Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Dzisiaj Człowiek w żelaznej masce – polecamy!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
18.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5740

Stephanie na próżno namawia Ridge`a, żeby odszedł z firmy. Ten pozostaje lojalny wobec Brooke. Stwierdza też, że kocha Hope i nie chce się od niej odwracać. Sandy mówi Nickowi, iż ma brata, którego bardzo kocha. Mężczyzna wpada na pomysł, żeby porozmawiać z fotografem, w mieszkaniu którego Sandy padła ofiarą brutalnego ataku. W Internecie znajdują informację o Grahamie, który pracuje obecnie w Domu Mody Forrester.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2373

Agnieszka i Paweł dowiadują się od Furteckiej o zatrzymaniu inwestora Igora Rutki. Mają nadzieję, że dzięki temu decyzja o rozpoczęciu budowy zostanie odroczona. Marta informuje Miłosza, że los ich wspólnego przedsięwzięcia jest niepewny. Na razie producent nie może zająć się ich projektem. Kasia chwali się w szkole zdjęciem i autografem Korbasa, ale koleżanki nie są przekonane co do autentyczności fotografii i domagają się od niej zaproszenia gwiazdora do szkoły. Okazuje się, że Korbas jest synem pana Arkadiusza.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 49

Ola opowiada Wojtkowi o problemach zawodowych, z którymi boryka się w kancelarii Watersona. Sylwia coraz gorzej znosi fakt, iż Paweł związał się z Agatą. Kolega Mirka z więzienia odwiedza Izę w „Dobrym Adresie”; śledzi ją też po pracy. Mężczyzna twierdzi, że ma się nią opiekować. Dziennikarka Magda Liszka przynosi Olgierdowi kopię obrazu malarza, o którym chciałaby nakręcić film dokumentalny. Wobec trudności ze znalezieniem krewnych Nowaka Arkadiusz wpada na pomysł, by podstawić fałszywą osobę, która zagra rolę spadkobiercy kamienicy.

TVP1, 20:20, Człowiek w żelaznej masce, film historyczny

Paryż roku 1662. Czwórka muszkieterów zmieniła tryb życia. Atos wychowuje syna, Raoula, Aramis został generałem zakonu jezuitów, Portos korzysta z życia, jedynie d`Artagnan nadal służy królowi. Król Ludwik XIV prowadzi wojny wyniszczające kraj. Na jednym z balów wpada mu w oko narzeczona Raoula. Aby ją uwieść, wysyła chłopaka na wojnę. Zrozpaczony Atos chce pomścić jego śmierć. Pomagają mu w tym przyjaciele. Chcą osadzić na tronie królewskiego brata, Filipa, przetrzymywanego w więzieniu w żelaznej masce, która uniemożliwia jego rozpoznanie.

Różowy telefon

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 846

Pod pretekstem załatwiania spraw biznesowych Chowański zwabia Martę do hotelu na Mazurach. Gdy zostają sami, usiłuje ją uwieść. Spotkanie z byłą dziewczyną Marka, Leną, podsyca niepokój Marii, że mężczyzna marzy o posiadaniu potomka. Leszek przeprasza Annę za swoje zachowanie. Tłumaczy, że od śmierci żony czuje się samotny, a spotkanie obudziło wspomnienia. Jest mu wstyd. Jerzy jest świadkiem ich spotkania.

TVP2. 20:40, M jak miłość, odc. 955

Tomek jest sfrustrowany kalectwem, martwi się o sprawy finansowe rodziny, widzi, że żona jest przepracowana. Grzegorz stara się jej pomagać. Nastrój Chodakowskich poprawia się, gdy Tomek zaczyna ruszać palcami u nogi. Marszałek przeprasza Pawła za swój wybryk. Zbiera się na odwagę, by powiedzieć o wszystkim córce. Zwierza się szefowi ze swoich problemów, postanawia też przeprosić Michała. Widząc, że Michał jej unika, Magda postanawia z nim porozmawiać. Ozon opowiada jej o spotkaniu z Marszałkiem. Kolęda prosi Marka o rozmowę.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1684

Weronika udaje się do kliniki, by odebrać wynik biopsji. Dowiaduje się, że wykryto u niej nowotwór piersi. Konieczna jest jak najszybsza operacja. Roman i jego grupa przyjeżdżają na sympozjum. Koledzy raczyli się alkoholem podczas podróży. Są nietrzeźwi. Profesor jest zdegustowany ich zachowaniem. Roman usiłuje ratować sytuację. Andrzej i Jagoda pomyślnie kończą pertraktacje z inwestorem. Wolska zaprasza Brzozowskiego do siebie na lampkę wina.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1611

Marysię dręczy poczucie winy z powodu Szymona. Chyba zbyt pochopnie obciążyła go odpowiedzialnością za wypadek Huberta. Magda i Jerzy przyjeżdżają do Wadlewa z osiołkiem. Śmiałek interpretuje to zdarzenie jako znak z nieba. Matka pociesza Szymona, a on przeprasza brata za tragiczny w skutkach wypadek sprzed lat. Robert i Ola rozpoczynają pracę w jednej firmie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo