Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Dzisiaj hit wszech czasów – „Titanic”!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
20.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5742

Taylor spotyka Steffy. Próbuje dowiedzieć się o przyczynach jej konfliktu z Katie. Hope podsłuchuje rozmowę matki z Ridge`em i dowiaduje się, że jej ojcem jest Deacon. Zdenerwowana w ich obecności drze fotografie zrobione przez Grahama i wybiega z biura. Niedługo później telefonuje do Darrosa i prosi go, aby pozwolił jej przenocować u siebie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2375

Jaś dobrze się czuje po przeszczepie. Rafalski przekazuje dobrą nowinę Chojnickim. Korbas odwiedza szkołę Kasi. Nastolatka triumfuje. Z powodu przeziębienia Halszka nie może wziąć udziału w finale konkursu kulinarnego. Adam sam reprezentuje restaurację Rosso. Zawiedziona kobieta szuka pocieszenia u Bolka. Zmęczony Rafalski przychodzi do Barbary i snuje plany na przyszłość. Żona wsypuje mu środki nasenne do wina.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 848

Władek i Maciek wracają szczęśliwi z podróży poślubnej. Cieślak niepokoi się, że Kajtek będzie rozczarowany, gdy po fakcie dowie się o ślubie ojca. Okazuje się, że chłopiec o wszystkim wie od kolegi, który wysłał mu link do artykułu w Internecie, opatrzony obraźliwym komentarzem.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1686

Kamil wraca z pracy późną nocą, a następnego dnia pędzi na dyżur wczesnym rankiem. Zuza nie ma możliwości, by przekazać mu nowinę. O ciąży żony Kamil dowiaduje się w szpitalu od Ostrowskiego. Paweł prosi Martę o spotkanie. Dziewczyna nie ma czasu z nim rozmawiać. Woliński przyjeżdża na Wspólną. Weronika mówi Antosi, że musi poddać się operacji usunięcia guza. Dziewczynka wraca ze szkoły zapłakana. Dowiedziała się od koleżanki, że jej mama może umrzeć, bo nowotwór to bardzo groźna choroba.

Titanic Kate Winslet

TVN, 22:30, Lawina, film katastroficzny

Historia oparta na wydarzeniach, które rozegrały się w 1999 r. w austriackich Alpach. Młody lekarz i jego dziewczyna Anna pełnią dyżur w placówce ratowniczej. Wezwani na pomoc, wyruszają, aby ratować snowboardzistę, w którym Anna rozpoznaje brata. Misja kończy się niepowodzeniem, a Marc i pełna rozgoryczenia Anna rozstają się. Spotykają się po latach na pogrzebie Michaela, którego ciało zostało odnalezione. Lecz nie mają sposobności do rozmowy, gdyż masy śniegu w górach zagrażają zejściem lawiny.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1613

Marta stara się przekonać Grażynę do przeprowadzenia szczerej rozmowy z Grzegorzem. Adam wpada w szał po kolejnej naganie ze strony Wrońskiego. Rozbija drukarkę i rzuca Wrońskiemu kilka przykrych słów, po czym wychodzi. Pozostali pracownicy są świadkami tego incydentu. Wojtek chce odzyskać uczucie Malwiny. Przygotowuje romantyczną niespodziankę w jej domu.

Polsat, 20:00, Titanic, film katastroficzny

W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanicem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna…

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
ola (Ocena: 5) 21.12.2012 17:00
Nigdy nie oglądałam. :D
odpowiedz
opopop (Ocena: 5) 20.12.2012 23:08
ja przy titanicu nie nie placze, ja beczeeee i to po filmie jeszcze z jakies pol godziny mnie trzyma:((((
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2012 22:53
TITANIC
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2012 14:03
Titanica nic nie przebije :)
odpowiedz
oo (Ocena: 5) 20.12.2012 12:28
jooooooooooooooooooooo hiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrr ders noł fink a pirsss, end daj nooooooooł dats maj hart lil maj hart łil gooooooooooooooooooooooł łoooooooooooonn tennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn doooooooooooooooooooooooor :D:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie