Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
22.12.2012

Sobota, TVP1, 20:20, To znowu Ty, komedia romantyczna

Marni, młoda specjalistka w branży PR, wraca do rodzinnego domu, by poznać narzeczoną brata. Ze zdumieniem odkrywa, że wybranką Willa jest Joanna, jej prześladowczyni z czasów szkolnych. Dziewczyna postanawia pokazać światu prawdziwą twarz przyszłej bratowej - zimnej i wyrachowanej kobiety, która widzi przyjemność w dręczeniu innych. Nieoczekiwanie okazuje się, że również matka Marni, Gail, musi zmierzyć się z dawnym wrogiem, czyli ciotką Joanny, Ramoną.

Sobota, TVP2, 22:35, Stay Alive, horror

Znajomi zamordowanego nastolatka znajdują u niego grę komputerową. Gdy ją uruchamiają, są proszeni o przeczytanie modlitwy. Po wypowiedzeniu jej ostatnich słów dowiadują się, że podpisali na siebie wyrok śmierci. Przyjaciele biorą to za chwyt reklamowy, ale następnego dnia okazuje się, że chłopak, który zginął w wirtualnym świecie, został zabity w taki sam sposób. Hutch, Abigail, Swink, October i Phineus zdają sobie sprawę, że na ucieczkę jest za późno. Pozostają im próba rozszyfrowania gry i walka z Krwawą Hrabiną.

Sobota, TVN, 20:00, Holiday, komedia romantyczna

Amanda, bizneswoman z Los Angeles, wyrzuca z domu niewiernego kochanka. Mieszkająca w Londynie Iris kocha mężczyznę, który lada dzień ma poślubić inną kobietę. Zdesperowane panie trafiają na siebie na stronie internetowej, oferującej tymczasowe zamiany domów. Choć dzielą je 4 tys. kilometrów, narodowość, doświadczenie i kultura, odnajdują wspólny język. Postanawiają zamienić się miejscami na czas świąt Bożego Narodzenia. W przysypanej śniegiem Anglii Amanda spotyka brata Iris. Ta w słonecznej Kalifornii poznaje współpracownika Amandy.

Sobota, TVN, 22:50, Słodki listopad, melodramat

Nelson jest pracownikiem firmy reklamowej. Sensem jego życia są kolejne sukcesy w pracy. Podczas egzaminu na prawo jazdy poznaje uroczą Sarę. Przez oszustwo Nelsona dziewczyna nie zdaje egzaminu. Będzie mogła ponownie ubiegać się o dokument dopiero za 30 dni, a ona nie może tak długo czekać. Sara żąda, aby Nelson w ramach zadośćuczynienia przez miesiąc był jej kierowcą. Wspólna przejażdżka sprawia, że świat Nelsona się zmienia. Praca i kariera przestają zajmować pierwsze miejsce w jego życiu.

Cameron Diaz Holiday

Niedziela, TVP1, 21:15, Ja cię kocham, a ty śpisz, komedia romantyczna

Samotna Lucy jest zakochana w przystojnym nieznajomym, którego widuje codziennie na stacji metra. Ratuje mu życie i przypadkowo zostaje uznana za narzeczoną Petera, który zapadł w śpiączkę. Przypada do gustu rodzinie ukochanego i zostaje poproszona, by spędziła z nimi święta. O umówionej porze Lucy zjawia się w luksusowej posiadłości. Tu poznaje brata Petera, który zakochuje się w niej z wzajemnością. Tymczasem Peter budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że ma narzeczoną, która uratowała mu życie.

Niedziela, TVP2, 20:05, Bez twarzy, thriller

Sean Archer, agent FBI, od lat żywi nienawiść do terrorysty Castora Troya, który zabił jego synka. Bandyta zostaje ciężko ranny, zapada w śpiączkę. Podłożył w nieznanym miejscu bombę, która ma wybuchnąć za sześć dni. By poznać lokalizację, Sean postanawia upodobnić się do Troya. Poddaje się operacji, podczas której zostaje mu przeszczepiona twarz kryminalisty. Gdy z powodzeniem odgrywa jego rolę, prawdziwy Troy budzi się w szpitalu. Jego ludzie zmuszają personel do przeprowadzenia kolejnej operacji plastycznej.

Niedziela, TVN, 20:00, Vabank, komedia kryminalna

Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, a w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Dyrektor banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą Duńczyka Kwinto organizuje napad na bank Kramera.

Niedziela, TVN, 22:15, Podejrzani, thriller

W doku w San Pedro ktoś wysadza w powietrze statek, który miał przewieźć duży ładunek kokainy. Ginie 27 osób. Kovash i Kint są jedynymi świadkami zdarzenia. Agent Dave Kujan przejmuje śledztwo. Jest przekonany, że motorem akcji był skorumpowany były policjant, Keaton. W zamian za obietnicę nietykalności Kint zgadza się zeznawać i opowiedzieć o kontaktach z Keatonem. Ich znajomość zaczęła się sześć tygodni wcześniej od rutynowej identyfikacji na posterunku policji. Przypadkowe spotkanie kończy się sformowaniem gangu.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2012 11:33
jude law
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2012 20:56
słodki listopad
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 22.12.2012 13:42
holidy- najlepszy film jaki oglądałam z tematyką świąteczną, gorąco polecam , naprawdą jest warto!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2012 11:26
Holiday
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo