Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
17.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5739

Donna nakazuje Thorne`owi zdobyć nietypowy materiał. Na firmowym spotkaniu Katie każe Steffy poprawić przygotowany przez nią tekst promocyjny. Whip zdradza Stephanie, że poprosił Bridget o zaprojektowanie sukni dla Taylor. Następnie zaprasza Taylor do gabinetu i wręcza jej prezent. Stephanie namawia Ridge`a, by zabrał dzieci i odszedł z firmy. Powinien też zostawić siostry Logan.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2372

U Chojnickich panuje napięta atmosfera. Zyta jest zła na męża, za to, że ją oszukał. Michał wychodzi z domu i udaje się do Julii. Miłosz zapewnia Bożenkę, że z Martą łączą go sprawy biznesowe i tylko w tym celu się z nią spotyka. Arkadiusz prosi Grażynkę, żeby przechowała przesyłkę, którą niebawem ktoś do niej dostarczy. Gwiazdor Korbas okazuje się być dostawcą paczki. Kasia wykorzystuje okazję i prosi go o autograf oraz wspólne zdjęcie. Igor i Marta wybierają się do teatru, ale wizyta policji uniemożliwia wyjście.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 48

Po powrocie z Warszawy Ola przypadkowo spotyka Janka i jedzie z nim do domu rodziców. Olgierd źle reaguje na widok Szczepańskiego. Agata i Paweł nie kryją swojego uczucia przed przyjaciółmi. Sylwię boli widok ukochanego mężczyzny w ramionach innej kobiety. Szawarski podpisuje z Wiśniewską umowę sprzedaży roszczeń do kamienicy przy Staromiejskiej. Komisarz informuje Sylwię, że miejscowy wydział śledczy prowadzi sprawę przeciwko zabójcy ojca Pawła. Zdaniem policjanta pojawienie się Stańczuka w Lublinie nie wróży niczego dobrego.

Piękny umysł

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1683

Darek telefonicznie umawia się z Mają. Chciałby nawiązać romans. Igor przypadkiem podsłuchuje ich rozmowę. Jest wściekły. Honorata dowiaduje się o wyjeździe Romana na sympozjum na Mazury w towarzystwie Marylki. Marzena informuje Sławka, że rozwodzi się z mężem. W związku z tym musi wrócić do Niemiec, by walczyć o synka. Kobieta nie chce, by córka była świadkiem przykrych scen. Prosi Sławka, żeby zaopiekował się Darią i zabrał ją na jakiś czas do siebie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1610

Hubert wybudził się ze śpiączki. Śmiałek domyśla się, że Wojtek pojawił się w Wadlewie z powodu tęsknoty za Malwiną. Grażyna odrzuca deklaracje uczuciowe Grzegorza i proponuje mu przyjaźń. On podejrzewa, że jej zachowanie związane jest z rozwojem choroby nowotworowej. Podczas rozmowy z matką Szymon wspomina wypadek brata, Zbyszka, który wydarzył się kilka lat wcześniej. Jego skutki były tragiczne - Zbyszek stał się inwalidą.

TVN 7, 20:00, Piękny umysł, dramat obyczajowy

John Forbes Nash podejmuje podyplomowe studia matematyczne na Uniwersytecie Princeton. Z dnia na dzień młody naukowiec staje się sławny - tworzy teorię gier niezespołowych, która rewolucjonizuje współczesną ekonomię. Dla Johna nastają czasy dobrobytu, jest szanowany w środowisku, otrzymuje dobrze płatną posadę, poznaje też przyszłą żonę. Jego genialny umysł nie pozostaje niezauważony, co owocuje propozycją współpracy z wywiadem wojskowym. Wkrótce Nash zaczyna się coraz dziwniej zachowywać. Diagnoza lekarska brzmi jak wyrok - schizofrenia.

Piękny umysł

TVP1, 22:35, Człowiek w żelaznej masce, historyczny

Paryż roku 1662. Czwórka muszkieterów zmieniła tryb życia. Atos wychowuje syna, Raoula, Aramis został generałem zakonu jezuitów, Portos korzysta z życia, jedynie d`Artagnan nadal służy królowi. Król Ludwik XIV prowadzi wojny wyniszczające kraj. Na jednym z balów wpada mu w oko narzeczona Raoula. Aby ją uwieść, wysyła chłopaka na wojnę. Zrozpaczony Atos chce pomścić jego śmierć. Pomagają mu w tym przyjaciele. Chcą osadzić na tronie królewskiego brata, Filipa, przetrzymywanego w więzieniu w żelaznej masce, która uniemożliwia jego rozpoznanie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 845

Rick informuje Huberta, że postanowił włączyć skomponowane przez niego utwory do repertuaru Tiny. Chłopak jest wściekły, miał nadzieję, że piosenki trafią na jego drugi album. Nie zgadza się na przekazanie praw do utworów. Wieczorem pijany wraca do domu. Klara troskliwie się nim opiekuje. Michał i Ludmiła dowiadują się, że Kostkowi grozi długi pobyt w więzieniu. Rodzina jednoczy się, by pomóc Ludmile. Olek, który podrzucił kokainę do torby Kostka, zaczyna mieć wyrzuty sumienia. Basia i Zenek podejrzewają, że Bartek wrócił do hazardu.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 945

Marek odbiera ze szpitala Ewę, która dziękuje mu za pomoc i wsparcie. Kolęda jest zdziwiony widokiem w domu córki Mostowiaka w swoim szlafroku. Mateusz martwi się, gdy słyszy rozmowę dziadków. Barbara przypuszcza, że Marek spotyka się w Warszawie z jakąś kobietą. Marta i Ania wyjeżdżają nad morze. Andrzej spisuje testament, wycofuje się z pracy. Przekazuje Piotrowi formalności związane z apelacją Wojdasa. Kasia jest wyczerpana pracą w fast foodzie, ale dzięki niej może oddać Maczecie część długu. Marcin przyjmuje propozycję pracy w firmie ojca.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie