Co warto obejrzeć w telewizji w Wigilię?

Film przygodowy, komedia romantyczna, a może ulubiony serial – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co warto obejrzeć w telewizji w Wigilię?
24.12.2012

TVP1, 17:20, Klan, odc. 2376

Na Sadybie trwają przygotowania do Wigilii. Pierwszy z życzeniami przybywa Krzysztof, który wybiera się na kolędowanie do jednego z podwarszawskich domów opieki. Koziełło mówi Pawłowi, że święta planował spędzić z Anną w górach, ale Błażej zapowiedział przyjazd ze Szkocji, więc będą świętować w domu. Feliks prezentuje Monice nowy samochód i proponuje wycieczkę za miasto. Zapewnia, że zdążą na wigilijną kolację u Chojnickich. Janusz odwiedza Agnieszkę. Jacek, Agata i Małgosia oraz Rafalski spotykają się w sali szpitalnej, gdzie przebywa Jaś.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 850

Po odrzuceniu przez Martę wsparcia finansowego od Chowańskiego wydawnictwo Walawskiej popada w tarapaty. Kobieta obawia się reakcji wracającego do kraju Roberta na informację o intrygach Chowańskiego. Piotr dowiaduje się o jej problemach. Po pocałunku Hubert i Klara czują się zakłopotani. Chłopak postanawia się wyprowadzić. Ada namawia go, by walczył o dziewczynę. Bartek chce zrezygnować z kariery striptizera.

TVP2, 20:30, M jak miłość, odc. 956

Ewa jest szczęśliwa, że wróciła do zdrowia i może być z synem. Wyznaje Markowi, że Jacek przestał dla niej istnieć. Marcin jest zauroczony widokiem gimnastykującej się Kasi. Marcinowi nie udaje się uniknąć spotkania z Weroniką, która nalega, by byli razem. Holtz nachodzi Budzyńskiego. Jest niezadowolony, że apelacja się opóźnia. Andrzej wyrzuca go z domu. Gdy profesor Kazan dowiaduje się, że Wojdas jest niebezpieczny, postanawia zgłosić sprawę policji. Mężczyzna, który obserwował Budzyńskiego, okazuje się kolegą Tomka.

To właśnie miłość

TVP2, 21:20, Hrabia Monte Christo, film przygodowy

Francja początków XIX wieku. Przyjaciele i rywale, Edmond Dantes i Fernand Mondego, są zakochani w Mercedes Iguanadzie, którą uczucie skłania ku Edmondowi. W czasie jednej z morskich podróży trafiają na wyspę, na której jest więziony Napoleon Bonaparte. Ten wręcza Edmondowi list, prosząc o dostarczenie go zaufanej osobie. Pozornie niewinna przysługa staje się pretekstem do oskarżenia młodego mężczyzny o zdradę stanu i zesłania do ciężkiego więzienia w zamku If. Fernand wkrótce po pojmaniu przyjaciela zostaje mężem Mercedes.

TVN, 20:00, To właśnie miłość, komedia romantyczna

10 historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą związki rodzinne i towarzyskie, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia żona dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Odkrywszy zdradę małżeńską, autor kryminałów wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. Pierwszego dnia urzędowania premier Wielkiej Brytanii zakochuje się w sekretarce.

TVN, 22:40, W 80 dni dookoła świata, film przygodowy

XIX-wieczny Londyn. Dystyngowany dżentelmen Phileas Fogg od lat pasjonuje się nowinkami naukowymi. Jest wynalazcą, ale środowisko naukowe wciąż uważa go za amatora i nieszkodliwego ekscentryka. Fogg pragnie wszystkim udowodnić, że się mylą, więc gdy przewodniczący Królewskiej Akademii Nauk lord Kelvin zakłada się z nim, że Phileas nie zdoła w ciągu 80 dni okrążyć kuli ziemskiej, ten przyjmuje wyzwanie. W wyprawie towarzyszą mu lokaj Passepartout, który naprawdę nazywa się Lau Xing, pochodzi z Chin i zna sztuki walki, oraz piękna Monique.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
m. (Ocena: 5) 24.12.2012 13:46
z jakiego filmu to zdj?
zobacz odpowiedzi (1)
dobry dżołk (Ocena: 5) 24.12.2012 11:14
hahahahaha taaak przy świątecznym stole w taki rodzinny dzień będę oglądać m jak miłość albo klan
odpowiedz
zuzka (Ocena: 5) 24.12.2012 11:10
co warto obejrzeć w święta? klan.. boże mój, widzisz i nie grzmisz?
odpowiedz
sdd (Ocena: 5) 24.12.2012 11:06
NIC świątecznego? To własnie miłośc jest bardzo świąteczna, nie rozumiem. kevin juz leciał, wiec w czym problem?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2012 09:40
lala popieram. Co to za święta bez Kevina???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie