Co dziś w serialach?

Spędź środowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
05.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5731

Hope ma zostać stażystką w Domu Mody Forrester. Steffy jest temu przeciwna. Boi się, że dziewczyna zagrozi jej pozycji. Jest też zazdrosna o uczucia Ridge`a. Wściekła Katie zyskuje pewność, że Steffy próbuje flirtować z Billem. Chce pozbyć się jej z firmy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2366

W Rosso trwa konkurs kulinarny z udziałem Halszki i Adama. Jacek opuszcza szpital. Ogląda nagranie przesłane przez Barbarę, na którym jest jej syn, Pedro. Krzysztofowi udaje się przekonać Jerzego do działalności charytatywnej na rzecz domów dziecka. Chojnicki będzie odgrywał rolę św. Mikołaja.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 42

Paweł obawia się, że Wojtek może nie być jedynym prawowitym spadkobiercą praw do kamienicy i namawia przyjaciela do sprawdzenia dokumentów firmy „Bernat i spółka” w archiwum. Ola przechodzi chrzest bojowy w nowej pracy. Współpracownicy traktują ją jak prowincjuszkę, a sprawy, które ma prowadzić, są niezgodne z jej systemem wartości. Stefan prosi Pawła i Wojtka o udzielenie pomocy Waldkowi. Szczepański zgadza się, by rodzina wprowadziła się do jednego z pustych mieszkań w kamienicy. Urząd miasta odmawia „Dobremu Adresowi” koncesji na alkohol.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 837

Maciek i Władek mają wziąć udział w wywiadzie radiowym dotyczącym uczestnictwa w konkursie na zawarcie związku partnerskiego na pokładzie samolotu. Cieślaka nachodzą obawy, że, realizując marzenia, narazi Kajtka na wrogość kolegów. Bartek wprowadza się do domu Basi. Nadopiekuńcza Waleria nieustannie odwiedza syna. Maria z Markiem wyjeżdżają na weekend. Kamil od kilku dni nie odzywa się do Agaty. Dziewczynka jest przygnębiona. Hubert próbuje pocieszyć siostrę.

Julia TVN

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 502

Falkowicz wraca do pracy w Leśnej Górze. Personel protestuje przeciwko jego zatrudnieniu. Przemek stawia Tretterowi ultimatum - jeśli przyjmie mordercę, on odejdzie. Profesor upomina się o biurko i pacjentów. Gdy lekarze nie mogą znaleźć przyczyny bólu stopy pacjenta, Falkowicz stawia trafną diagnozę. Stan Mirona pogarsza się, konieczna jest operacja. Tretter zgadza się, by Falkowicz towarzyszył Samborowi podczas ryzykownego zabiegu usunięcia tętniaka. Celina wraca do zdrowia po przeszczepie. Konica dowiaduje się, że Marta wyjechała do USA.

TVN, 17:25, Julia, odc. 179

Janek postanawia zrezygnować z pracy w klinice i przekazać należące do niego udziały matce i Maćkowi. Zrezygnowana Julia decyduje się wyjechać na stałe do Lubawic. Podszywając się pod Julię, Monika wysyła pewną ofertę do konkurencyjnej kliniki. Tymczasem Krzysztof i Sławek zamierzają dać nauczkę Wiłczykowi.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1677

Igor nie wierzy w winę Borysa. Prosi Artura o materiały ze sprawy Wiśniaka. Ten stanowczo odmawia. Zdenerwowany Nowak wyrzuca szefowi, iż jest mu na rękę, że Orłow trafił do aresztu. Marta dostaje od Pawła na przeprosiny tort, który sam upiekł. Tego samego dnia Paweł czeka na Konarską po pracy. Prosi ją, by pomogła mu w podjęciu życiowej decyzji. Kiedy odprowadza Martę do domu, na dziedzińcu spotykają Zuzę. Kamil dowiaduje się od żony, że jego siostra spotyka się z Wolińskim.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1602

Emilka nie może wybaczyć ojcu, że jest bliski sprzedania Novakowi gospodarstwa. Jest bardzo związana z domem i podejmuje decyzję o wzięciu udziału w licytacji. Narasta konflikt pomiędzy Grzegorzem i Olą, która sprawia coraz poważniejsze problemy wychowawcze. Dziewczyna imprezuje, wraca do domu późno w nocy, opuszcza szkolne zajęcia. Grzegorz decyduje się na rozmowę z byłym chłopakiem córki, Robertem. Marysia nie jest zachwycona planem wspólnego wyjazdu z Hubertem i Szymonem.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2012 06:52
Przyznam, że oglądam Pierwszą Miłość i irytuje mnie motyw Grzegorza i Jego dzieci... Gdybym ja miała takiego ojca już dawno wyniosłabym się z domu na drugi koniec Polski... Mam 27 lat więc nie jestem jakąś gówniarą, ale to co ten facet wyprawia to jakaś paranoja- w końcu te jego dzieci w serialu ze 22-24 lata już mają....
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo