Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co ciekawego możesz dzisiaj obejrzeć w telewizji.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
12.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5736

Brooke martwi się z powodu konfliktu między rodzinami Forresterów i Loganów. Taylor wyznaje Whipowi, że niepokoi się o Ridge`a, który musi walczyć ze Spencerem i z siostrami Logan. Steffy próbuje przekonać Billa do swojego pomysłu odnośnie nowej kolekcji, ale Katie broni projektu Hope. Spencer oświadcza, że wybrał wersję Hope. Katie jest gotowa walczyć o małżeństwo. Zamierza pozbyć się rywalki.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2370

Szczęśliwy Jacek szykuje się do powrotu do pracy, ale Agata stara się studzić jego zapał. Wspólnie z Olafem spędzają miły wieczór. Jerzy zdaje współpracownikom relację z akcji charytatywnej w domu dziecka i skarży się na nowego sąsiada, altruistę, który ciągle zaskakuje go nowymi pomysłami. Michała dręczą wyrzuty sumienia. Wyznaje Mariuszowi, że zdradził żonę. Marta ma pomysł na cykl programów telewizyjnych i namawia Miłosza do współpracy.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 46

Luca wyznaje Agacie, iż chce odbudować ich związek, bo wciąż ją kocha. Paweł jest przekonany, że Pavoni tylko gra na emocjach żony, by nie stracić majątku przy rozwodzie. Szawarski odwiedza ostatnią żyjącą krewną Kusińskiego, jednego z udziałowców firmy "Bernat i Spółka". Biznesmen chce odkupić od kobiety prawa do przedwojennej firmy jej dziadka. Pierwszego dnia w nowej szkole Marcin próbuje zaprzyjaźnić się z Zuzą. Poznaje też Kacpra, któremu wyraźnie podoba się dziewczyna i radzi Lisowskiemu, by nie wchodził mu w paradę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 842

Marta jest niezadowolona z wyjazdu Roberta, ponieważ spadną na nią wszystkie sprawy wydawnictwa i kontakty z Chowańskim, których wolałaby uniknąć. Maria jest zaszokowana, gdy Agata oznajmia jej, że chce zażywać pigułki antykoncepcyjne. Pyrka uważa, że córka jest za młoda na rozpoczęcie współżycia. Postanawia porozmawiać z Kamilem. Ludmiła odwiedza Kostka w areszcie. Wspiera męża. Michał przejmuje obowiązki brata związane z prowadzeniem pubu, rozpoczyna prywatne śledztwo.

Julia TVN

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 503

Piotr dostaje list, w którym profesor Soszyński powierza mu opiekę nad żoną i córką. Na prośbę Gawryły Magda przyjeżdża do szpitala. Jest niezadowolona, gdy dowiaduje się o ostatniej woli męża. Piotr proponuje, by zamieszkała z Tosią w jego domu. Przemek szuka dowodów na szkodliwość leków podawanych chorym na SM przez Falkowicza. W rozmowie z pacjentem Agata zdradza się, że wie o jego zarażeniu wirusem HIV. Spacerujący nad rzeką Hana, James i Latoszkowie zauważają tonących wioślarzy. James podpływa do Maksa.

TVP2, 21:45, Tylko taniec, film muzyczny

Lauryn Kirk mieszka w prowincjonalnym miasteczku w stanie Indiana. Najważniejszą sprawą w jej życiu jest taniec. Dziewczyna postanawia podjąć naukę w Chicago School of Music and Dance. Zgłasza się na egzamin, ale konfrontacja umiejętności z tym, czego oczekują profesjonaliści, jest dla niej bolesną porażką. Lauryn spotyka kelnerkę Danę, która oferuje prowincjuszce dach nad głową i pomaga podjąć pracę księgowej w klubie nocnym. Tamtejszy didżej wkrótce dostrzega talent dziewczyny, a właścicielka lokalu, Brenda, proponuje jej pracę tancerki.

TVN, 17:25, Julia, odc. 184

Maciek opowiada Julii o wydarzeniach z przedstawicielami kliniki Gervaise. Tadeusz żąda od Moniki, by przyznała się do oszustwa i próby sprzedaży poufnych danych. Maciek i Janek spotykają się z Darkiem, by kupić od niego dowody obciążające Monikę. Kiedy Darek dowiaduje się, że Millerówna podszywała się pod Julię, rezygnuje z pieniędzy. Janek postanawia osobiście rozprawić się z Moniką. Ta przyznaje się do wszystkiego. Janek jest załamany. Tego samego dnia znajduje list od Julii.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1681

Darek prosi Igora o numer telefonu Mai. Chce się z nią umówić. Nowak ulega prośbom kolegi. Ola ma pierwszy egzamin na studiach prawniczych. Jest zdenerwowana, ponieważ nie przygotowała się należycie. Ewa prosi Agnieszkę, by, jako prawnik, dowiedziała się, jak wygląda sytuacja Borysa. Okazuje się, że Orłow jest oskarżony o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1607

Malwina rozpacza po nagłym wyjeździe Wojtka. Wiktoria stara się podnieść ją na duchu. Mikser zaprasza Sabinę oraz Igora na imprezę. Igor zgadza się pójść, ale nie zamierza integrować się z przyjaciółmi Sabiny. Oni od razu zauważają jego negatywne nastawienie. Lekarz przekazuje Marysi niepomyślne informacje odnośnie stanu zdrowia Huberta. Policja przesłuchuje Szymona w sprawie nieszczęśliwego wypadku w skałkach.

Polsat, 20:35, Męsko-damska rzecz, komedia romantyczna

Woody Deane i Nell Bedworth od dziecka mieszkają obok siebie, chodzą do tej samej szkoły i serdecznie się nie znoszą. Dla niej najważniejsza jest nauka - dziewczyna marzy o studiach w Yale, nie radzi sobie jednak w kontaktach z rówieśnikami. On, gwiazda drużyny futbolowej, ma mnóstwo przyjaciół. Nauką nie musi się przejmować, bo stypendium sportowe ma zapewnione. Podczas szkolnej wycieczki do muzeum Woody i Nell jak zwykle zaczynają się sprzeczać. Dzieje się to przed starożytnym posągiem. Następnego dnia odkrywają, że zamienili się ciałami.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 12:01
Główna bohaterka "Julii" to beznadziejna aktorka, ale reszta obsady bardzo pasuje do swoich ról :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 09:51
pierwsza miłość najlepsza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie