Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, jakie filmy proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
19.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5741

Nick składa wizytę Grahamowi Darrosowi. Chce zdobyć próbkę jego DNA. Podejrzewa, że to on odurzył i zgwałcił Sandy. W rozmowie z Katie Brooke bierze stronę Ridge`a. Próbuje przekonać siostrę do ustąpienia ze stanowiska dyrektora generalnego i przekazania tej funkcji Ridge`owi.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2374

Ola opowiada Agnieszce o napadach zazdrości u Norberta. Po ostatniej kłótni chłopak zgadza się na organizację ponownej parapetówki z udziałem Rafała. Zawiedziona Marta żali się Miłoszowi, że z powodu kłopotów z prokuraturą Rutka wycofał się z projektu finansowania ich programu. Kazuń przekonuje ją, by samodzielnie zgromadzili potrzebne środki. Rafalski odbiera telefon z dobrą informacją o nerce dla Jaśka. Szybko udają się z synem do szpitala. Po powrocie w mieszkaniu zastają Barbarę, która oświadcza Piotrowi, że chce ratować ich związek.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 50

Wojtek denerwuje się, że Iza nie stawiła się w pracy. Okazuje się, że dziewczyna jest w szpitalu. Została pobita. Przy okazji wyjaśniania sprawy Wojtek spotyka się z Rafałem, dawnym kolegą, który kiedyś odbił mu narzeczoną. Szawarski postanawia wykorzystać dziennikarkę Magdę do znalezienia fałszywego krewnego Nowaka. Stefan i Basia zastępują Wojtka za barem. Tymczasem w lokalu zjawia się pani Jola i żąda od nich, by okazali pracownicze książeczki zdrowia.

jennifer aniston

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 847

Marta jest zdruzgotana zachowaniem Chowańskiego. Mężczyzna próbuje przeprosić Walawską. Tłumaczy, że się w niej zakochał i ze względu na nią zdecydował się zainwestować w wydawnictwo. Marta postanawia zerwać z nim kontakty.

TVP2. 20:40, Na dobre i na złe, odc. 504

Do szpitala trafia chłopak z uszkodzoną przez narkotyki wątrobą. Marek zna Michała z wcześniejszych hospitalizacji, jest emocjonalnie zaangażowany w leczenie - chłopak przypomina mu syna. Radek przychodzi do ojca na oddział z prośbą o pieniądze i podwiezienie do lokalu, w którym koncertuje. Marek zwierza się Agacie, że zaniedbywał syna, poświęcając się kardiochirurgii. Załamany śmiercią Michała, przytula się do Agaty. Radek jest świadkiem tej sceny. Chłopak wykrada ojcu kluczyki do samochodu. Na skrzyżowaniu auto zderza się z karetką.

TVP2, 21:45, Całe szczęście, komedia romantyczna

Ashley Albright, której los sprzyja na każdym kroku, podczas balu maskowego trafia na urodzonego pechowca, Jake`a. Gdy na parkiecie ich usta łączą się w niespodziewanym pocałunku, szczęście Ashley przechodzi na partnera. Od tej pory życie pięknej dziewczyny zmienia się diametralnie. Traci pracę, a jej mieszkanie niszczy katastrofa. Tymczasem Jake załatwia korzystny kontrakt dla zespołu muzycznego i dostaje nowe mieszkanie. Zdruzgotana, bezdomna Ashley wprowadza się do przyjaciółek. Zaczyna obmyślać plan odzyskania dobrej passy.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1685

Agnieszka organizuje spotkanie Ewy z Borysem w więzieniu. Olszewska ma nadzieję, że Hofferowej uda się namówić Orłowa do złożenia zeznań. Roman usiłuje zapanować nad temperamentem nietrzeźwych kolegów, rozrabiających do późna w nocy. Trzech z nich trafiło do aresztu. Zuza decyduje się na kolejny test ciążowy. Nie ma odwagi spojrzeć na wynik. Ku jej wielkiemu zadowoleniu okazuje się, że jest w ciąży. Szczęśliwa zamierza jak najszybciej przekazać wspaniałą wiadomość mężowi.

jennifer aniston

TVN, 21:30, Miami Vice, film sensacyjny

Agenci Sonny Crockett i Ricardo Tubbs przenikają do siatki przemytników, na których czele stoi Arcángelo de Jesús Montoya. Sonny zakochuje się w pięknej Isabelli, a romans usypia jego czujność. Ochraniając ukochaną przed gangsterami, pomaga zrealizować jej nielegalne interesy. W tym czasie Tubbs i jego dziewczyna, Trudy, podejmują próby rozpracowania gangu. W końcu, chcąc dotrzeć do szefów organizacji, Crockett i Tubbs decydują się na transportowanie ładunku narkotyków. Naruszają tym granicę między prawem i zbrodnią.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1612

Adama coraz bardziej przytłacza nawał obowiązków w firmie Artura. Nagany ze strony Wrońskiego są coraz częstsze. Mimo to Artur przyznaje Adamowi premię uznaniową. W domu Śmiałka pojawiają się Marcel, Konrad i czarnoskóry Bernard, którzy przynoszą podarunki dla Magdy i Jerzego. On widzi w tym analogię do trzech króli w Betlejem, czym denerwuje Aurelię i Emilkę. Szef Oli, Eryk, jest zafascynowany nową pracownicą. Od Roberta dowiaduje się, że to jego była dziewczyna.

Polsat, 20:35, Mąż idealny, komedia romantyczna

Atrakcyjna Kate Mosley ma objąć kierownicze stanowisko w agencji reklamowej. Lecz niezamężne kobiety nie wzbudzają zaufania szefa firmy. Rezolutna dziewczyna znajduje sposób na zdobycie posady. Wynajmuje aktora, który ma wcielić się w rolę narzeczonego. Prawdziwym obiektem westchnień Kate jest kolega z pracy - przyczyna złamania wielu niewieścich serc. Dzięki fikcyjnemu narzeczonemu dziewczyna ma szanse zdobyć nie tylko stanowisko, ale i serce biurowego Casanovy, zazdrosnego o rywala. Odkrywa jednak, że kocha kogoś innego.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Karola (Ocena: 5) 19.12.2012 16:19
ja chyba zobaczę mąż idealny:))
odpowiedz
maar (Ocena: 5) 19.12.2012 15:51
albo klan...
odpowiedz
mon (Ocena: 5) 19.12.2012 09:59
Moda na sukces? Proszę Was...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo