Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
06.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5732

Steffy i Hope prezentują własne pomysły na temat nowej kolekcji. Katie faworyzuje Hope i wybiera jej koncepcję. Ridge jest tym oburzony. Sandy opowiada Whipowi o przyjęciu, na którym została zgwałcona. Przypomina sobie nazwisko fotografa, który ją tam zaprosił. Okazuje się, że ten sam mężczyzna ma robić zdjęcia do kampanii reklamowej Forrestera.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2367

Jacek pokazuje Agacie prezentację, którą otrzymał od Barbary i nie zaprzecza, że Pedro jest jego synem. Surmaczowa zaprasza Lubiczów na zaległe urodziny Tadeusza. Michał odbiera dzieci ze szkoły i przyjeżdża z nimi do rodziców. Tam spotyka Julię, którą poznał, kiedy jeszcze odbywała staż w aptece.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 43

Wojtek chce być szczery wobec Oli i przyznaje, że zatrudnił Izę. Agata odbiera pismo ze szkoły. Podekscytowana dzwoni do Marcina z informacją, że świetnie napisał testy i został przyjęty do gimnazjum w Lublinie. Wojtek i Paweł nie znajdują poszukiwanych dokumentów w Archiwum Ministerstwa Finansów. Kolega Mirka z więzienia odwiedza Izę w „Dobrym Adresie”. Okazuje się, że Miras jest zły na dziewczynę, że go nie odwiedza i zastanawia się, czy wystawiła go policji.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 838

Maciek i Władek awansują na trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez linie lotnicze. Sabina akceptuje decyzję Cieślaka, oddaje na parę swój głos. Bogumił informuje ją, że planuje ślub z Kariną. Zamierza też sprzedać zakład fryzjerski. Natalia i Irek z zapałem pracują nad stroną internetową. Są szczęśliwi. Krzysztof próbuje skłonić Magdę, by namówiła siostrę do zerwania z Irkiem. Chowański odwiedza Martę. Znów adoruje Walawską. Piotr jest świadkiem ich spotkania.

Julia TVN

TVN, 17:25, Julia, odc. 180

Janek zwierza się matce, że chce wyjechać na stałe do Londynu, by zacząć wszystko od nowa. Julia dowiaduje się, że za sprawą Moniki Wiłczyk źle ją potraktował. Konkurencyjna klinika jest zainteresowana propozycją Moniki. Maciek przekazuje Julii wiadomość o planowanym przez brata wyjeździe z kraju. Tymczasem dla Hanny staje się oczywiste, że jej starszy syn kocha Julię.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1678

Wojtek jest umówiony z ojcem na meczu Górnika i Legii. Andrzej i Jagoda spotykają się z inwestorem budowy kontrowersyjnego budynku. Założyli się, czy biznesmen zaakceptuje kosztowne zmiany. Inwestor jest pod wrażeniem niekonwencjonalnych rozwiązań autorstwa Jagody. Andrzej przegrywa zakład i przez tydzień będzie jej szoferem. Indiana zaprasza Olę na zabawę. Zimińska początkowo odmawia, twierdząc, że musi się uczyć do egzaminu. Kiedy dowiaduje się, że na prywatce będzie Olivier, zmienia decyzję.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1603

Trwa licytacja gospodarstwa Śmiałka. Wynik jest niespodzianką dla wszystkich. Grzegorz chce pomóc Robertowi w odzyskaniu względów Oli. Dominik daje Patrycji w prezencie perfumy. Zaskoczonej dziewczynie tłumaczy, że to nawiązanie do sytuacji, gdy razem z Mirką „bawiły się” w galerianki. Następnego dnia historię zna już cała szkoła. Patrycja czuje się upokorzona.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2012 09:46
fajna niebieska kurteczka na zdjęciu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo