Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Ulubiony serial, dramat, a może komedia – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
13.12.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5737

Ridge chce wrócić do domu i miło spędzić czas z żoną. Brooke mówi mu, że siostry przyjdą do nich na kolację. Ridge jest wściekły. Stephanie i Taylor rozmawiają o siostrach Logan. Hope spotyka się z Grahamem, który pokazuje jej zdjęcia z sesji. Ridge dzwoni do Taylor. Następnie wsiada w samochód i jedzie do niej.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2371

Miłosz z entuzjazmem opowiada Pawłowi o propozycji nakręcenia pilotażowych odcinków programów. Ma nadzieję, że jakaś firma producencka zainteresuje się nimi. Agata i Jacek zastanawiają się, dlaczego Olaf nie ma partnerki. W Rosso znane są już wyniki konkursu kulinarnego. Okazuje się, Halszka i Adam zajęli ex aequo pierwsze miejsce. Miłosz po raz kolejny odwołuje spotkanie z Bożenką. Dziewczyna traci humor, kiedy Kamila zdradza jej, że widziała Kazunia w towarzystwie Marty. Zyta odkrywa oszustwo Michała.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 47

Paweł dowiaduje się o problemach finansowych Luki i ostrzega Agatę, że Pavoniemu nie zależy na odbudowaniu małżeństwa, tylko na pieniądzach. Gajewska jest urażona słowami przyjaciela i daje mężowi jeszcze jedną szansę na spokojną rozmowę. Wiśniewska spotyka się z Olgierdem, by przedyskutować zaproponowaną sprzedaż praw do kamienicy. Znajomy, który doradza kobiecie, podejrzewa Szawarskiego o próbę oszustwa. Chcąc zaimponować kolegom ze szkoły, Marcin stawia pierwsze kroki w popularnej grze komputerowej.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 843

Maciek i Władek mają coraz większe szanse na wygraną w konkursie na zawarcie związku partnerskiego. Dzięki zaangażowaniu Joli udaje się namówić wiele osób, by oddały na nich głos. Małgorzata dowiaduje się od Natalii, że Magda zwolniła się z pracy. Jedzie do Warszawy. Kasia postanawia wyprowadzić się z domu ojca. W związku ze zwiększeniem liczby obowiązków Anita domaga się udziałów w zyskach z klubu fitness. Uprzedza Kasię, że odejdzie z pracy w wypadku odmowy.

Titanic

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1608

Kacper rozmawia z Marysią na temat śledztwa w sprawie nieszczęśliwego wypadku Huberta. Jego zdaniem Szymon może zostać uznany za podejrzanego. Kończy się sprawa rozwodowa Grzegorza i Renaty. Byli małżonkowie idą porozmawiać do baru. Malwina ciągle rozpacza z powodu wyjazdu Wojtka. Z powodu zawodu miłosnego Florkowej mieszkańcy Wadlewa mają trudności z robieniem zakupów. Wiktoria, Aurelia i Łazanek postanawiają znaleźć wyjście z sytuacji.

Polsat, 20:00, Titanic, katastroficzny

W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanicem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna, która miała odmienić życie pięknej, bogatej, lecz nieszczęśliwej Rose oraz biednego, nie mającego nic prócz talentu malarskiego Jacka.

TV4, 20:00, Agenci bardzo specjalni, komedia kryminalna

Po nieudanej akcji przeciwko handlarzom narkotyków, dwaj ciemnoskórzy agenci FBI, Marcus i Kevin Copeland, chcą zaimponować swojemu przełożonemu i zgłaszają się na ochotnika do ochrony sióstr Wilton, bogatych spadkobierczyń hotelowego imperium. Siostry są w niebezpieczeństwie, grozi im, że zostaną porwane dla okupu. Marcus i Kevin wpadają na genialny pomysł złapania porywaczy. Postanawiają sami wystąpić w roli przynęty. Dzięki charakteryzacji upodabniają się do dziedziczek fortuny.

Titanic

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 133 (sezon 7)

House chce, by po wspólnej nocy Cuddy spędziła z nim cały dzień. Nakazuje swoim asystentom znaleźć neurochirurga, ponieważ doktor Richardson cierpi na ciężkie zatrucie, a bez niego funkcjonowanie szpitala jest utrudnione. Koledzy odkrywają, że "Trzynastka" zamierza odejść z pracy i wyjechać do Rzymu.

TVN, 17:25, Julia, odc. 185

Tadeusz przeczytał pozew o rozwód. Maciek, Sławek i Janek postanawiają prosić Hannę, by dała Tadeuszowi szansę. Julia wygrała konkurs na najlepszy komiks. Podczas rozmowy z Igorem Julia mówi mu, że nie napisała do Janka e-mail, tylko list. Chmielewska postanawia rozmówić się z Moniką. Tego samego dnia Janek dowiaduje się z listu od Julii, że dziewczyna nadal go kocha. Między Julią a Moniką dochodzi do ostrej kłótni. W wyniku szarpaniny Julia upada i traci przytomność.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1682

Dagmara postanawia się wyprowadzić od Oli. Uważa, że nie ma sensu dłużej komplikować sobie wzajemnie życia. Konrad proponuje młodej Zimińskiej kawę w uczelnianej kawiarence. Przypomina, że jest mu to winna. Borys sądzi, że Ewa pomaga mu z miłości. Artur odwiedza Ewę w biurze. Przysięga, że nie doniósł na Orłowa. Andrzej umawia się z Jagodą. Chce zobaczyć jej ostatnie poprawki w projekcie. Kiedy się spotykają, Brzozowski wręcza jej zaskakujący prezent.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo