Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
15.12.2012

Sobota, TVP 1, 20:20, Pan i pani Killer, komedia sensacyjna

Jen Kornfeldt pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.

Sobota, TVN, 20:00, Z ust do ust, komedia

Życie Sary nie napawa jej optymizmem. Pracuje wprawdzie w redakcji New York Timesa, ale pisanie nekrologów trudno nazwać robieniem kariery. Ma narzeczonego, z którym planuje ślub, jednak nie jest do końca przekonana o słuszności decyzji. Na przyjęciu weselnym młodszej siostry jej babka opowiada historię sprzed lat, kiedy to ona i nieżyjąca już matka Sary kochały się w tym samym mężczyźnie. Dziewczyna łączy elementy tej układanki i dochodzi do wniosku, że obie kobiety były pierwowzorami bohaterek filmu "Absolwent" z 1967 roku.

Sobota, TVN, 22:00, Licencja na miłość, komedia romantyczna

Ben i Sadie to para narzeczonych, która pragnie jak najszybciej stanąć na ślubnym kobiercu. Sadie bardzo zależy, żeby uroczystość odbyła się w jej rodzinnym kościele. Problem jest jednak z datą, bowiem wszystkie terminy na najbliższe dwa lata zostały już zarezerwowane. Jedyny wolny jest za trzy tygodnie, ale ekscentryczny pastor Frank nie udzieli im ślubu, dopóki nie ukończą prowadzonego przez niego kursu przedmałżeńskiego. Okazuje się, że to dla przyszłych małżonków ekstremalne zadanie, z wykonaniem którego mają poważne problemy.

Pan i Pani Smith

Sobota, Polsat, 20:00, Pan i pani Smith, komedia sensacyjna

Jane i John poznali się przed kilkoma laty w Bogocie. Wzajemne oczarowanie niebawem zaowocowało ślubem. Po sześciu latach zgodnego pożycia Smithowie nie różnią się niczym od innych par. Jednak małżeńska nuda im nie grozi. Każde z nich prowadzi drugie życie. Spokojni państwo Smithowie to w rzeczywistości pracujący na zlecenie zabójcy. Problem w tym, że wykonują "usługi" dla konkurencyjnych zleceniodawców. Akcja nabiera kolorytu, gdy każde z osobna dostaje zlecenie zlikwidowania zawodowego zabójcy.

Sobota, TVN 7, 21:35, Przyjęty, komedia

Bartleby "B" Gaines skończył liceum i zgodnie z planami rodziców zamierza dostać się do college`u. Jednak żadna z wyższych uczelni nie chce przyjąć leniwego i pozbawionego ambicji ucznia. Ponieważ rodzina wywiera na niego coraz większą presję, Bartleby postanawia stworzyć fikcyjną uczelnię, by pokazać rodzicom świadectwo przyjęcia. Wkrótce do szkoły Bartleby`ego zaczynają się zgłaszać amatorzy życia bez zobowiązań i nielegalnych interesów. Bartleby musi zmierzyć się z rosnącą popularnością uniwersytetu i zatroszczyć o przyszłość studentów.

Niedziela, Polsat, 19:30, Chłopaki do wzięcia, odc. 2, serial fabularno-dokumentalny

Historia osadzona w realiach prowincjonalnej Polski, pełnej biedy, nudy i beznadzei. Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewcząt, które znali ze szkół, wyjechała do pracy do większych miast. Chłopcy poszukują kandydatek na żony dyskretnie, aby nie narazić się na śmieszność i kpiny. Na ogół są bez grosza i nie mają pomysłu na lepsze życie. Nie mają czym zaimponować dziewczętom.

Pan i Pani Smith

Niedziela,TV 4, 20:00, Oczy anioła, thriller

Inteligentna i ambitna policjantka Sharon Pogue jest bezgranicznie oddana służbie. Intensywna praca staje się dla niej ucieczką od problemów osobistych. W głębi serca młoda kobieta marzy o prawdziwym uczuciu. Podczas pościgu za uzbrojonym bandytą nieznajomy mężczyzna ratuje Sharon od pewnej śmieci. Gdy poznają się bliżej, rodzi się między nimi uczucie. Ale Catch broni się przed zwierzeniami. Skrywa tajemnicę z przeszłości, która wywołuje bolesne wspomnienia. Sharon powoli zdobywa zaufanie mężczyzny, pomaga mu otrząsnąć się z tragedii.

Niedziela, TVN 7, 20:00, Kobieta kot, sensacyjny

Patience Phillips jest utalentowaną, ale niezwykle nieśmiałą projektantką grafiki reklamowej. Pracuje w koncernie kosmetycznym. Kiedy przypadkowo podsłuchuje rozmowę nieprzeznaczoną dla jej uszu, ginie. W tajemniczy sposób odradza się, ale nie jest już tą Patience co dawniej. Rodzi się jej druga natura, zwinna, uwodzicielska, obdarzona czułymi zmysłami i niebezpieczna - natura kobiety kota, która ostrzy pazury i wyrusza na polowanie, by wyrównać stare rachunki.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo