Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Dzisiaj Lara Croft i Legenda Zorro – polecamy serdecznie!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
21.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5743

Hope zjawia się w mieszkaniu Grahama Darrosa, który zaprosił również znajomych i zorganizował imprezę. Graham częstuje Hope winem z dodatkiem narkotyku. Zamroczona dziewczyna zasypia. W tym czasie w laboratorium policyjnym jest badana próbka DNA fotografa, którą zdobył Nick.

TVP1, 20:20, Wesołych Świąt, komedia

Dla okulisty Steve`a Fincha święta to najlepszy czas, by wykazać się talentem organizacyjnym. Mężczyzna w najdrobniejszych szczegółach planuje wszystkie grudniowe atrakcje. Znudzona rytuałem rodzina Steve`a z radością przyjmuje zmianę, którą zwiastuje wprowadzenie się do domu naprzeciwko sprzedawcy samochodów, Buddy`ego Halla. Nowy sąsiad nieoczekiwanie staje się rywalem „króla” Bożego Narodzenia - zamierza bowiem ozdobić dom milionem żarówek i sprawić, by obiekt był widoczny z kosmosu. Między mężczyznami wybucha konflikt.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 849

W urodziny Joli Janek wyjeżdża na wystawę psów. Kobieta zaprasza na przyjęcie Basię oraz Różę i wynajmuje striptizera. W wytwórni dochodzi do spięcia między Hubertem, Tiną, Rickiem i Patrycją. Pyrka zarzuca im, że od dawna chcieli ukraść jego piosenki. Oświadcza, że zrywa kontrakt. W domu chłopak zastaje zapłakaną Klarę, u której lektura książki mamy przywołała bolesne wspomnienia. Pociesza dziewczynę. Wzburzony Leszek przychodzi do domu Marczaków. Jest wściekły, że Anna złożyła na niego doniesienie. Grozi, że Marczakowie tego pożałują.

Lara Croft Tomb Rider

TVP2, 21:45, Legenda Zorro, film przygodowy

Rok 1851. Don Alejandro de la Vega i jego pełna temperamentu żona Elena pozornie prowadzą nudne życie w prowincjonalnej Kalifornii. Syn Vegi nie wie o podwójnym życiu ojca, który chodzi do pracy w sztywnym białym kołnierzyku, a po godzinach jako Zorro walczy z niesprawiedliwością. Elena ma dość mężowskiej pasji ratowania pokrzywdzonych. Każe mu wybierać - ona albo Zorro. Niestety, okoliczności nie sprzyjają porzuceniu szpady. Trwają przygotowania do przyłączenia Kalifornii do USA. Don Alejandro odkrywa intrygę, która ma to uniemożliwić.

TVN, 20:00, Lara Croft: Tomb Raider, film sensacyjny

Lara Croft mieszka w posiadłości odziedziczonej po ojcu, poszukiwaczu przygód. Richard Croft zaginął przed laty podczas jednej z wypraw. Córka przejęła jego zainteresowania i podróżuje po świecie, poszukując skarbów. Pewnej nocy Lara odkrywa w schowku ukryty niegdyś przez ojca starożytny zegar - klucz do odnalezienia talizmanu gwarantującego władzę nad czasoprzestrzenią. Śladem dziewczyny podążają komandosi wysłani przez prastarą sektę Iluminatów.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1614

Po awanturze Kinga stara się bronić męża przed Arturem. Kulczycki chce ośmieszyć Adama przed żoną. Wciąż marzy o tym, aby Kinga wróciła do niego. Śmiałek i Bartek przestrzegają Wojtka przed Florkiem, który nadużywa alkoholu i potrafi być nieobliczalny. Niespodziewanie Florek zjawia się z bronią w domu Śmiałka. Nowym lokatorem Sandry jest trzynastoletni Jakub.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2012 14:51
super propozycje..naprawde ;/ Moda na Sukces ... buhahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2012 12:22
Patrzenie na Jolie nigdy mi się nie znudzi, a ja jestem kobietą:)
odpowiedz
madi (Ocena: 5) 21.12.2012 12:04
Adam z "Pierwszej miłości" nie jest mężem Kingi :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2012 10:40
Angelina jest piękna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie