Kot w Butach i Ciastek obserwują jego wysiłki z dezaprobatą. Zażenowani niezdarnością ogra postanawiają pomóc.

TVN, 22:10, Fred Claus – brat Świętego Mikołaja, komedia

Fred zawsze żył w cieniu młodszego brata, Mikołaja. Nigdy nie był aż tak lubiany, aż tak zabawny i tak chętny do dawania prezentów, jak Mikołaj. Jego próby dorównania bratu, mimo usilnych starań, nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. To, co wyróżnia Freda spośród innych, to wyjątkowy talent do pakowania się w kłopoty. Kiedy po raz kolejny w nie wpada, z pomocą przychodzi Mikołaj, który stawia mu jednak pewien warunek. W zamian za okazaną pomoc Fred ma rozpocząć pracę w zlokalizowanej na biegunie północnym fabryce zabawek Świętego Mikołaja.

Pretty Woman

Polsat, 14:40, Ale szopka!, komedia

Paul Maddens, nauczyciel w szkole podstawowej w Coventry, staje przed niełatwym zadaniem. Na polecenie dyrekcji musi wspólnie z uczniami wystawić jasełka. Przedstawienie konkuruje ze sztuką przygotowywaną przez inną szkołę w miasteczku. Napięcie rośnie, gdy Paul dowiaduje się, że jego była dziewczyna, a obecnie producentka filmowa w Hollywood, Jennifer, przyjeżdża, by zobaczyć sztukę. Trema mieszkańców miasta sięga zenitu. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że jedyne, czego Paul pragnie, to odzyskać uczucia Jennifer.

Polsat, 19:30, Kevin sam w Nowym Jorku, komedia

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.

Polsat, 21:55, Milion na Gwiazdkę, komedia

Rodzina Saundersów nie czuje ducha zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Właśnie przeprowadzili się ze słonecznego Los Angeles do zimnego Edmonton, gdzie nikogo nie znają, borykają się z problemami finansowymi, a na dodatek pani Saunders utknęła na lotnisku w Los Angeles. Ojciec rodziny musi zabrać dzieci na świąteczne zakupy. Wyprawa, początkowo przypominająca szkołę przetrwania, jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dzieciaki znajdują torbę z pieniędzmi należącą do przestępców.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2012 11:15
ale fajnie, że leci pretty woman, aż mi szkoda, że nie jestem w polsce ;c chociaż u mnie wczoraj dali dwie części kevina pod rząd, więc też ok ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2012 10:22
Nie wiem co to ma byc .. prawie wgl nie ma swiatecznych filmow !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo